KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Apocalyptica

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 989 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
CupCake
Ooo Tufan abi! Yine güzel bir müzik grubu tanıtımı, yine sen! Tebrik ediyorum vallahi. Yorumuma geçeyim yavaştan; Geçen günlerde keşfettiğim grubu tanıtayım, başkası tanıtmış mı diye bakayım derken buldum burayı. Apocalyptica-yazılışını hala ezberleyemedim yalnız, kopyala+yapıştır yaptım yine-, zaten içimde muhafaza ettiğim çello aşkını daha da alevlendiren, şarkılarıyla bazen huzur, bazen coşku veren gruptur. Özgün çalışmaları olduğunu düşünüyorum. Ayrıca konu için teşekkürler abicim, eline, emeğine sağlık Emoji

Şu da en sevdiğim eseri olur ki, bırakmadan gitmeyeyim;

CupCake 803 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Adam Gontierle yaptıkları I don't care düetiyle tanıdığım grup. Ciddi anlamda diğer gruplardan farklı bi soundları ve tarzları var ve öyle herkese gitmez sevmeyebilirsiniz, I'm not jesus şarkılarıda fevkaladedir. Dinlemesenizde denemenizi tavsiye ederim.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA