KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Agents of S.H.I.E.L.D.

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Emrys
Captain America öncesi ''Ooo Marvel sen ne düşünüyordun bunu çekerken ya?'' diye düşünürken Winter Soldier'dan sonra öyle bir güzel bağladılar ki tüm olayları her bölümü heyecanla bekler olduk.
Bu dizinin iyiye gideceği de bir kaç bölüm öncesinden Stan Lee'nin bir sahnede çıkmasıyla belli olmuştu zaten. (Sten Lee'siz Marvel olmaz ilkesi.)
Bundan sonra nasıl devam eder bilmiyorum ama ilk bölümlerden aldığı düşük oyların hızlı bir şekilde yükseleceğine eminim.
Emrys 123 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
hayatımda Fitz- Simmons kadar tatlı masum bi çift daha görmedim ayrıca Melinda May aşığım sana Emoji ::D
TheKing 894 YIL ÖNCE2YANITLA
MJ2_
Paylaşım için teşekkürler. Ama sarmadı olayına katılamadım. Ben severek ve eğlenerek izliyorum koşsunlar gitsinler böyle, arada Avengers da gelsin bi iki görümlük falan--uçtum mu ne Emoji -- Fitz-Simmons hastası oldum iki bölümde Emoji
MJ2_ 224 YIL ÖNCE1YANITLA
Artea
Her bölümde beni şarşırtan, izlemeye doyamadığım bir dizi. Özellikle de son bölümleri dudak uçurtacak cinsten. Dizi önce New York Savaşı'nda ölen Ajan Coulson'ın geri dönüş hikayesindeki sır perdesini aralarken, şimdi Kaptan Amerika 2 'nin çıkmasıyle yepyeni bir yöne gidiyor. İzlemeyen gerçekten çok şey kaybeder bence.
Artea 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Benim gibi Agents of sheild hayranlarına güzel bir haber vermek istiyorum. Ekte de göreceğiniz üzere 29 Eylül 2016'da dizi 3.sezon ile dönüyor. En son Hydra'nın esrarengiz yaratığını Ward'un bedeninde görmüştük. Meraktan çatlıyorum, neler olacak bakalım..

Lucitiel 691 YIL ÖNCE0YANITLA
Arch@ngel
Başka yok mu yav izleyen, dm atın bir şey yapın günceldeyim, konuyu da ölü bırakmayalım
Lucitiel
4.sezonun başladığı sıralar Ghost Rider arzı endam ediyor. Diziyi izleyen birçok arkadaşımdan duyduğum kadarıyla motosikletli ve Nicholas Cage'siz bir Ghost Rider'ı kabul etmekte zorlanıyorlar. Ben yeni sürücü olan ve gayet güzel bir arabası olan, elindeki nesneleri alev alev yakan ve Mefisto ile bir anlaşma yaptığını düşündüğüm kişiyi sevdim. Oyunculuğu son derece cool. Daisy ile iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum özellikle 2.bölümün sonlarına doğru bu izlenime kapıldım.
Bu sezonun çok iyi olacağını düşünmüyorum biliyorum. Agents of S.H.I.E.L.D beni hiçbir sezonunda yanıltmadı.

Gabriel Luna yeni sürücümüz. Birde onun arabası var Emoji .


Lucitiel 691 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Şu sıralar atv kanalında da yayınlanmaktaymış
Jnsenfact 639 AY ÖNCE0YANITLA
Severus
efsane bir dizi ya Emoji izlerken zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan Emoji
Severus 539 AY ÖNCE0YANITLA
Arrow4896
İlk 2 bölümde sıkılabilirsiniz ama ilerde acayip sarıyor kesinlikle izleyin
Arrow4896 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
2.sezon sezon finalinde sinirlerim bozuldu o yıllarca korunmakta olan depodaki kree siyah Kaya şeklindeki madde Jemmayı yuttu. Olacak şey mi gözünüzü seveyim. Ward'un ajan 33'ü vurmasına da hiç üzülmedim Bobi ölüyordu onlar yüzünden neredeyse. Bir hevesle 3.sezona merhaba diyorum.
Lucitiel 691 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
May'e bayılıyorum. Yeni bölümlerini merakla beklemesem de izlerken keyif alıyorum Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Spn nin ara vermesi ile dizi yokluğunda izlemeye devam ettim yine ısınamadim.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
Antidote
Marvel'ı sevenler için şiddetle tavsiye ederim.Ben pilot bölümden beridir izliyorum.Sürükleyici.Ayrıca dizinin bir bölümünde geçen, "Son of Coul" repliği fenaydı Emoji

Not:Arrow'da ki "Felicity" ile, bu dizide ki "Simmons" ölümüne kapışır , ikiside fennnaaa diyorum başka bir şey demiyorum (tatlılık bakımından) Emoji ..
Antidote 343 YIL ÖNCE0YANITLA