KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Albert Fish (Gerçek Hayattaki Hannibal Lecter)

ErdiDSC Seviye 88

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Reverie
Güzel bi seriye konu olmuş ama keşke hayal ürünü olsaydı. İnsan denilebilecek gibi değil, yamyam tabiri çok yerinde olmuş. Aslında aklıma Kazıklı Voyvoda geldi okurken Emoji Acaba bu adama hangi kadın katlanmışta evlenmiş diye merak etmedim de değil.. Acaba evliyken de birilerini öldürdümü? Bide eşi biliyomuydu ki? (kafamda deli sorular SA:DSA) Bide o komşusunun kızına... ya neyse gidiyom ben.
Reverie 334 YIL ÖNCE2YANITLA
aryemu§
En pislik yaratık kim deseler vereceğim cevap ismi olur.
Paylaşım için teşekkürler. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
Kendine yaptığı şeyler yanında verilen karar o kadar da büyük bir şey değilmiş aslında daha çok verdiği cevap güldürüyor insanı. Karakter Hannibal bunun yanında çok çok iyi bunu anladım şu an. Allahım etme yarabbim..
ayseegul 804 YIL ÖNCE1YANITLA
Hopewell
Kolay şaşırmayan bi insan olarak ağzım açık kaldı diyebilirim. Fenalar fenası. Bir insan böyle doğmuş olabilir mi acaba? Uyumsuz bir çocukmuş evet ama her uyumsuz olan da bunu olmuyor. Katiller konusunda empati yapabilirim fakat bu.. Anlamak bile sıkıntılı. Ha dinsel kısmı ayrı olay. Kurban olayını biraz yanlış anlamış amcam. Fotoğrafa tekrar tekrar baktım. İnsanın inanası gelmiyor tüm bunları yaptığına. Hayal edemiyorum insan eti yerken. Güzel paylaşımdı Erdi , paylaşım için teşekkürler. Hala ağzımı kapatamadım. Akli dengesi yerinde değil diye düşündüm bir de? Tabi göreceli şeyler bunlar.
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA