KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Akıl Hastalarının Yazdığı Şiirler

Melkor Seviye 99

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
FeeLucky
Şiirle ilgilenen bir insan olarak , akıl hastalarının bu kadar güzel şiirler kaleme alabileceğini hiç beklemezdim. Gerçi yaptığımız yanlış, akıl hastası olmalarına karşın onlar normal insanlardan daha fazla düşünüyor ve duyguları daha yüklü yaşıyor bence. Bu satırlar bir akıl hastasının değil , bir insanın satırları önemli bir ayrıntı unutmamak gerek. Paylaşım için teşekkürler İrfan!
FeeLucky 713 YIL ÖNCE3YANITLA
Chazy
Bu sabah okudum yorum yapmadanda geçmek istemedim. Çok duygusal öncelikle bir ayrı hüzünlendim öğrencilerim geldi aklıma. Her zaman söylemiştim onların duyguları geçirişleri insanlara hissettirişleri daha derin oluyor. Sevgilerini derin yaşıyorlar... Paylaşım için teşekkürler.
Chazy 683 YIL ÖNCE2YANITLA
Cleage
Paylaşmayı düşündüğün için teşekkür ederim öncelikle. Okurken içim ürperdi ve bu insanlar deliyse ben neyim biz neyim dedim. Başlığı okumadan bir yerde duysam bu şiirleri ne kadar güzel yazmışlar diye düsünürüm aklımın ucundan geçmez Bakırköy'dekilerin eseri olduğu. Ve oralara içerinden bir yorum yapıldıği ve okumamız sağlandığı için ayrı bir güzel olmuş kitaplaştırılıp yayınlanması. Hele bir de benim gibi merak edenler ilgilileri için çok iyi kaynak. Bir tane de kitap vardı Sessiz Oda diye meraklısına tavsiye ederim yazarını hatırlamıyorum ama kendi şizofreni serüvenini anlatıyor. Okurken ürpermemek elde değil. Ehem şiirlerden Allah Muhafaza, Hasta, Islahane, Günlerim, Şizofreni, Deliler, Yıldız [*], Kasavet ayrı bir güzeldi.
Cleage 563 YIL ÖNCE2YANITLA
mervei
Şu cümleleri biz bir araya getiremeyiz Emoji Yaptıkları resimler de böyle oluyor, onlara da bakın derim. Zihinlerinde o kadar yoğun yaşıyorlar ki bir çok şeyi, bunlar çıkıyor sonuç olarak demek ki.
mervei 382 YIL ÖNCE1YANITLA
Cally_458
Oha keşke bnde şizofren olsam
Cally_458 42 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
''Bayrak'' şiirini yazan zirve yapmış helal olsun. Konu çok sağlam ya çok zekiler bence. Etkilendim.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Muhtar Dursun, Bayrak, Sarı saçlı yarime, Nalan en beğendiklerim arasında ama geneli çok iyiydi. Etkinlenmemek elde değil. İğfo konu için çok teşekkürler.
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
karaduman
Eline sağlık gerçekten güzel paylaşım , akıl hastalarının yazdığı şiirler denince ,böyle güzel yazcaklarını hiç tahmin etmezdim . Yani bazılarının şiirleri , üstad şairlerden bile güzel.
karaduman 293 YIL ÖNCE1YANITLA
gayeprtkl
bence gayet güzel olmuşşş ellerine sağlık Emoji
bu kadar beklemezdim çok şaşırdım gerçekten Emoji
gayeprtkl 133 YIL ÖNCE1YANITLA
Leamy
Bunları yeni gördümmm.. Çok iyi yaaa!
Leamy 702 YIL ÖNCE0YANITLA
kemalates
Bir edebiyatçı olarak yazmadan edemeyeceğim. Şiir denilen şey normal bir zamanda yazmak hiçte kolay birşey değildir. Duygu yoğunluğu dediğimiz olayın başlamasıyla ortaya o kadar güzel dizeler çıkar ki bunu bu dizelerde de görürüz. Hasta olup olmamasıyla çokta ilgili değil diye düşünüyorum elbette bunun üzerine bir araştırma yapılabilir. Gerçi FeeLucky dediklerimi dile getirmiş çalmış gibi olmuşum ama olsun. Emoji
kemalates 132 YIL ÖNCE0YANITLA
corlenias
Çoğu kişilerden daha güzel yazmışlar, paylaşım için teşekkürler Emoji
corlenias 33 YIL ÖNCE0YANITLA
shelzen
Konuyu yeni gördüm, hepsini tek tek okudum, çok güzeller ya. Bilmesem usta şairlerin zannederdim. Özellikle bayrak, filozof et, sarı saçlı yarime birde Allah muhafaza'yı çok beğendim.. Ben akrostişten öteye gidemezken akıl hastası dediklerimiz neler yazmış Emoji Nerelerde ne güzellikler var, görmesini bilene..
shelzen 522 YIL ÖNCE0YANITLA
Bilge2
O kadar güzeller ki... Hisleri aşkları ve duygularını çok güzel anlatmışlar. Şiirle bulmuşlar kendilerini. Bu şiirler harika.
Bilge2 71 YIL ÖNCE0YANITLA