KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Açlık Oyunları - Ateşi Yakalamak

Spn1905 Seviye 90

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Mollary
Ya daha dün gittim, hala etkisindeyim. Yeri bende HP gibi LOTR gibi bayağı bi yer aldı. Bu biterse ne olur derdindeyim hala. Hele sonu öyle bi geldi öyle bi merakta bıraktılar ki alıp kitabını okuyup herşeyi öğrenmek istedim o andaaaaaa. Ayrıca yeni yeni oyuncular Finnick.. Çok yakışmış filme bence ahah Emoji

Filme gelirsek, film harikaydı. Katniss şimdi kimi seviyo yeaaaa Peeta olsun nolur nolur diye kendimi yemelerim, yine bir oyun olucağını duyduğumda şaşırıp kalmam ve bu sefer diğer kazananlar olunca çok kötü oldum. Hele hele oyun için birebir yetenek gösterme yerinde birinin Rue'yu yere çizip Katniss'i gözyaşına boğmasıda cabası. Gale.. Ne bileyim Peeta-Katniss ilişkini her zaman daha sıcak buldum. Filmin sonu, 13. Mıntıka.. Herşey.. Aklımda bayağı soru işareti. Filmin sonunda Peeta göremediğimde kötü oldum ölmiceğini bildiğim halde öldü diye üzülmelerim falan. Sonra Finnick iyi olduğu ve diğer 2 filmdede onu görmek harika olucak Emoji Katniss'in şu elektrik ipi olayında yaptığı saniyelik düşünceyle Snow'un bütün herşeyini berbat etmesi "İşte bu be!" dedirtti resmen. Film harikulade bir başlangıç yapıp bizi konusuyla şaşırtan 2. filmdede yine ağzımızı açık bırakan bir filmdi. İzlemeyenler çok şey kaçırır, kaçırıyor..
Mollary 554 YIL ÖNCE3YANITLA
Marla
Gideli baya oldu ama ancak yorum yapabiliyorum. Çok güzeldi beh. İlk filme oranla çok daha fazla beğendim. Ve Finnick diyorum başka bişi demiyorum. Kitapta da favori karakterimdi kendisi. Sam Claflin deyim yerindeyse cuk oturmuş. Emoji İzlemelere doyamadım.

Edit : Çok az yorum yapmışım yea içime sinmedii Emoji
Kıyafetlere değinmek istiyorum, o kadar güzeldi ki. Yani hayalimde bu kadar canlandıramamıştım itiraf edeyim. Zira açlık oyunları evreni bambaşka. Özellikle katniss'in gelinliği ve geçirdiği evrim derim susarım. Bir de çok güzel bir replik vardı ki feyvırıt karakter nambır tu olan peeta'dan geldi :

12. mıntıkada insanlar yiyecek ekmek bulamazken burdakiler daha fazla yiyebilmek için kusuyorlar.

yürü be peeta.Koçum yaa. İşte bunlar hep kapitalizm.

Sonracığıma Mags'e nasıl üzüldüm. Finnick ve Mags'in ilişkisine hayran kaldım. Zevzek kuşlarının şovuna bayıldım. Katniss'in Peeta ölümden dönünce bir sarılışı var ki ...Allam Allam nasıl güzel bir sahneydi ki oooo Emoji Ama keşke Haymitch'in hikayesini efendime söyliyim Gülay'ın dediği gibi saat sahnesini ve benim favori kitap sahnelerimden olan Peeta'nın gerçekleri öğrenip çıldırdığı ortalığı devirdiği bir yer vardı. Onu göstermediler çok üzüldüm. Sonracığıma Katniss'i ve Haymitch'i hizaya getirende oydı çeyrek asır oyunlarında. Önemli sahneleri atlamışlar ona kızdım bak.
Marla 364 YIL ÖNCE3YANITLA
gamzesb
Kitabını okuyan biri olarak 1.filmi sevmedim . Kitaplarını okuyun bence önce
gamzesb 54 YIL ÖNCE1YANITLA
gkcegg
İlk film kitaba göre vasattı bana göre.Ama 2.film...HARİKAYDI.ÇOK GÜZELDİ.Hayal ettiğimden fazlasıydı.3.filmi bekliyoruz efenim.
gkcegg 434 YIL ÖNCE1YANITLA
Gülay_J
Altına imzamı çakarım ve şapkamı çıkartırım bu yoruma. Emoji
Gülay_J 644 YIL ÖNCE1YANITLA
pure
75.yıldaki saat olayı çok güzel ya Emoji Saat 1 de ormanı saat olarak düşünün 1 kısmına bişeyler oluyor. Örneğin kuşlar basıyo.
pure 104 YIL ÖNCE1YANITLA
beyzasvm
gitmeye üşenmiştim ama yorumlara bakınca gitmeye karar verdim :d
beyzasvm 294 YIL ÖNCE1YANITLA
Gülay_J
Kitaplarını hatmetmiş olmama rağmen mükemmel derecede heyecan hissetmem ilginçti. Her neyse Suzanne Collin'in harikalar yarattığını filmde bir kez daha anımsadım. Filme gelecek olursak;


Şimdik ilk şokumu yazmak istiyorum. Oyun alanına çıkmadan önceki eğlence de oyun kurucu Plutarch , Katniss'e saatini gösteriyordu ve saatin ortasında alaycı kuş vardı. Ve oyunlarla ilgili ipucu vermişti. Ama filmde o sahne yoktu. Bence çok büyük bir kayıp. Sonra oyun alanında da eksiklikler vardı. Hızlı geçişler olmuş. Daha bir bölümü düzgün algılamadan 2. bölüme geçmişler. Yani eksikler yok değildi. Ama genel itibari ile olayları bildiğin halde gerildiğim yerler oldu. Ama bir şeyler havada kaldı gibi. Filmi bir kaç kez daha izledikten sonra havada kalan şeylerin ne olduğunu da çözebilirim sanırım. Olumlu yönleri de vardı tabi fazlasıyla Katniss'in gelinlik-alaycı kuş kıyafeti çok hoş olmuştu. Sonra kesinlikle Peeta'nın yere çizdiği Rue portresi beklentimden fazlaydı, bayıldım. Sonra Prim kesinlikle daha olgundu kitaptaki gibi. Finnick ile Katniss'in zevzek kuşlarının arasında kaldığı bölümde harikaydı. Oyun alanını daha farklı hayal etmiştim. Ama buna rağmen sahil kısmı orjinaldi.

Son olarak bu seriyle evlenmek istiyorum. Hayatımın ilk 5 kitabı arasında bu seri. Ayrı severim. Duygularımı yoğun yaşıyorum benim elimde değil. Emoji
Gülay_J 644 YIL ÖNCE1YANITLA
MelHunter
Yeni film ilk filmden çok daha kaliteliydi. Karakterler daha olgundu falan ayrıca sonda da bombayı patlattılar. Son filmi de heyecanla bekliyorum açıkçası.
MelHunter 44 YIL ÖNCE1YANITLA
sakarya
aynen ben de çıkınca izlerim diyordum ama gitmek lazım gibi duruyor bi an önce Emoji
sakarya 64 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
1. filmi beni etkilemişti özellikle şu zenci kızın ölümü ve ardından gelen isyan 2. filmi bekliyorum
Melkor 994 YIL ÖNCE1YANITLA
Clarkent
Açlık oyunlarını çok sevmiyorum aslında ama başka düzgün film olmadığı için sinemasına gitmiştim birinciden daha güzeldi.
Clarkent 294 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
sinemaya gitmeye üşeniyorum bu soğukta 1.filmden çok etkilenmiştim, artık internetten izlerim çıkınca onuda :d
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
DeansGmz
acaip hastasıyım Emoji 22 kasımı sabırsızlıkla bekliyorum Emoji ama evet kitapları daha güzel ayrıca kitapta katniss 13. mıntıkayı iki kızdan öğreniyordu bu bölüm filmde olmayacakmış Emoji o zamn nasıl öğrenecekler ?
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Wuhuuuuu filmdir. Kitaptaki o satırlar geldi aklıma izlerken. İlk filme göre harika sayılabilir. Tez vakitte diğer filmi de bekliyoruz İnşallah. Emoji
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
S.Roché
tek kelimeyle MUHTEŞEMMMMMMMMMMM
S.Roché 94 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Sanırım şu seriyi sevmeyen tek ben varım.
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA
Crisezy
izlemeye hala fırsatım olmadı aklıma takıl soru 1. film gibi güzel mi ?
Crisezy 234 YIL ÖNCE0YANITLA
-Khaleesi
Şu son dönemde çıkan fantastik serilerinin en iyisi fakat kitaba göre çok basit kalmış bence. kitapta ki şiddeti falan hiç anlatamamış daha doğrusu şiddet biraz azaltılıp bastırılmış.
-Khaleesi 754 YIL ÖNCE0YANITLA
Sule-krlr
Allah'ım yerim. Baldıranları yemem ama. Emoji Çok güzel bir film kitapları daha bir güzel Emoji
Sule-krlr 124 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle