KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Aerosmith

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Zatarra
Dream on ve hole in my soul favorilerimdir.Dönemin efsane gruplarından biridir ama maalesef şimdikiler aerosmith,bon jovi ya da styx gibi kültler yerine justin bieber,one direction,demi lovato gibi hiçbir kalitesi olmayanları dinliyor.Sadece yazık.Ayrıca akşam yıldızı arwen in yani liv tyler ın da babası olur grubun vokalisti steven tyler.Paylaşım için teşekkürler. Emoji
Zatarra 614 YIL ÖNCE3YANITLA
Flame
Bunların rüzgarı varya hiçbir zaman geçmeyecek. Özellikle dream on şarkısı Aerosmith in en sevdiğim şarkısı olması dışında en sevdiğim şarkılar arasında. Ayrıca Steven Tyler'ın sesi dünyanın sekizinci harikası bence Emoji .Paylaşım içinde sağ ol Emoji .
Flame 594 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
I dont wanna miss a thing şarkısı her zaman başkadır. Dinlediğin ilk Aerosmith şarkısıdır ayrıca. 2008 falandı sanırım. OKS zamanları ne dinlerdim bu grubu. Çok büyük hayranları değilim ama dinledim mi arka arkaya bildiğim tüm şarkılarını dinlemeden kapatmam.
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
sleeper
Dünya turnesine çıkıyorlar ve 14 Mayıs'ta itü stadyumu nda konserleri var.
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
7Devils
Dream on ,sadece Dream on grubu gözümde yüceltmeye yeter
7Devils 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
En favori Aerosmith parçam Dream On'dur. Steven Tyler çok sevdiğim bir varlıktır ve Aerosmith'in biricik Demon of Screaminidir. Rolling Stone dergisinin hazırladığı "Tüm Zamanların En İyi 100 Şarkıcısı" listesinde yer almıştır. Bunu da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum ...Ayrıca bizim güzeller güzeli Elf Liv Tyler'ın biricik babasıdır.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA
Whovian
Konserlerine hala gidip gitmeme konusunda bilet fiyatı yüzünden kararsız kaldığım efsane grup. Ne vardı 170 lira isteyecek bilete? Emoji
Whovian 413 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
paylaşım için sağol ve de bu sene İstanbula geliyoorlarr Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA