KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Alter Bridge

Nobody Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 877 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
metalingus Emoji biraz olsun smackdown izlemiş her erkek bilir. Koçum Edge,Spearrr! Emoji :D
Visur 763 YIL ÖNCE2YANITLA
Visur
ya o kadarını bilemicem. bi ara viki gurero denen yaratıkla evlenecekti. o ara rey mysterio ve undertaker ile kapışır dururdu Emoji o zamanlarını hatırlıyorum. Bir de Nexus'a karşı Cena'nın yanında idi Emoji ha birde hardy boyzlardan birine merdivenden doğru yaptığı bir spear var aklımda. Son olarak ta ateşli bir masaya yapıştırmıştı birini yine spear ile Emoji en sevdiğim karakter idi kendisi Emoji
Visur 763 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Müzik bölümünün taze kana ihtiyacı vardı...Gelelim Alter Bridge'ye. Kilise etkisinden kurtulmuş bir creed ne kadar güzel oluyormuş diye sevindiren grup. ''Open Your Eyes'' benim en sevdiğim parçasıdır. Tekrar tekrar dinledikçe giderek dehşet bir grup olduğunu düşünmeye başladığım müzik dehaları.

Teşekkürler Mösyö Nobody Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Nobody
Şimdi hatırladım da Royal Rumble 2010'u kazanmıştı ya böyle sonda spiker "On this day, I see clearly" falan demişti Emoji
Nobody 713 YIL ÖNCE0YANITLA