KAYIT GİRİŞ

Asmodeus

Agent Carter

Rihastle Ekip

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 489 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Artea
Üstteki yoruma katılmıyorum. Tamam belki boşluk doldurmak için yapmış olabilirler fakat konu bundan çok daha fazlası. Çekilen Marvel filmlerinin hepsi günümüzde geçiyor ve günümüz sorunlarını anlatıyor. Agent Carter ise geçmişi günümüze taşıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında kadın olmanın zorluğu ve her şeye rağmen doğru olanı yapmak anlatılıyor. Kadınlar günümüzde dahi hafife alınıyor. Ayrıca Marvel'ın geçmişine ışık tutabilirler. Mesela Rus Ajanlığı Leviathan dizide çok güzel işlendi. Ayrıca Kara Dul programı gösterildi ya da değinildi. Peggy'ye gelirsek, o Steve'den önce de bu işteydi şimdi de işini yapıyor. Fakat hem Steve hemde kadın olması yüzünden asla hak ettiği değeri göremiyor. Dizide de bunu açık bir şekilde gösteriyorlar. Belki efektler iyi değildir yeteri kadar ama bu başlamamanız için bir neden değil. Adamlar öyle bir konu vermişler ki her bölümü heyecanla beklemeye başlıyorsunuz. Ve sabredip sezonu bitirebilirseniz dizinin kendini sevdirdiğini ve şüphelerinizi giderdiğini görürsünüz.

Her neyse kısaca konuya değinmek gerekirse, ünlü mucit Howard Stark Ajan Carter'a yardım istemek için gelir. İcatları çalınmıştır ve SSR bunu kendisinin yaptığını ve silahlarını düşmana sattığını düşünür. Stark için arama emri çıkarttırıldığından çalınan eşyaları bulması için güvendiği tek dostuna, Peggy'ye gelir. Peggy bir kadın olduğu için pek ciddiye alınmaz ve pek saygı görmez. Bunu hem kendini kanıtlamak için bir fırsat olarak görür hemde dostunun adını temize çıkarmak için. Araştırmaya başladığında aslında çalınan malların arkasında çok daha büyük bir planın olduğunu görürler.
Artea 602 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Bu diziyi izleyen var mı arkadaşlar ? Konusu oldukça güzel görünüyor. Sevgili Hasan, anlat bakalım az, nasıl bir dizidir ?
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA