KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Antidote - Osiris'in Koltuğu

Antidote Seviye 34

OSİRİS'İN KOLTUĞU

3 yıl önce - 35B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
Antidote
Doğru valla ha bir türlü muhabbet edemedik ya, ama biraz önce şeytanın topuklarına sıktık Emoji

-Site sakinlerine buradan ne söylemek isterim; Valla arkadaşlar herkesin kendini yönetici olarak görmesini isterim.Yani bize aslında yönetici gerekmiyor, herkes mesela bir şeyi yazarken iki defa düşünüp bir defa yazarsa sorun kalmayacaktır diye düşünüyorum(Burada suçlama yok, suçlama olacaksa başta kendimi suçlarım, yazıyorum ama aynı hataları bende yapıyorum elbet).Artı site de eski yeni ayrımı gibi şeyler dolanıyor, gruplaşma yok, bana pm atan kimseye kötü bir şekilde yaklaşmadım ben, he şu var bir kaynaşma olmadı bir türlü ama onunda üstesinden geleceğiz diye düşünüyorum (bir kaç gün önce yaşanan sıkıntıları atlattık mesela, hep gereksiz düşüncelerimizin fiile dönmüş hali.Oysa ki pm atıp konuşmak yetiyor). Bir de konu açarken daha dikkatli olsak mesela, sonuçta unutmayalım burası Supernatural ile ilgili bir forum.Ne bir zaytung ne de bir inci vb. sözlük.Son olarak önerilerim türkçenin lastik gibi olduğunu ve yazarken küçük üyelerimizinde bulunduğunu ve onlara saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.Önerilerim bunlar, anlayışınız için teşekkür ederim.


Sorun için çok teşekkür ederim Can Emoji
Antidote 343 YIL ÖNCE3
sinemgfb
Ali reyiiiizz!! Emoji öncelikle goltuk ayırlı olsun kızanım Emoji Emoji
sorularıma hülooooooğğğ nidalarıyla başlıyore,

1. artık klişeleşmiş osiris sorumla bir ecel teri döktüreyim sana da, ıssız adaya düşşen siteden yanına alacağın üç kişi?
2. supernaturalda olmasaydı da olurdu dediğin karakter var mı, varsa kim veya kimler?
3. benim hakkımdaki düşüncelerini alayım cınım, yani nedn bn anltsna brz? Emoji
4. neden bilgisayar donanımı sektörüne yönelmedin?
5. en büyük pişmanlığın?
6. en sevdiğin oyun? ve en sevdiğin bölümü? (malum oyun biraz genel oluyo, bölümü önemli.. Emoji )
7. bugüne kadar kullandığın en kötü makinanın özelliklerini istiyorum, niye, çünkü manyağım ben Emoji
8. en az benim kadar modern warfare'ci olduğunu biliyorum, cod bir sonraki serisinde ne yapsa "lan olmuş bu oyun bak" dersin?
9. daha ghost'u oynamamış olanlara ne gibi önerilerde bulunursun? ayan beyan oyun ile ilgili görüşlerini alayım? Emoji
10. takip ettiğin köşe yazarı var mı? kim veya kimlerdir?
11. activision'un prototype'ını oynadın mı hiç? görüşlerini alayım? Emoji

bu sorular böyle bitecek sanıyorsan yanılıyorsun reyizim.. Emoji dönüşüm mıhteşem olucak mıhteşem Emoji Emoji
sinemgfb 753 YIL ÖNCE3
Antidote
Sağol Karşim benim, amin diyorum o vakit Emoji

-OOO önermez miyim karşim hemen önereyim; Skrillex tabi bu konuda bence lider, o yüzden bu elemandan başlayabilirsiniz.Sonra Terravita,Knife Party, nero vs. yavaştan tanıyorsunuz Emoji .Hangi parçasıyla başlayalım derseniz; "Bangarang (feat Sirah),Kyoto (feat Sirah),Cinema, TABİ ki Skrillex & Damian "Jr. Gong" Marley - Make It Bun Dem,Breakn' a Sweat (feat The Doors) --> Şimdilik yeterlidir, zaten bunları dinledikten sonra yardıra yardıra araştırmalara başlayacaktır kurban Emoji ..Bazı mutlaka dinlenmesi gereken alternatifler aşağıdadır.Lütfen 5+1 ile dinleyiniz, mümkünse duvarları titretiniz yoksa keyif alması zor olabilir Emoji ...

*Swedish House Mafia vs. Knife Party - Antidote
*Lights - Ellie Goulding (Dubstep Remix)
*Meg & Dia - Monster (DotEXE Dubstep Remix)
*Knife Party vs Skrillex Mix


-OO açar açmaz, bass'ı titremesi fena : ).Ben onu ilk Gülay gardaşımın face paylaşımında görmüştüm sanırım oradan sonra youtube'da gördüm Dupstep'ini.İyidir iyi..Bende şimdi yeni müzik geleceğini senden öğrendim can, sağolasın : ).

-Enee lan hiç hatırlamıyorum ama mutlaka vardır.HEEEE bak şimdi bi tanesini sanırım hatırladım, bize ilk okul gösterilerinde sahneye çıkarmışlardı ne tür bir manyaklık yapıyorduk bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla erkekler mavi t-shirt ile alakasız yeşil bir şort giymişlerdi.Şimdi ki boyum 1.80 ama o zmn yerden bitme olduğum için şort bana etek gibi olduydu.Annem de paso ön safhalarda foto çekip duruyodu bende ona kızıp, kızların yarım eğilip eteklerini eliyle düzeltip selam vermesi gibi saçma bi hareket yapmıştım anneme sinirlenip (hani bu ne biçim şort der gibi) tam o arada çekmiş, küçüklük fotolarına gülmek için bakarkene fark ettim ki, bi kaç kız da ne yapıyo bu deli diye bana bakmış, insan ister istemez utanıyo büyüyünce o fotoyu görüp Emoji ... Daha utancı da var mıdır bilmiyorum vardır da aklıma gelmiyo hacı, artık bende ki bellek ne kadar utandıysa direk çöp kutusuna bile atmadan Shift + Delete yapmış hafızadan Emoji ...

-Kesinlikle Spartacus/Revolution derdim.Silahlı çatışma da silahın performansına göre hayatta kalabiliyosun, silahın varsa varsın yoksa yoksun, ama diğerinde öyle değil.Diğerinde emek var, hareket bereket var, taktik var, var da var, heyecan var Emoji ... (Mesela bir silahlı çatışma da "düşünceleri" dakikaya sığdırabilirken, bire-bir dövüşte ancak saniyelere sığdırabilirsin)

-5 yıl sonra kendimi aşırı yoğun görüyorum, "post production" şirketi kurabilmiş olursam eğer, yardıra yardıra çalışıp, en iyisini ve en güzel görsel işlerini çıkarmaya ve türkiye çapında bir marka olma yolunda veya olmuş görüyorum, eğer ki bir animasyon vb. şirkette isem, işinin en iyisi olmaya çalışırken görüyorum fakat sanmıyorum bir şirkete tıkılıp kalacağımı ama nolacağı belli olmaz Emoji ...Her şekilde kendimi yoğun ve tempolu görüyorum.

-Valla kardeşim iyicene asosyalleğe doğru koşuyorum, zaten yaptığım işin doğasında var.3D Demek kendi dünyanı yaratmak demek, önemli olan orada kaybolup, boğulmamak.İşte ben tam şu an o kıvamdayım.Kalan zamanda da işte Online Fps maçlarımız oluyo, kafa dağıtıyoruz, stres atıyoruz (eskiden arkadaşlarla top oynardık şimdi bunu oynuyoruz Emoji ) Yoksa başka bi Kârı yok.Bir tek eskisi kadar kitap okuyamıyorum.PC'nin yanına koydum bi de görüpte utanayım diye, utanıyorum ama açıpta okuyamıyorum.Havalarda soğuk çıkıp gezek diyemiyoruz, çevremde ki herkes üşengeç Emoji .Ama 3D Bir nevi en büyük hobim onuda belirteyim Emoji .

Şimdilik teşekkürler o vakit karşim, yine bekleniyorsunuz Emoji
Antidote 343 YIL ÖNCE2
Antidote
Justin mi? Bana demesin zaten, kovalarım onu : D..

-Yok bea, 1 yıl boyunca sadece makarna yediğimi hatırlamışsındır, yemek olsa da olur olmasa da, beni alacak kişi şanslı valla ha, bu konuda hiç derdi olmucak : D...
-İdol olmasa da, örnek alınması gereken bir kişilik : )
-4 Katlı bir evim olsa..., çok garip sorular, aslında ben bunun benzerini düşünmüş hatta çizime dökecek daha sonra da parayı bulunca mimar olan dayıma gidip, "yap lan bunu, parası neyse vericem" diyecektim ama sonradan hep bi o ilk temeli atma da ki üşengeçliğim, yapacağım bi ara.Neysem soruya dönecek olursak, en üst kat yani;
4. olan yarım teras şeklinde olur ve kütüphane yaparım orayı.Hatta para atmalı kahve makinası da koyarım, ışıklarına ona göre düzenlerim ve ortamı çok iyi kurarım, sessiz ve iç rahatlatıcı, huzurlu bir ortam olur.(Ama hacılar bende ki kitaplar da hep felsefe,psikoloji,parapsikoloji,doğaüstü manyaklıklar vb. şeylerle olurdu),
3.Kat Playstation-LCD-Ses-PC sistemleri ile döşenmiş, en baba bir mini eğlence mekanı olurdu.(mini bari bilem olurdu bee.. )
2.KAT, klasik oturma odası-yatak odası vb. ihtiyaç gibi konular olurdu.Gerçi böyle bir evim olsaydı 2.kata pek uğramazdım.Ama yatak odasını mini bir sinema salonuna da çevirirdim sanırım öyle kuru kuru bırakmazdım orayı.
1.KAt yani, giriş katta artık temel ihtiyaçlar için mutfaktı banyoydu, klasik koridorları, çerçevleri olan giriş bölümü.İşte en çok bu iki katı 3d'ye dökerken zorlanacağım, çünkü kafa hep en üst 2 kata çalışıyor.

-Valla öyle bir anda sorunca aklıma gelmedi.Ama biz çok feci şakacı bi aile olduğumuz için artık kimse yemiyor.Yok karne mi vermediler, yok sınavdan 0 (genelde şaka olmuyo lan bu) aldım, yok öss ye giren minübus kaza yaptı hiç normal olaylarla eve dönmediğimiz için bizimkiler yemiyo artık : D.Mesela okulda kavga edip, dudağının yanı mor bi şekilde eve geldiğimde annemin verdiği, nolda okulda yüzünüzü mü boyadınız tepkisi mesela : D...Arkadaşlar arasında da güzel işletme vs. şakalarımız vardı ama ben çok sağlam şakazadeyimdir, amcam tarafından.O zamanlar aramızın iyi olduğu küçüklük zamanımda beni telefonla arayıp, sanırım bi programla ses kaydını yüklemişler, amcam arıyo fakat gizli numara gözüküyo ve o adamın ses kaydı konuşmaya başlıyo, nası yaptılar bilmiyorum fakat beni arayıp, tam bir barzo sesiyle; bilmem hangi isimli kızın babasıyım, benim kızıma mektup yollamışsın, adresini buldum seni gebertmeye gelicem gibi böyle adam yardıra yardıra konuşuyo, arada küfürleri serpiştiriyo, susmuyoda cevap vereyim, bende o ara düşünüyorum lan ben kime, hangi salağa mektup yolladım felan diyorum bi yandan da paniğim tabi : D..Sonra telefonu kapattım direk ablam aradı, gel amcamlardayım diye, gittim benim tipimi görüp ölümüne gülmüşlerdi sonradan çaktım tabi, ama küçüğüm, korkmam normal.Sonradan dedim amca yemedim, ben böyle bi salak kıza hayatta mektup vermem, kendimi biliyorum diye ama yemediler tabi Emoji ...

-Şimdi politik cevap vermedim canısı, o soru neresinden tutarsan elinde kalıyor, direk isim versem olmazdı Emoji .Şimdi kendimi arrow gibi düşünürsem bak mesela Slade wilson gibi bi eleman alırdım yanına da, Sara Lance ve Shado gibi de hatun, tamamdır.Bunların yerine kendini koyan gardaşlarım üstüne alınsın :- )))

-Tamamen birbirine zıt iki şarkı; "Chaundon & Curtiss King - Be All You Can't Be" ve "Linkin Park Castle of Glass"

-Ohoo kendi kendine fırça atan tiplerdenim, delilik seviyesi Nirvana : )

-"Beyin en güçlü sahipliğin, kalbin arsız dengin" Made in Sagopa demi?...Bu parçasını dinlemedim açıkçası.Ama sanırım duygularla hareket etmenin cezasını beynini kullanarak hareket edenler keser onu demek istemiş olabilir.Tam olarak idrak edemedim bir de bu kadar cevaptan sonra yoruldum(sona bıraktım bu soruyu), olmadı ben ona bir düzenleme yapar açarım mevzuyu : D


-Evet Emoji , ponçirik kelimesini okurken, durdum "ponçirik ne ki ?" dedim sonra yazının devamını okuyunca, tebessüm ettim : ).İyi bir şey sanırım, sen kötü bir şey söylemezsin Emoji ...

-Enteresan insanız zaten, yani (+) + (+) = Yine (+) Emoji ...

-İki kişiler, biri olumsuz ama diğeride abartılı olumlu.Yine ikisinide derleyip toplayıp iradem ortada buluşturuyo elemanları Emoji ...

-Mantık genelde düzdür.Bazen emredici olabilir.Ama bazen duygularla hareket etmek gerekiyor.Gözün görmediğini görebilir.Mesela "Death Race 3" geldi aklıma.Çok güzel bir replik geçiyor; "List denen bi eleman var, filmin sonunda hapishaneden tam kaçıcakkene, o gitmiyor.Arkadaşı bu hiç mantıklı değil derken lafı yapıştırıyor; Zamanında biri bana demişti ki, Mantığın ........, kalbinin doğru yolu göstermesine izin vermelisin..." gibi : ).

-Ben sonuçta ruhlar aleminde yaşamıyoruz düşüncesini benimseyenlerdenim.Ben kendime bakıyorsam, karşımda ki de bakacak arkadaş : ).İç güzellik evet önemli ama içindeki dışına da yansımalı bir insanın.Sadece Sporcular kendine bakacak diye bir şey yok.İşi, gücü bahaneye getirmemekte lazım.Kimsenin işi gücü kendisinden önemli değil.He tabi ben normal, sağlıklı insanlar için konuştum.

-Sıradan bir üye eksik gözükürdü site, eskiden evet çok aktiftik, site için duvarkağıdı,logo tasarım yarışmalarına katılırdık.Birinci olduğum ve belirli bir süre arkaplanda benim yaptığım çalışmanın olduğu zamanlar belki önemliydik ama şu an olmasakta olur.Bir kaç deneme yapıyorum ama asıl istediğim olursa, "Supernatural Turkey" başlıklı ve site içi videoları başlamadan önce yayınlanabilicek bir intro çalışması yapacağım, ama şu an ağırlık animasyonda olduğu için denemelerim tek düze.Onun dışında siteye nasıl bir katkım olur bilmiyorum.Bu aralar çok uyarı aldığım doğrudur ama :-))))

-Ben kendimi halay çekerken hayal edemiyorum, hakikaten yapamam değil, benden halaycı olmaz gerçekten.Ailede çok fazla kız evlat var ama, düğünlerde filan bir ikisiyle aşırı isteklerinden dolayı dans ettiğim doğrudur.Ama her dans edenle yakıştırmaları ve standart ailenin yani genel olarak tanımadıgım tanıdıgım çoğu akrabanın ağzı hiç boş durmayıp söylenti çıkardığından dolayı, ben genelde düğünlerde kolama pastama bakarım (bir gün bana işkence yapacaksanız, elimi kolumu bağlayıp kola turka içirmeye çalışın, valla herşeyi öterim, dökülürüm :S ), dayım el altından değişik değişik kolalar getirir (şimdi yazmıyım : D ) Onları hiç ederiz kuzenle :- ))...

-Ceset : D...

-Okumak başlı başına cahilli almaz, kesinlikle almaz.Mesela derler ki, okumak cahilliği alır(almaz), eşşeklik bâki kalır.Mesela "çok çok çok" özür dileyerek söylemek istiyorum, adı lazım değil bir Prof.Dr. tweet atmıştı; karımla yakalasam kıskanmayacağım tek erkek recep tayiptir diye...

-Serili filmleri seviyorum genelde, Resident Evil-Matrix-Yüzüklerin efendisi-Hızlı ve öfkeli-Transformers-Çılgın hırsız-İce age-Shrek-Death Race ve aklıma gelmeyen seriler,animasyonlar biliyorum aklıma gelseniz yazmadığım için utanacağım Emoji ..Kitaplara geçersek ben çok roman okuyan biri değilim az çok biliyon, psikoloji,parapsikoloji,kişisel gelişim, bi ara kuantum düşünce tekniğine takılmıştım, ruhun deşifresi-mehmet ali bulut çok güzeldi.Adam fawer-olasılıksız ve empati (kuzen sağolsun) çok iyiydi.Aret vartanyan'ın kitapları mesela çok iyidir (Gerçekten yaşıyor musun)...Diye giderdim de cümleler arası kalabalık olmasın...

Not:Kusuruma bakma ben öyle tek düze cevap veremiyorum, o ya da şu diyemiyorum.

-Konuşmayı konuşmayı : D..Anneme bile özel, acil bir durum yoksa beni aramayın demiş adamım ben ya Emoji .Telefonda konuşmaktan hoşlanmıyorum, sebep sorma şimdi, geçen arkadaşla konuştuk sesin telefonda ne güzel geliyo lan dedi, dalga geçme olm bi daha ararsan açmam dedim, düşün yani o kadarlık arkadaşız bi iki sefer konuşmuşuzdur tel.de : D...Genelde mesajlaşma forever...

-Ahaha ya çok çok düşünceli bir soru.Bizden dram çıkmaz.Bizden ama komedi belkide trajedi çıkabilir hatta fantastik...Şimdi genel hikayeleri, tiyatro konularına hakim olmayan biri için zor soru oldu bu.Bir de senaryo en iyisi mi Sude'nin işi : ).Şimdi efektde yok ki ben efektleri yapıp yırtsam köşeden köşeden diyemiyorum.Ama şöyle diyelim;

Nazmi=Savaşçı rolünde olurdu ve eğer efsanelerden konuşacaksak bence senden güzel Tanrı olur karşim, töbe töbe ya : D Zeus meus demek istiyorum..
Erdi=Hayatı alaya almış ama içinde sağlam bir öfke besleyen (Mesela çok güzel joker olur ondan) bir eleman yapardım
Eray=Hacı seni isyancı tayfanın başına geçirirdim.Güzel gaz verip, işgal etme yeteneğin var senin.Sana da bir "Robb Stark" gider hani Emoji .
Sinem=Kesinlikle savaşçı yapardım sinemi.Eski çağda bir rol verirdim ama savaşçı belki de bir krallığın koruyucusu yapardım onu.
Sude=Sude tam bir krallık olur, ülke olur, yönetici olarak kalmış gözümde belki de hikaye yazarlığı yaptığından dolayıdır.Sude'den mesela Game of thrones'te ki "Daenerys Targaryen" olur Emoji
Gülay=Her eve lazım bir komedi yerine göre olumlu enerji.Gülaya hangi rol olsa yakışır ama Gülay'ı ya öğretmen-öğretici rolünde ya da taraftar kavgalarından olan sinirine bakarak onu muhalif ya da düşman bir takımın başına getirebilirim.
ve Merve:Sana da efsanelerden konuşacaksak, senden bir "Demeter" olur.(Demeter; toprak, bereket ve mevsimler tanrıçasıdır. Kronos ve Rhea'nın kızı, Zeus'un kız kardeşi olduğuna inanılır. İnsanlara tarımı, ekip biçmeyi öğretir. Ürünlerin verimli olmasını sağlar.Tam bir eğitici,yol gösterici : ) ...) Veya Merve, sen aynı zaman da zekide birisin seni " Catelyn Stark " da yapabilirim bilemiyorrum ama efsanelerden de bak şimdi kafam karıştı aynı zamanda "ATHENA" da yapabilirim (Athena zeka tanrıçasıdır. Zeus'un ilk karısı Metis'ten olan kızıdır. )
Gizem:Gizem de tam olarak " Arya Stark " olurdu : D
Gözde:Tam tanıyamadığım için gözde ye ne desem bilemedim, ama gözdeyi belki sağlıkçı ya da hayat kurtaran bir rol verebilirim : )

Not:Unuttuklarım için affola, yazdıklarım ise tamamen hayal ürünü olmakla beraber, kırılmış olan varsa bir pm yeter Emoji


-En sevdiğim renk, mavi ve mor.Mavinin çok açık olmamak şartıyla düz ve siyahla harmanlaşmış bütün renklerini severim.Mavi-Mor-Lacivert der ve gider...


Ufff yoruldum ya lağğn.Ama teşekkürler, zevkle cevapladım yine de.Teşekkürler teşekkürler, bekleniyorsunuz efem : D...
Antidote 343 YIL ÖNCE2
Gülay_J
İlk tepkim ;
Ohaaa ! Aliiğğ oturmuş oldu. Emoji Neyse mutlu oldum çokça. Emoji
Hayırlı olsun. Emoji Güle güle otur inş. Rahat mısın ? Emoji

1.Nasılsın, iyi misin ? Keyfin nasıl ?
2.En belirgin özelliğin nedir ecaba ?
3.Pişman olduğun bir şey var mı hayatında ?
4.Hayat bana şunu öğretti dediğin bir şey var mı ?
5.Hayata bardağın boş tarafından mı yoksam dolu tarafından mı bakarsın ?

Şimdilik bu kadar, ama altını çiziyorum şimdilik. Emoji
Gülay_J 643 YIL ÖNCE2
Flame
Merhabalar hayırlı olsun.
1.İsminiz Kartal mı Ali mi?
2.Supernatural ile kaç yıl önce ve nasıl tanıştınız?
3.Yanılmıyorsam çalışıyorsunuz (yanıldıysam affola). Mesleğiniz nedir?
4.Kullanıcı adınızın herhangi bir hikayesi var mı? Varsa nedir?
5.Sitenin dergisinde ocak ayı sayısında yapılan sitenin enleri seçiminde en sinirlisi seçilmişsiniz. Bu seçimi doğru buluyor musunuz? Doğru buluyorsanız sebebi sizce nedir? Bulmuyorsanız arkadaşlar niçin o şekilde demiş olabilir?
6.Örnek aldığınız biri ya da birileri var mı? Varsa kim ya da kimler?
7. Forumda muhabbetini en sevdiğiniz üye kimdir?

Şimdilik bu kadar soru aklıma gelebildi. Daha önceden muhabbetimiz olmadığı için bu üslupla sorularımı sordum umarım çok resmi olmamıştır. Size kolay gelsin Emoji .
Flame 593 YIL ÖNCE2
Gülay_J
Miriba yine ben. Bir kaç soru sorup gideceğim. Merak Etme 3-5 tane bişi.  

1. Aklıma geldi de. Teee en başlarda ilk üyelik zamanlarında bir ara ortadan kaybolmuştun. Sonra geri döndün tekrar. Heh o iki zaman diliminde farklar nelerdi sence ?
2. Cevaplayan olmak mı yoksa soran olmak mı daha güzel sence ?
3. Şu an bir imkanım olsa hayatımda değiştirmek isterdim, dediğin bir şey var mı ?
4. Biz ne ara samimi olduk böyle ?
5. Hayatın boyunca aldığın ve verdiğin en anlamlı hediye ?
6. Ablanın kardeşi gibi misin yoksa daha çok abi mi ?
7. Hayatındaki önemli şeyleri sıralanan ilk üçte kim ve ya ne olur ?
8. Sevmediğin üslup türü ?
9. İnsanların hangi hareketi senin sinir katsayısı zorlar ?
10. Nasıl bir çocuktan ?
11. Ve nasıl bir öğrenciydin küçükken ?
12. Yemek yapar mısın ?
13. Yemekle aran yok gibi. Sevmediğin yemek var mı ?
14. Ayı bayıla yediğin yemek ?
15. 7 harf desem tepki ne olurdu ? -Makul seviyede pls.-
16. Konuşmayı sevmiyorsun ya. Yani telefonda. Ilk beni aradığında ne düşündüydün ?
17. Neden Skrillex'i değiştirdin ?
18. Nazmi'ye sormuştum sana da sorayım. Ben düşünürüm mesela binaya niye bina demişler diye. Sen böyle şeyler düşünür müsün ?
19. Bir ara Twitter açıyordu ne oldu ?
20. Başka sitelere de üyeliğin vardı sankim. Kullanıcı adların ne ve aralarında en sevdiğin hangisi ?
21. Son zamanlarda yeni bir şey öğrendin mi ?
22. Ön yargılı mısınız ?
23. Mesela bir insanı başta sevmez onun hakkinda kötü düşünürsün sonra da seversin. Sevdiren sonra onun hakkında önceden ne düşündüğünü söyler misin ?
25. İnsanların şu huyunu şu hareketi anlamıyorum dediğin bir şey var mı ?
26. Düşündüğünü rap diye söyler misin ?
27. Açık sözlülüğü ve patavatsızlığı karıştıran insanlar hakkında düşüncen ?
28. Uğurlu bir sayın var mı ?
29. Milli Piyango, sayısal loto gibi şans oyunları oynar mısın ?
30. Başına gelen ilginç bir olay anlatır mısın ?
31. Ben evin ... Sıyım. Noktalı yeri doldurun pls.
32. Sınavlarda kopya çeker misin ?
33. Hayatın film olsa konusu ne olurdu ? Ve bu filmin adı ne olurdu ?
34. Böyle tuhaf bir hobi vardır dediğin bir şey var mı ?
35. Özellikle sevdiğin bir enstrüman var mı ?
36. Müziği dinleyen değil de içinde olan taraf olmak ister miydin ?
37. Dinlediğin Türk sanatçılar ? 3
8. En çok sevdiğin müzik türü ?
39. En sevdiğin Türkçe şarkı ?
40. Ne tarz müzikler dinlersin ?
41. Ayar olduğun insan tipi ? - Sordum mu hatırlayamadım. -
42. Ablana kargo yollarında tepkisi ne oldu ?
43. Otobüste uyuyan biri misiniz ?
44. Bu arada merakımdan soruyorum. Ablanın mesleği neydi ?
45. Ablana aranızda kaç yaş vardı ?
46. Nazmi gibi kardeşim olsun dersin ya. Böyle düşünmeden etken nedir ? Yani Yazmışsın hangi özelliği senin böyle düşünmenin tetikledi ? -Kendimi psikiyatri hastasına soru sorar gibi hissettim. Tetikledi, etken falan.-
47. Diline pelesenk olmuş bir kelime var mı ? -Hep cümle içinde kullanmak istemiştim. Kısmet sanaymış. -
48. Ali küçükken ne olmak isterdi ?
49. Bu arada genelde sana Kartal derlenmiş ya. Ben hep Ali diyorum. Pardon Aliğğğ ! Emoji Bunun hakkında düşüncenin nedir ?
50. Klasik girişleri sevmediğim için hep değişik bir şekilde konuşmaya girmisimdir. Bu konu hakkında düşüncenin ?
51. Bunu hatırladın mı acep ? -Yine şizofrence eğlendiğim zamanlar. Emoji -


52. Minnak familyanın her bir üyesinin sevdiğin bir özelliğini söyler misiniz ?
53. King ve kingiçeler hakkındaki düşüncelerin ? -Grup ismini kast ediyorum. -
54. Msn günleri dersem yorumun ne olur ?
55. İlk maskeli balonda sen var mıydın ?
56. Nasıl Beşiktaşlı oldun ?
57. Ailecek Beşiktaşlı mısınız ?
58. Fanatik misiniz ?
59. Benim fanatik olduğumu düşünüyor musun ? Bu konuda hakkında düşüncelerini alayım pls.
60. Bir engelle karşılaştığında o engele nasıl yaklaşırsın ?
61. Mesela bir yol var o yolun ucunda çok istediğin bir şey var. Ama ona ulasamama ihtimalin var. Hatta o yola girersen kayıpların çok büyük olabilir. Sen bu durumda n'aparsın ? Risk alır mısın ?
62. Beni en çok çeken ... dır. Noktalı yeri doldurunuz pls.
63. Böyle çokça sevdiğin bir dizi ?
64. Kolay kolay insanlarla samimi olabilir misin ?
65. Takıntın var mı ?
66. Maç için yapılan totemlere inanır mısın ?
67. Kimsenin anlam veremediği bir hobi ve ya bir özelliğin var mı?
68. Bir sırrını verecek olsan bu neyle ilgili olurdu ?
69. Düğünlerde oynamayı sevmez misin ?
70. Böyle duyunca çok şaşırdığın bir bilgi var mı ?
71. İmrendiğin insan türü ?
72. 3 senedir dolu tarafından baktığını söylemiştin hayata. Bunu ne sağladı ?
73. Dönüm noktam diyebileceğin bir olay var mı ?
74. Mesela insanlardan kazık yediğini söylemiştin. Bu insanlara bakışını değiştirdi mi ?
75. İnsanlara karşı art niyetli misindir ? Yani demek istediğim mesela ben masanın üstündeki tabağı tezgaha kaldırdım. Sen bak rahatsız oldu benden bi tabagini kaldiramadi, diyor. Bu şekilde misali düşünür müsün ?
76. Karşılaştığınız en ilginç soru ?
77. Bir günün olduğunu düşünsen ne yapardın ?
78. Hiç hayvan besledin mi ve beslemesi ister misin ?
79. Kendine gelmen için kaç saat uyumak lazım. Ama sen kaç saat uyuyorum ?
80. Sen boyunca en sıkıntının ve tedirgin olduğun dönemler ?
Gülay_J 643 YIL ÖNCE2
Hopewell
Hay. -Justin'in demediğinden hani Emoji

- Ali obur bir insan sayılır mı?
- Küçükken bi reklam vardı ya iki tane Coca-Colayı koyup üstüne çıkıp Pepsi alıyordu. O velet gözünde nasıl bir yere sahip? Emoji
- 4 katlı bi evin olsa hangi kata ne yaptırırdın? Emoji
- Yaptığın en büyük şaka?
- Adaya düşsen kimleri alırdın sorusuna neden politik cevap verdin? Emoji
- Bu aralar en sık dinlediğin şarkı?
- Kendi kendine konuşan tiplerden misin?
- "Beyin en güçlü sahipliğin, kalbin arsız dengin" lafı için ne düşünüyorsun? -Aydınlatıcı açıklama bekliyorum beğenmezsem bi daha sorarım Emoji -
- Bu kadar ponçirik bi insan olmanı neye borçlusun? Emoji -ponçirik ney lağnnn dediğini duyar gibiyim yeni hitap Emoji -
- Enteresan hitaplarım seni rahatsız ediyor mu? Emoji
- İç seslerin ne kadar kalabalık?
- Mantık mı duygular mı desem?
- Şu dış görünüş/iç güzellik olayına bakış açın?
- Buraya gelmemiş olsan ne olurdu, ne olmazdı?
- Ruhundaki salon adamını öldürsek seni bir düğünde çılgınlar gibi halay çekip hararet yapınca Cola Turka içerken görebilir miyiz?
- Senden içindeki Anadolu çocuğunu çıkarsak geriye ne kalır?
- Okumak cahilliği alıyor mu sence gerçekten? Emoji
- En sevdiğin filmler ve kitaplar desek Emoji
- Telefonda konuşmayı mı sevmiyordun, mesajlaşmayı mı? Hep karıştırıyorum bunu.
- Sana az beyin hortumu yaptıralım. Sude bana sormuştu ben de sana sorayım. Bizim as kadroyu bir tiyatro oyununda oynatacak olsan nasıl bir kurgu yapar kime ne rolü verirdin?
- En sevdiğin renk?

Bunları bir özüt, yine geleceğim, teşekkürler teşekkürler Emoji
Hopewell 573 YIL ÖNCE2
Antidote
Buralar boş kalmış Merveee!, evet biliyorum, watsapp grubundan istemediğimi söylemiştim zaten, bu kadar soru soran kişi sayısına bakılırsak ben nasıl geçtim bu koltuğa la diye kendime sorduğum doğrudur ama emrivaki'yi de sevmiyorum da madem 1-2 soru sormayacaktın ne diye yazdın gardaş diye de bi sitem hakkım var hani : D...

- İnsanın el yazısı, uyuma şekli, yürüyüşü, giyinişi dahi bize kendisi hakkında bilgi verir derler, katılıyor musun? Neden?
El yazısına katılmıyorum ama uyuma-yürüme ve giyiniş kendini belli ediyor zaten.Eli tesbihli ve çakma kurtlar vadisinden çıkma abileri bilirsiniz ve konuşma tarzlarıda bir o kadar boğuk ve güvensizdir.Veya bir zamanların ünlü tikileri,emoları,apaçileri....Hepsinin bir giyiniş-yürüyüş ve konuşma tarzları vardır...

- Klasiklerden boğalım Sevincli Karşı cinste dikkat ettiğin iki şey?
İki şey mi? Tamam o vakit, ilki tabi ki dişler! İkincisi de saçlara bakarım : )

- Burçlar konusunda ne diyebilirsin?
Burçlar konusunda çok şakasına takılırım, espirisini yaparım, eğlenirim ama her ne kadar dalga da geçsek, YAY burcunda bahsedilenlerin çoğu bana uyuyor : )...

- Öfkesi yıkıcı olanlardan mısın?
Burada da görüldüğü gibi bazeen öfkem yıkıcı olabilir ama bu kötü bir şey.

- Sorumsuz olduğun herhangi bir konu var mı?
Evet, uyumak.Her seferinde bugün 6-7 saat uyayım desem de, 4-5'i geçemiyorum..

- İnsan ortak noktası çok olan insanla mı iyi anlaşır, zıt olduğu ile mi?
İnsan zaten ortak noktası olanla iyi anlaşır ama zıt olanla kavga edip, tartışıp, tekrar tekrar konuşabiliyorsa bu kişiyle daha iyi anlaşır.En azından bu kişi daha güvenilirdir derim.Yani cevap zıt olduğu ile ama bu insanına göre değişir.Kimi insana tahammül dahi edilemiyor...

- Bir yere ulaşmak istiyorsun fakat ormandan,denizden veya kalenin içinden gitmelisin. Hangisini seçerdin?
Ormandan giderdim.

- Seni en çok ne korkutur?
Annem'i kaybedersem kendimi de kaybetmekten korkuyorum.Şu an için en büyük korkum o fakat klasik anneci tripler değil, sana anlatmıştım, iyi bilirsin bu konuyu o yüzden beni anlayacağını düşünüyorum : ).

- Ay mı yıldızlar mı?
İmzası yıldızlı olan biri olsam da, Ay reyiz derim... : )

- Eski çizimlerine baktım da karakterlerin senden bir şeyler taşıyor mu? Bayağı haylaz duruyorlar Gulumseme
Karakterler bayağı haylazlar, hatta animasyona geçince onları canlandırabilirim bu spoiler'de sana özel olsun Emoji .Fakat o karakterler benim tasarımım değil, önemli olan onları tasarlayıp çizmekti Emoji

Not:Tasarlayıp çizdiklerim de olucak ve elbette ki benden özellikler taşıyacak Emoji


- Hani böyle çok sinirlendirdiğim, yakalarımdan tutup silkmek istediğin bir zaman dilimi oldu mu? (evet ya da hayır denmesi gereken soru, ayrıntıları sonra söke söke alacağum Dilcikarma )
Evet bir kaç sefer oldu fakat önbelleğimde yalnızca bir tane var.Son ego mevzusu, ama o konununda üstünü çizdik, hallettik, yani bizden hiçbir sorun kurtulamaz : )...

- Hiçbir seriye karşı aşırı bağlılığını görmedim. Gel seni Potterhead yapalım? Sende Gryffindor ışığı var. Gulumseme
Potterheal ne ki desem beni pıçaklayacak arkadaşlarım var ama hakketten bilmiyorum : )

- İnsanları analiz eder misin? Genelde doğru sonuçlara mı varırsın?
Ederim ve %90 doğru sonuçlara da varırım ve hatta bazılarını senle de paylaşmıştım yani cevabımı doğrulayan biri olman lazım Emoji

- Uykum varsa bu akşam uyurum beni kimse tutamaz, sen bile tutamazsın, yıldızlar tutamaz diyerlerden misin yoksa ufak bir şeyden dolayı uykuları kaçanlardan mı?
Yok beaa uykuyu çok sallayanlardanım, bir pm gelir hadi online maç var der koparız, bir çizimi bitiremem, bu seferde sabahlar olmasın veya sohbet fenadır yardırırız : )...

- Haticeci misin neticeci mi? Dilcikarma
Güzelse haticeci çirkinse neticeci Emoji .. ŞAka bir yana, yerine göre htc yerinee göre ntc : )))

- Bayanlar için şeytanın vücut bulmuş hâli diyorlar, ne diyorsun?
Bknz. Abaddon : )..Tarihin, savaşların ve bir çok şeyin altında kadınlar yatar ama çoğu felaketin sebebi de şeytanlar değil onu dinleyenlerdir der iki tarafıda memnun eder ve gider.. : )

- Ayrıca bayanlar için erkeğin bir üst modeli diyorlar ne diyorsun? Dilcikarma
Bunu özelden konuşalım canısı : )...

- Orijinal mi yoksa marjinal bir birey misin?
Bunu senin söylemen lazım ama orjinal olsaydım ilk kavgada silerdik birbirimizi Emoji ...

- Dağlar mı, yollar mı, denizler mi engel peki? Sevincli
İş - Güç - Zaman engel : D

- Utangaç sayılır mısın?
"klips ets" rahatsızlığım olduğuuu içünn, yani basitçe anlatmak gerekirse Sempatik sinir sistemi aşırı çalışan, hassas ve duyarlı kişilerde görülen bir yüz kızarıklığı ve yüzde az da olsa terlemeye yol açan rahatsızlık'tan dolayı bazen yanaklarım pembeleştiğinde-kızardığında beni utandım sananları saymazsak utangaç değil bir o kadar da girişkenim fakat çok feci utanmış rolü yaparım, bazen gerekiyo : D...

- Doğaüstü bi yeteneğin olacak olsa ne dilerdin?
Küçüklükten beri Mortal Kombat'tan Raiden reyize hayranımdır onu geçersek, hep merak ettiğimde bir konudur kendisi; "Telekinezi" : )

- Superman'e bakış açın?
Superman filmleri ve kendisi de candır, severek izlenir.Fakat gel gelelim, yapımcıların bize uzaylıları sevdirmeye yönelik değişik ve saçma bir bakış açısı.Bir de üstüne utanmadan Superman vs Batman saçmalığını çıkaracaklarmış (ben batmanciyim ama) bir hayli hayret ettim doğrusu.Dünyaya düşmüş masum uzaylı diye özetliyebiliriz : )

- Organizasyon yeteneğine 10 üzerinden puan vermeni istesem?
10 üzerinden 8 veririm...Organizasyon demek tam bir sorumluluk demektir.Kolay bir iş değildir ama ben kendi adıma 8/10 puan veririm her türlü Emoji ...

- Benim gibi çocuğun olsa naparsın? Ama aynı çene, aynı cevaplar,aynı espriler Sevincli
Alır bağrıma basarım, bu olmuş derim : D...

- Hep yapıcılığı olan hayaller mi kurarsın? Geleceğe dönük yani. Şu da şöyle olsa güzel olurdu dediğin oluyor mu? Gulumseme Yoksa hayal kurmak senin için vakit kaybı mı?
Ya bunu nasıl dersin !? "Hayal kurmak senin için vakit kaybı mı" Emoji :D:D... Yavrucum eğer hayal vs. benim için vakit kaybı olsaydı ne 3D ne çizim ne animasyon ne görsel efektler de o şekilde olurdu.Sanırım o zaman pilotluğun önü açılırdı benim için bak Emoji ... Hayallerim hep olumludur, hep yapıcıdır, "gelecek için kurduğum hiçbir hayalde güneş batmaz" diyeyim sen anla canısı : ))...

- Kontrol manyaklığı için kendine 1'den 10'a kadar bir sayı verebilir misin?
Şimdi bu kontrol manyaklığına şöyle diyeyim, eğer konu çalışma hayatıyla ilgiliyse 10 üzerinden 8 alırım, konu sosyal hayatsa 10 üzerinden 3.5 alırım, eğer konu aşk hayatıysa 10 üzerinden 6 alırım, bunları harmanlayıp cevabı sen ver... Emoji

- Kompleks yapıda, çengel bulmaca tadında insan neye benzer?
Kompleksli insan bi süre sonra sıkıyor ama çengel bulmaca candır, çözmesi zordur ama çokta zor olmasın ben bırakıp gitmeyi çok severim bilirsin : D...

- Bana en çok ne yakışır? Gulumseme
Sana en çok gülmek yakışır Emoji ...(klasik cevap değildi)

- Otobüste kulaklıkla müzik dinlerken sen de klip çekiyormuş gibi hissediyor musun? Sevincli gerçi kulaklığa bakış açın hijyenik ama.
otobüste kulaklıkla müzik dinlerken ya dışarı bakarım ya da gözlerimi kaparım.Ama benim dinlediğim müziğe göre hiç klip çekiyormuş gibisini bırak gibi bile olmuyor az çok biliyon ne tür müzüklerle eve döndüğümü : D...

- Varsayalım ki reenkarnasyon var, bir hayvan olarak geleceksin dünyaya ama seçme hakkın da var. Ne olmak isterdin?
Kuş gillerden tabi ki, Kartal olam ben ya..Ama ismimden dolayı değil, yapıdan dolayı.Gerçi bende ki şansa göre kelebek olur bi evin içinde tıkılır kalırdım : D...

- Doğa aşığı sayılır mısın?
Doğa aşığıyım tabi ki...Ayrıca asla yere çöp atmam ve asla tükürmem de.Yere tüküren insanlardan da nefret ederim.

- Sosyal ortam mı yoksa maksimum üç kişilik huzurlu ortam mı senin için daha cezbedici?
Sosyal ortamlarda ne kadar kalabalıksa ben o kadar kamera arkası seviyorum demiştim.O yüzden, 3 kişilik can ciğerlerim benim olsun, onlarla sosyal ortamın dibine kadar yaşarız biz Emoji ...

- Benim bu isyanlar büyüyünce geçer mi? Sevincli
Geçmesin bre, sende o özelliğinle sevdirdin artıkın kendini : D...Devam devam, anarşit güzel seni : D...

- Ayrıca ben yeni ayıktım. Sen bana bayağı bayağı Cateliyn Stark demişsin. Lady Stoneheart falan. Kendine bi oha der misin? Emoji
Ya bırakkkkkkkk "Lady Stone" nedir ya, ilk defa gördüm, ben onu demek istemedim ki Emoji ...Ayrıcana sen Cateliyn ablaya benziyon demedim ki, ben maneviyattan bahsediyorum : DTeşekkürler teşekkürler.

Rica , rica ederiz Emoji ...
Antidote 343 YIL ÖNCE2
Raizel
Uzun süredir ikimizde bu sitede olsakta pek muhabbetimiz olmadı ama genel anlamda bir soru sormak istedim Emoji
-Site sakinlerine buradan genel anlamda bazı önerilerde bulunmak istesen neler söylerdin ?
Raizel 223 YIL ÖNCE1
Antidote
Ooo hoşgelmişin karşim benim Emoji ..-Adam hakkını verdi işin, ben genel olarak beğenmiştim yapımlarını.Herşey dozajındaydı.Adam son filmi "The Dark Knight Rises - Kara Şövalye Yükseliyor" ile adeta rövaşata çekerek bitirdi yapımlarını.Ayrıca son filminde ki çarpıcı detaylardan bir kaçı da şudur: "film müthiş bir gişe başarısı yakalayarak 1 milyar sınırını aşmış ve tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasına girmiştir." ve "Film ilk haftasında Imdb'deki en iyi 250 film listesinde ilk 20'ye girmeyi başarmıştır."

-Valla ben sana az çok bahsettiydim ya, biri uzaylı süpergüçleri olan yaratık, diğeri paranın verdiği güçle şehrini savunan bir adam.Ama sen bana o zaman çizgiromandan bahsetmiştin yanılmıyorsam.Fakat ben sadece filmlerini izleyen bir kişi olarak açıkçası çok garip bir film olucak diye tahmin ediyorum.Sonuçta bana sorarsan Superman'in en büyük rakibi, Hulk olur Emoji ...İkisi de normalde ölümsüz diye biliyorum...

-Ahhh be işte sen soru sorarsan en çekineceğim sorun da bu olacaktı, valla bütün suç "Black sails"in ama sana söz karşim ilk fırsat bulduğum anda yapışıcam diziye Emoji

-Daha fırsat bulamadım ama senin verdiğin (facebook) sayfasını beğendim, paso resim ve spoiler paylaşıyorlar sağolsun Emoji .Kanlı,kavgalı ve laf cambazlığının bol olduğu bir dizi izlenimi bıraktı bende ama başlayınca sana bol detayla geri dönüş yapcam Emoji


-Ahaha olm ya herkesinde maşallah on numara hafızası var lağn, ben bile bazen Merve veya Gülay söyleyince eski söylediklerimi hatırlıyorum.Olm çocukları öyle seviyorum ama onlarda sesini çıkarmıyo heralde samimiyetime güveniyo Emoji ...Bi tanesi bana; "abi vurmayı bırakman için ağlamam mı gerekiyo" demişti o zaman kopmuştum :'( ... Karşim seni de severiz ama senin ağlama gibi bir lüksün yok (bu arada eski dosyalarımı kurcalarken kocaman bir Batman posteri buldum hacı, bi gün buluşursak hani bilemiyorum ) Emoji


-Olm o hakikaten ama o cüneyt çakır neydi öyle ya, hani dersin ya b.kunu çıkardık diye sen bi de Merveyle Gülayı da alıştırmıştın galiba, sağlı sollu yardırıyodunuz hacı ya Emoji ... Yok be canım ya, senin hakkında ne ayar olucaz, seni sevmeyen ölsün ...

-pointblank.com.tr'de yaptıydım ya, ama çok sıkıntılıydı bizim ki, çoluk çocukla uğraşmaktan bi süre sonra tırlatıyosun Emoji ...Güzel yanları çok fazlaydı ama, GM ekibiyle, oyun kurucularla içkili miçkili toplantılar, sohbet muhabbet, turnuva organizasyonluğu, mod.luk süren boyunca, oyunun (tl) para ile satılan ürünlerine ücretsiz erişim, turnuva hakemliği vs. vs. on numaraydı ama sonraları GM ekibinden bir abimiz ayrıldığı için bizde 2 kişi istifa ettik.Sonraları zaten oyun iyice çöküşe geçti...Neyse detaya gerek yok Emoji

-Duymamı lan duymamı, biri bana anlattıydı, yok abi senide ekleriz, saatini söyleriz gelirsin dedi, bende tamam dedim, sonra bi daha da yazmadı bende hatırlamıyorum kim olduğunu, yanlış isimde vermek istemiyorum neyse zaten 2-3 kişi arasında kalıyorum Emoji ....Düşüncelerimi ekleseydiniz söylerdim, nerden bilim olm ne düşünceğimi, müneccim miyim ? Emoji

-Var be reyizim, insana kuş bakışı bakan, bencil, nankör ve hain insanlar, var...


Eyw karşim, yok la benzer sorular, olsa da canın sağolsun reyizim, hadi görüşürük Emoji ...
Antidote 343 YIL ÖNCE1
Flame
Merhabalar Kartal Ali,
Şimdilik bu kadar sorularım demiştim onun üzerine eklemezsem ayıp olur diye düşündüm Emoji .
1-En sevdiğiniz film(ler) hangisi?
2-En sevdiğiniz aktör ve aktris kimlerdir?
3-En beğendiğiniz müzik tarzı nedir?
4-Başınızdan geçen en tuhaf anınız nedir?
5-Herhangi bir fobiniz var mı ? Varsa nedir?
6-Ben bu işin ustasıyım dediğiniz bir hobiniz var mı? Varsa nedir?
7-Dünya'da en çok gitmek istediğiniz yer neresidir? Neden?
8-Herhangi bir takıntınız var mı? Varsa nedir?
Sorular daha önceden sorulduysa kusura bakma. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Flame 593 YIL ÖNCE1
Nazmi
Selamlar reyiz yine ben geldim Emoji

-''Adamın bıngıldağını titretirim.'' dediğim bir oyun var mı ?
-Takip ettiğin Oyun Kanalları var mı reyiz ? (PewDiePie vs.)
-Harcadığım zamana yazık dediğin bir oyun var mı ? (Ben mesela Turok'a verdiğim paraya acımıştım oyunun daha %30'unda takaslamıştım.)
-En sevdiğim oyun firması ?
-Arrow da favorinin Slade olduğunu biliyoruz peki favori bayan karakterin kim ?
-Arrow'un yeni spin-off'u The Flash'dan haberdarmısın reyiz ? İzlemeyi düşünüyor musun ?
-Arrow'a Suicide Squad'ın üyesi aynı zamanda da Joker'in sevgilisi olan Harley Quinn'in geleceği iddaa ediliyor ve bu resimdeki oyuncu Cassidy Alexa karaktere hayat verecekmiş,görüşlerin neler ?
-Harley Quinn'in geleceği söyleniyor,onun dışında Nightwing yani Batman'in yardımcısı Robin de diziye geleceği duyuruldu hatta Nightwing'i de TVD'in Jeremy'si Steven R. McQueen'in canlandıracağı söyleniyor,sence ileride Joker'i de görebilir miyiz ? Böle bir ihtimal olsa Joker'i kimin canlandırmasını isterdin?
-Çok isteyip de başlamak nasip olmadı dediğin bir dizi var mı ? (Benim Breaking Bad var mesela)

Yine geleceğim reyiz Emoji
Nazmi 463 YIL ÖNCE1
Marla
Koptum Emoji Emoji keşke zamanında benim aklıma gelseymiş ajdhfj Emoji

bu kadar geç kaldığım için özür diliyorum ve hemen sorularıma başlıyorum efem Emoji

-Rock/metal müzik dinliyorsun bildiğim kadarıyla. Bu müzik zevkin nasıl oluştu ?
- Beşiktaş teknik direktörü olsan takımdan göndereceğin ilk isim ve transfer etmek istediğin futbolcu kim olurdu ?
-hayatım boyunca asla yapmam dediğin şey nedir ?
- Diyelim ki zamanda yolculuk yapma fırsatın var hangi döneme/yıla gitmek isterdin ?
- keyifli olanın amaca ulaşmakmıdır yoksa o amacın peşinden koşmak mıdır sence ?
-nasihatlere kulak veren tiplerden misin ? Yoksa tecrübe etmek daha mı iyidir sence ?
-hayattan beklentilerin neler ? gerçekleşen beklentilerin oldu mu ?
- Danny benzetmesi için teşekkürü borç bilirim efem, kendisi benim feyvırıtımdır. Onure ettiniz Emoji Emoji Peki sen GOT' ta hangi karakter olurdun ?


to be continued .... Emoji
Marla 363 YIL ÖNCE1
Hopewell
Ooo kaderde seni buralarda görmek de varmış, hayırlı olsun efem. Emoji Mobil olduğumdan ötürü çerez sorular ile başlayayım.

- Yılda iki kere 6 aylık tatil versek kabul edecek olanlardan mısın, yoksa çalışmak da gerek diyenlerden mi?
- Yayboy olmaktan memnun musun? -vurma Emoji -
- Kanuni'nin oğlunu boğdurduğunu yeni öğrenip türbelere koşanlar hakkındaki düşüncelerin?
- O çizdiğin Thor'un çekici ile patates etmek istediğin insanlar var mı?
- Spnturkey Hastanesi'nin bir bölümünde hastaya "Neden eldiven takıyorum biliyor musun, ölünce parmak izi kalmasın diye. Müzikle çalışıcam, Skrillex seven mi Skrillex? Oynatalım Uğurcum" demiş hastayı kaçırmıştın. Ali bir doktor olsa bu tarz olma olasılığı yüzde kaç? Emoji
- Bu çizim işine nasıl bulaştın? Emoji
- Hâlâ favorin Castiel mi? İlk nickine dayanarak soruyorum.
- Yeşilçam filmleri hakkında düşüncelerin?
- Senden nasıl bir abi olurdu küçük bir kardeşin olsa?
- Geçenlerde beynimi kullanmayarak sana hangi takımlı olduğunu sorduğumda sinirlendin mi? Emoji
- Max kullanmayı yeni öğrenenlerin iletilerine 3ds max yazmasına tek kelimelik bir yorum alsam?
- Kediler,bebekler,tokat manyağı yapmaya uygun çocuklar arasında hangisi favorin? Emoji
- Vakti zamanında dinleyip sevdiğin bir Sago şarkısı var mıdır?
- Ahmet Batman ve Kahraman Tazeoğlu gibi genç kızlarımızın sevgilisi olan fakat yazar ya da şair kefesine koyamadığım insancıkları bilir misin, biliyorsan duygu ve düşüncelerin?
- Resmiyet samimiyeti öldürür mü?
- İnsanları test etmek,denemek istediğine inanır mısın? İnanıyorsan yapıyor musun?
- Geveze insanlara bakış açın?
- Çok insan tanıdıkça dünya küçülüyor mu?
- İnsan bir kere mi aşık olur?
- Forumun en sinirlisinin sence ben olmam gerekmez miydi? Emoji
- ......... candır, gerisi heyecan diyebileceğin ne var bu aralar?
- Sadık arkadaş nasıldır sana göre?
- Fantaya sarı kola diyen insandan zarar gelir mi sence? Emoji
- Küfretmeyen insan samimiyetsiz midir sence?
- Seri katillerden "vays be" dedirten var mı? Varsa kim?
- "...bu mesajı on kişiye gönder" esanslı mesajlara tepkin?
- Son olarak Ali kıskanç bir birey sayılır mı?

Şimdilik yeter, esen kal, yine geleceyim. Emoji
Hopewell 573 YIL ÖNCE1
Hopewell
Buralar boş kalmış Alüü, hoş değil. Bak bu durumda bile seni suçluyorum, her geçen gün kendimi bu işlerde geliştirir oldum Emoji

- İnsanın el yazısı, uyuma şekli, yürüyüşü, giyinişi dahi bize kendisi hakkında bilgi verir derler, katılıyor musun? Neden?

- Klasiklerden boğalım Emoji Karşı cinste dikkat ettiğin iki şey?

- Burçlar konusunda ne diyebilirsin?

- Öfkesi yıkıcı olanlardan mısın?

- Sorumsuz olduğun herhangi bir konu var mı?

- İnsan ortak noktası çok olan insanla mı iyi anlaşır, zıt olduğu ile mi?

- Bir yere ulaşmak istiyorsun fakat ormandan,denizden veya kalenin içinden gitmelisin. Hangisini seçerdin?

- Seni en çok ne korkutur?

- Ay mı yıldızlar mı?

- Eski çizimlerine baktım da karakterlerin senden bir şeyler taşıyor mu? Bayağı haylaz duruyorlar Emoji

- Hani böyle çok sinirlendirdiğim, yakalarımdan tutup silkmek istediğin bir zaman dilimi oldu mu? (evet ya da hayır denmesi gereken soru, ayrıntıları sonra söke söke alacağum Emoji )

- Hiçbir seriye karşı aşırı bağlılığını görmedim. Gel seni Potterhead yapalım? Sende Gryffindor ışığı var. Emoji

- İnsanları analiz eder misin? Genelde doğru sonuçlara mı varırsın?

- Uykum varsa bu akşam uyurum beni kimse tutamaz, sen bile tutamazsın, yıldızlar tutamaz diyerlerden misin yoksa ufak bir şeyden dolayı uykuları kaçanlardan mı?

- Haticeci misin neticeci mi? Emoji

- Bayanlar için şeytanın vücut bulmuş hâli diyorlar, ne diyorsun?

- Ayrıca bayanlar için erkeğin bir üst modeli diyorlar ne diyorsun? Emoji

- Orijinal mi yoksa marjinal bir birey misin?

- Dağlar mı, yollar mı, denizler mi engel peki? Emoji

- Utangaç sayılır mısın?

- Doğaüstü bi yeteneğin olacak olsa ne dilerdin?

- Superman'e bakış açın?

- Organizasyon yeteneğine 10 üzerinden puan vermeni istesem?

- Benim gibi çocuğun olsa naparsın? Ama aynı çene, aynı cevaplar,aynı espriler Emoji

- Hep yapıcılığı olan hayaller mi kurarsın? Geleceğe dönük yani. Şu da şöyle olsa güzel olurdu dediğin oluyor mu? Emoji Yoksa hayal kurmak senin için vakit kaybı mı?

- Kontrol manyaklığı için kendine 1'den 10'a kadar bir sayı verebilir misin?

- Kompleks yapıda, çengel bulmaca tadında insan neye benzer?

- Bana en çok ne yakışır? Emoji

- Otobüste kulaklıkla müzik dinlerken sen de klip çekiyormuş gibi hissediyor musun? Emoji gerçi kulaklığa bakış açın hijyenik ama.

- Varsayalım ki reenkarnasyon var, bir hayvan olarak geleceksin dünyaya ama seçme hakkın da var. Ne olmak isterdin?

- Doğa aşığı sayılır mısın?

- Sosyal ortam mı yoksa maksimum üç kişilik huzurlu ortam mı senin için daha cezbedici?

- Benim bu isyanlar büyüyünce geçer mi? Emoji

- Ayrıca ben yeni ayıktım. Sen bana bayağı bayağı Cateliyn Stark demişsin. Lady Stoneheart falan. Kendine bi oha der misin? Emoji

Teşekkürler teşekkürler.
Hopewell 573 YIL ÖNCE1
Antidote
Sinem reyizzzzzzz, çok teşekkür ederim Emoji .

1.)Bu şimdi neresinden tutsan elinde kalacak soru, harbiden terletiyor ama Nazmi gardaşımın taktiğini kullanaraktan, yanımıza güzelcene yemek vs. yapabilen, etrafı toplamada hatırı sayılır level atlamış bir bağyan dostumuzu, sonra ona yardım edebilecek (tabi sıkılmasın tek başına : D..) başka bir bağyan dostumuzu bir de avlanma da ve nöbet konusunda bana yardım edebilecek, sohbeti güzel, güvenilir bir erkek gardaşlarımızdan birini alırdım.
2.)Şimdi beni taşlamayın ama Garth karakteri hakikaten olmasa da olurdu bir de Gart karakterini koskoca Bobby'e benzettiklerinde bi nevi kaşlarımı çatarak izlemiştim, kusura kalmayın dostlar ama biri Bobby reyiz, diğeri garip şarkılar dinleyen ve arabalara binen ve garip tarzıyla Garth, alakası yok.He karaktere tabi kin beslemiyoruz, sonuçta samimi bir dostumuz, sarılmalar felan : ).Bir de Ghostbusters tipleri : (
3.)Senin hakkında düşüncelerim anlatmakla bitmez be reyiz, gerçekten aşırı güzel sohbetin ve hobilerin var.Açık sözlüsün maşallahın var Emoji .Korkun yok, görüyoruz.Eğer Game of thrones'te ki gibi savaşçı kadınlardan biri olsaydın kesin kalkanını Fenerbahçe amblemi ile süslerdin.O derece seviyor ve sahip çıkıyorsun.Samimi insanlar benim için her zaman bir adım öndedir.Pc , oyunları, parçaları, grafikleri vs. bilgileri olan özellikle de kız olan arkadaşlara hep aşırı saygı duymuşum ve "vay beee" diyerek bakmışımdır (sonuçta annesi web tasarımcı bir tipim).Ve bilgi seviyen benim gibi "ahaha ben biliyom lağn"cıları bile geçtiğini görüp, utandırınca, evet bu kız için bir dakikalık saygı duruşu demişimdir.Ama maddi sana tabi Emoji .Neden sen, sen insanın Nirvanasısın be gardaş : (
4.)Donanım vs. beni hep korkuttuydu + donanım işlerini hep anneme yaptırdığım için, bi süre sonra da annem yanlış yaptığında ona kızdığımdan dolayı bana bundan sonra kendi işini kendin yap demiştir ve donanımı o zaman öğrenmişimdir tabi ana yüreği yine de gelip yardım eder, mesela son ekran kartını aldığım zaman Power sapli reyizi takarkene yardımını aldıydım : D.He bir de hiç merakım olmadı be reyiz, benim merakım her zaman grafik, animasyon, görsel efekt, kurgu oldu.Yani işin hep görsel tarafı.
5.)Öyle kafamda kalan bir pişmanlık yok fakat lise seçimimi aileme yaptırdığım için uzun yıllar pişmanlığını çektim
6.)Offfff çok derinden vurdun be reyizim, ben ilk Residen Evil resinin o 1900 küsürlü yıllarının serileriyle tanımıştım PC oyunlarını, mario ile başlayamayanlardanım ne yazık ki, şimdi geriye dönüp bakarsak, Half-Life'ı ilk oynarken ki hazzı başka oyunlarda alamadım, belki ilk korku oyunumuz belki fantezi olduğundandır bilinmez ama gel gelelim, FPS türünde COD'un Modern Warfare serisini çok sevmişimdir.Modern Warfare'da bir sahne beni etkilediydi.Havaalanına girip (4-5 kişiyle) katliam yapıp, sivilleri ölüdürüyorduk, hatta bölüm başlamadan önce önümüze bir uyarı ekranı geliyordu, bu sahne rahatsız edicidir, bu sahneyi atlayabilirsiniz diye.Ben direk girmiştim ve pata küte yardıra yardıra bütün sivilleri öldürdüydük.Ben bile oyun olmasına rağmen yuh dediydim valla...(Belki çok daha sağlam sahneler var ama aklıma ilk bu geldi)
7.)Valla bizim internet kafemiz vardı be reyizim ve uzun yıllar bizimkiler bana bilgisayar almadı, kafeleri de bilirsin, daltonlar gibidir.En sağlam makinadan başlar numara 1, en dandik makinaya doğru numarası da artar.En azından bizimki öyleydi.Ama bizim o zamanlar işlerimiz o kadar yoğundu ki ben hep en dandik makinayı boş bulabilirdim.O yüzden kendi bilgisayarımı kendime ilk kendim aldım.(Ne biçim cümle oldu la bu) İlk aldığım bilgisayarıda şimdi üstüne parça değiştire değiştire bu günlere getirdik Emoji ...Özellikleri yazmama gerek yok, mini bir f16 sayabilirsin (f16'nın neresi mini olabilir diyebilirsin, teşbihte kusur olmaz reyizim)
8.)Kesinlikle MW candır.Diğer serisinde bak bence, grafik motorunu bir değiştirsinler bi zahmet.Hala benzer silahlarla benzer adamları vurup, aynı tip kan aktığını görüp mutsuz oluyoruz.Grafik motoru istiyoruz.Türkçe dil desteği istiyoruz.Yeni nesil PC'lere yalancaz diye optimizasyonun içine etmesinler lütfen.He bir de, hikaye yani konu istiyoruz.Daha sağlam konular.Bir çizgi film vardı hatırlarsan, Bip bip diye koşan bir zımbırtıyı kovalayan çakal gibiyiz arkadaş ya : D...MW ekibi geri dönsün ama konuyuda düzeltsinler.He bir de önemli detaylardan biri, lütfen artık araba sürelim, f16 kullanalım, tank kullanalım (Ghostta gelişme vardı bu konuda).Silah çeşitliliği olsun.Multiplayer kısmında biraz BF reyizlerden ders alsınlar.Bunları okusalar mesela, bundan sonraki çıkacak oyunların bana satışını yasaklarlar eminim : D...
9.)Ghost bir çok bakımdan yenilenmelerle gelmiş ama teknik olarak pek bir yenilenme yok.Oyuna bakıyorsun, DX11 desteği olmayan ekran kartları için siz gidin kumda oynayın resmen demiş.Tamam ulen dedik DX11 ekran kartı ile oyuna giriş yaptık, bu ne laa dedim, MW 'nin aynısı.Ama bir it eklemişler.Yemin ediyorum it (adı river)'te ki zeka bugün bizim milletvekillerinde yok o derece Emoji :D:D...Neyse iti felan kontrol ettirip ajanlık yaptırmak hoş olmuş.Mesela sağ click ilen havlatıp adamların dikkatini dağıtıyorsun bizim tiplerde aradan sıvışarak kaçıyor.Bir bölümde Spoiler vericem oynamayan okumasın, ya da spoiler vermiş gibi yapayım, river dostumuza bir bölümde acayip acıdım o bölüm bak mesela çok iyiydi.Ama köpek salaklığı diye bir şey var, bu bölümde onu yansıtmışlar sevdim Emoji .Ghost final olarakta sıradan finaller gibi değidi mesela senaryo yarım kaldı, Ghost2 geelecek demektir bu, biz gibi MW'cileri bir nevi üzdü ne yalan söyliyeyim ama bir nevi de oyunu sevdiğim için şimdilik iyi kötü geleceği için bir şey diyemem ama şu an için oyun güzel.Kullanılan ing. aşırı basit.%70'ini anladım ve anlayarak oynaması bir başka güzel.MEsela adamlar artık başlarına elma mı yoksa başka besin değeri yüksek bir şey mi düştü bilinmez fakat sonunda abi sonunda ya Tank , helikopter vs. kullandık.Fakat helikopteri öyle bir yapmışlar ki sanarsın bisiklet kullanıyosun bir ara 360 derece döndürecektim o derece akrobasi yapılmaya müsait.Bu demek oluyor ki üzerinde daha çok çalışılması gerekiyor Emoji .Genel anlamda ben 10 üzerinden 7,5 veriyorum.Daha çok yazarım da Hakan başkan kızabilir ve haklıdır da Emoji
10.)Bu soruya şu ya da bu diyemeyeceğim.Fakat bir gazete de en önemli noktalardan biridir köşe yazarları ve hepsini okurum genelde.Zaten köşe yazarlığını kaldırsan gazete 10dk.Fakat öyle takip ettiğim bir köşe yazarı yok.Bir medya ve iletişim okuyan tipe göre özel olarak niye birini takip etmiyom lan ben dedim.Her gün gazete okuyan biri olaraktan utandım sanırım.
11.)Prototype oyunu hakkında çok aşırı sevgi gösterileri gördüm, videolarını, E3 reyizlerin videolarına kadar izledim.Ama oynama fırsatı bulamadım.Malum o kadar işin arasına sıkıştırınca oyunların ancak %20'sini takip edebiliyorum Emoji

Çok teşekkür ederim reyizim, zevkle cevapladım, valla ha geri dönüşünü florhasanla bekliyorum : D...
Antidote 343 YIL ÖNCE1
Antidote
Sağoasınız efenim, bana, benim niye haberim yok diye fırçalarken aslında haberi bana ilk veren kişi olduğunuzun farkına varamasanızda teşekkürler Emoji ...

-ahaha sanırım bu soruya evet diyeceğimi sanıyorsen fakat yanılıyore, tamam hadi 6 ay olsun da geri kalan 6 ay çalışmalı.İşleyen demir ışıldar : D...
-Menunum, benim için no problema, 8 aylık olmanın güzellikleri : )
-Bir de dava açan var, bu abiler ablalar ve gencolar için "söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil" repliği ile sıyrılmak istiyorum konudan ama yine de söyliyeceğim, zevkler ve renkler tartışılmaz.Bizim insanımız da hayatı ağırdan almayı seviyor ama bunlar tabi biraz işin .. abartmışlar : D...
-Olmamı olmamı ya, ama ben Loki'yi unutmam.En kısa zaman da o reyizin asası da geliyor.Animasyon işini tam olarak çözdüğüm zaman kullanacağım : D..
-off kesinlikle Sude'ye demiştim kesinlikle böyle bir tip olacağımdan, "yukardakier" de görmüş kaderimde sayısalda ilerlememi engellemişler.Ben olsam olsam mesela neşterle iz bırakır, "beleşe dövme yaptık lan, daha ne istiyon" bilem derdim yani : (
-Lisedeyken hocalar ders anlatırdı benim konu kitaplarım kara kalem çizimleriyle doluydu.Grafiti çizerdim çok fena.Ama kara kalemim berbattı Emoji .Fakat elimde kalem varsa, çizim yapmam için kağıda gerek yok.Ben çizim için doğmuşum Emoji
-Aaa evet benim ilk nick Castiel idi diymi.Bu nick ile www.pointblank.com.tr'de modluk yaptıydım, maçlara çıktıydım hey gidi hey.Artık favorim kesinlikle Crowley.Tam benim tarzım eleman.Hayatı dalgaya almış ama her zaman yedek bir planı var.Ve güvensizlik problemi var elbette.
-Yeşilçam filmleri yüzünden hintliler bollywood'ı kurmuşlardır.Hatta bir de matrix çekmişlerdir ve hiç utanmamışlardır, niye? Çünkü bizden daha kötü yeşilçam var diyorlarmış.Bilirsin, yeşilçamda vurulupta 15 dk. boyunca kendini yerlere atan abi, bir türlü ölememişti ya, yabancı kanallarda dalga geçmek için haberlerine çıkartmışlardı : (... Nese işin espirili yanı bir yana yeşilçam dedin mi, Kadir inanır, Türkan Şoray (Malum efsane replikleri var hani, +seviyom de, -sevmiyom, +seviyom de, -sevmiyom, +seviyom de(bu arada her diyişinde bi tokat), -seviyom, +yalan söylüyorsun ülennnn(yine bir tokat) : D : D... Sonra Cüneyt Arkın, Kemal Sunal, Turgut Özatay, Ünal Gürel, Yadigar Ejder... diye giden ve sayamayacağım, o derece ustalar vardır akla gelen...
-Benden çok disiplinli bir abi olurdu sanırım.Ama kardeşim olsaydı, eminim benim gibi bir abisi olduğu için çok şanslı olacaktı.Zira benim bir adet ablam var fakat her konuda önceliği ona verdim ben hep..Hep kardeşler arasında ki mazlumu onu yaptım o yüzden öncelik hep onun oldu : D.Erkek kardeşim olsaydı ama güzel olabilirdi.Nazmi gibi birinin olmasını isterdim valla.
-Tabi sinirlendim.Bana iş yerinde bile hangi takımlısın diye soranlara cevap vermiyorum.İsimliği gösteriyorum.
-3ds Max'i tam olarak kavradığımda ben şu #işaretini koymaya başladım yahu.Ama iki kutu çizenler kendini MAx'ci sanıyorlar.2 sene oldu yaklaşık ve ben ilk defa o tagı kullandım (Son villa çizimimde, o da denemeydi, gösterdiğim hocanın yayınla gazına geldim yayınladım).Ha bir de o kadar ezikler var ki, kusura bakmayın ama öyleler, tiridi max yazan var ya, böylelerinide gördük 3d forumlarda Emoji ...Max'de bunun gibiler bir şey öğrendiğini sanıp hemen piyasaya açılmaya çalıştığı için adam gibi MAx'cilerin hiç biri Türkiye'de durmaz.Ben mesela, son gelen stant işinden 3 render yapıp gönderdim, render başına 500 tl aldım ayıptır söylemesi.Basit çalışmaydı aslında benim için.(Aslında 5 rendera anlaşmıştık ama sonradan çevirdiler).İlk çalışmayı götürdükleri eleman 350tl'ye 5 render çekmiş, renderlar paintten çıkmış gibi.Bunlar piyasayı mahfettiler.En kötü gidin emlak bürolarının önünde bazen paintten çizilmiş binalar vardır.Onları utanmadan yayınlarlar bir de, o tipler yüzünden bu haldeyiz.Neyse bu konudan yana çok dertliyim hiç girmeyeyim.
-Sorma ya, en sonunda kendime kedi alacağım ama hayvanların evcil olarak sahiplenmesini pek doğru bulmuyorum, sonuçta hayvana zevk için tutsaklık olmuyor mu bir nevi?.Neyse tartışma konusu yapmadan, tabi yaralı-bakıma muhtaç hayvanları sahiplenenler ve gerçekten çok iyi bakanlar da olduğunu düşünürsek pek tartışmaya gerek duymuyorum.Nerede görsem, acelem bile olsa 2dk'mı ayırır, severim.Kedilerde kaçımyor benden, bende severek işkence yapıyorum.Bebekler desen öyle, dünyanın en masum şeyi ya Emoji .Tanıdığın bebeği olması da kötü oluyor, alışıyosun devamlı görmek istiyosun, alışkanlık yapıyor.İkisi de çok güzel, sevmelik, benim için fark etmez : D
-Sagoyu dedim ya pek sevmem ama şarkılarını severiz.Sanırım senden öğrendiğim bir şarkısıydı "mevsimler gibisin" güzel şarkıydı bi ara alışkanlık yapmıştı.Ama çoğu şarkısını severek dinledim.Hala da dinlerim aslında ama bu aralar rap'e uzağım.
-Hmm Sanırım biliyorum.Garip insanlar ama yaşamadan , tatmadan, bilmeden konuşmamak lazım.Ben bir yemeği yemeden yorum yapıyorsam orada bi sıkıntı var : D...
-Resmiyet, tabi bir nevi öldürür.Resmiyet demek, evet demektir, tabe lağğğyn diyememektir bir nevi.Yani, ortamın gerekliliklerine uygun davranman gerek kanımca.
-Test edilir insanlar.Ben yapmıştım, biiyorsun az çok ama bunun sebebi duygu ve düşüncelerden, o kişi hakkında sanırım biraz emin olamamakla ilgili.
-Geveze insan yapıcı konuşsun yeter ki, sohbeti güzel olduktan sonra hiç problem değil.Ama bazen benim çevremde de var konuşmayı çok seven fakat acayip sıkanlar var, ayıp olmasın diye böyle dinler gibi yapıyorsun fakat bir türlü nokta koymuyorlar, işte ne bileyim sus da diyemiyorsun en azından ben diyemiyorum çoğuna : )...
-Çok insan tanıdıkça dünyanın büyümesi lazım, sanırım bu da insanların kendi seviyeleriyle alakalı.Kendini her anlamda geliştirmiş veya geliştirmeye açık, yapıcı insanlarla dünya büyür ve güzelleşir.Ama aksi durumda ise dünya mini minnacık bişi kalır.
-Ben sanmıyorum insanın bir kere aşık olacağını.Önemli olan, aşık olduğun kişiye sadakatli olman, iradene hakimiyet kurman önemli.
-Valla değerli dostlar beni layık görmüş, bana da şapka çıkarmak düşer Mervecim, sen sinirli değilsin, senin forumun neşesini nasıl tavan yaptırdığını bilen çok kişi var.
-Sanırım uyku, uyurken acayip mutlu oluyorum bu aralar.UYkudan ne çok söz ettim ben ya, bilinçaltım meğerse ne çok istiyormuş uyumak, kendime hedef koydum ilk izinli olduğum gün, 11-12 saati devireceğim : D
-Sadık arkadaş, hakikaten telefon açtığında kem küm etmeyen arkadaştır.Gerektiğinde uykusundan uyandırabiliyorsan, senin için verdiğin önemli bir kararın yanlış olduğunu düşündüğü için seni engellemek için tüm gücüyle suratına vuruyorsa ve değerlerine saygılı ise sadıktır.Tabi bu bireysel olmamalı, iki taraflı olmalı.
-Sarı kola mı Emoji .Zarar gelir tabi, kolanın orjinal renginin yeşil olduğunu bilse, kolaya ne diyecek Allah bilü : D...
-NE bileyim, biz Türkler, kötü enerjiyi o şekilde dışarı atıyoruz, samimiyetsiz değildir ama ne bileyim küfür etmeyen insan yoktur ya sadece sigarayı bırakamayan insan vardır : D
-Ule soruya bak Emoji , Hayalciler yani (psikoz)'lar daha iyi gibi.Özellikle takip edecek kadar psikopatlaşmadım henüz bnkz "i don't want to play a game" Emoji
-Bu illetin bu kadar yayılmasından anlıyoruz ki, insanlığın yarısı paranoyak : D.Bunu bilmem kaç kişiye gönderirsem, sevdiğim beni arayacakmış, zengin olacakmışım, yapmazsam araba ya da jin çarpacakmış Emoji .Lan ya iyice matrix'e bağladılar, yakında "Wake up Ali" yazacak diye korkuyorum valla ha... (Bende çogu zaman pc başında çizim yaparken uyuya kalıyorum)
-Kıskanç, malesef kıskanç ama katı kuralları koyup insanın canını sıkacak kadar değil, önerilerimi veririm, uyarsa benimdir uymassa zaten hiç benim olmamıştır Emoji : D

Şimdilik teşekkürler, yine bekliyor olacağız ben ve kendim teşekkür ederiz Emoji ...
Antidote 343 YIL ÖNCE1
J0hnN4sh
Merhaba, ilk sorun benden olsun bakalım Emoji
-Nasılsın diyeyim öncelikle?
-Yaşamak istediğin hayatı mı yaşıyorsun?
-Şu an nerede olmak isterdin?
-Dünyada görmek istediğin bir yer var mı?
J0hnN4sh 223 YIL ÖNCE1
katildans
Öncelikle merhaba Adaş:) çok fazla soru soracak kadar tanımadım seni ama genel sorular sorayımm barii.:)
- Ne tür hayallerin vardır?
-En çok dinlediğiniz şarkı nedir?
-En çok sevdiğiniz özlü söz nedir?
-Çocukluğunuzla ilgili en çok özlediğiniz şey nedir?
katildans 463 YIL ÖNCE1
Daha fazla yükle