KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

9.sezon 23.bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

kal Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 430 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lion
1) Bu bölümün sonunda oldukça şaşırdım.
2) Aslında kafamdaki bir sorunun cevabını aldım. "3.sezonun bir bölümünde olan Dean'in görüntüsü, öleceği zaman bu hale geleceğinin söylenmesi ne zaman ortaya çıkacak?" sorusunun yanıtını biraz da olsa almış oldum...
3) Şimdi kafamda delice sorular oluştu! "Dean şeytan mı? Sam, Dean için neleri göze alacak?" vs. vs.
4) Hee, Sam demişken Dean'e yaptırmadığı kalmadı çocuğun Emoji "Dean yetiş, Sam öldü. Dean yetiş, Sam delirdi." vs. Çocuktan ne çekti Dean bee! Sıra sende SAM!

Heh şimdi kafamızda delice sorularla bir 126 gün 22 saat 35 dakika 10 saniye daha...
Lion 473 YIL ÖNCE0YANITLA
selin_14
Harikaydı Emoji Bütün sezonların sonunda olduğu gibi çok güzel bitti Emoji ve 10. sezonu merakla bekliyorum Emoji
selin_14 63 YIL ÖNCE0YANITLA
slmkrn61
Gadreel yerine metatron olseydi de sezon amacina ulassaydi bari. neyse belki cass oz bulamayinca metatronunkini alir. o adamin dizide melek olarak kalmasi ne bilim parazit gibi bise. dean in demonize olmasi adilce olmus her halti sam olcak degildi ya sirayla bu is de Emoji
slmkrn61 123 YIL ÖNCE0YANITLA