KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

8x09'da Benny Dean'e saldıracak mı?

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Marla
Saldıracaktır bence. Benny Sam ve Dean 'in ilişkisindeki çökükleri göz önüne sermek ve şu purgatory olayına bir açıklık getirmek için oluşturulmuş bir karakter. Ömrü uzun değil, Bir Cass değil yani bu sivri dişli ağabeyimiz. Gidicidir, hatta kaleemini de bizzat Sam kıracak bence.
Marla 365 YIL ÖNCE0YANITLA
DeanJb
Tabikide hayır o adam deane saygı duyuyor
DeanJb 74 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Benny saldırmaz. Ben öyle düşünüyorum, onun kan kardeşi. Emoji Fragmanı tek bu sebeple defalarca inceledim acaba gerçekten saldırıyor mu diye. Aslında ikileme düştüm resmen. Bakıyorum Dean yerde biri onu tutuyor Benny dişlerini gösteriyor. İzlerken hayır, olamaz, asla diyerek inanmak istemiyorum. Emoji Umarım yönetmenin bir oyunudur fragmanlarda izleyiciyi meraklandırmak için yapılan bir şeydir. Benny'nin Dean'e saldıracağını düşünmek istemiyorum açıkçası. Üstelik tek sevdiğim yaratık olmuştu kendisi, belki bu sebeple düşünmek istemiyorum özellikle Dean'e yardım edip, Dean'in de ona güvenmesinden ötürü karşılıklı bir güven izlenimi verdi ben de. Ruby gibi olmasını istemiyorum, gerçi Ruby'e güvenmemiştim o çok farklı da, dediğim gibi Benny ilk defa yaratıklardan sevdiğim bir karakter oldu. Dean ile çok mücadele verdiler bir çırpıda silip atacak bir karakter olduğuna inanmıyorum.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Saldıracağını düşünmüyorum ama olmasını isterim açıkcası Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
Elbet Benny ihanet edecektir.Ama bu şu an olmaz diye düşünüyorum kesinlikle yönetmen oyunudur nerde heyecan orda reyting Emoji Emoji Ama Benny ihanet etcek Emoji
Suprime 725 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
Bence saldırmıyordur. Dean ile kardeş gibiler. Olmasın böyle bir şey ya Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Ben sadece umarım saldırmıyordur diyebilirim Emoji Ama sanmıyorum Emoji
ErdiDSC 885 YIL ÖNCE0YANITLA
Flawless
Bence kesin yönetmen oyunu çünkü ben benny'i sevdim ve her fırsatta kardeşim diyor yani ona kaç defa dean yardım etti saldırmaz bence ama bilemicem yani her şey beklenebilir .
Flawless 235 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
bencede saldırması için erken
eninde sonunda olacağı bu
ama bence şimdi değil
zalex 365 YIL ÖNCE0YANITLA
Acentr
ben bunun bi tür yanıltmaca oldugunu düşünüyorum.. Yaaa benyle deanın ilk tanıştıgı zamanlardan ki ( bildigim kadarıyla düşman başlayıp dost olmuşlardı ve bir çok dost sahnelerini izledik belkide şimdi düşmankenki zamanlarına gidiyoruzdur) dır dye düşünüyorum.. Ha geçmişten değilsede bu nedeni mutlaka vardır çünkü beny deana ihanet edicekse bile bu kadar çabuk etmez..Gerçi benim gönlümden hiç etmemesi samyyi haksız çıkarması geçiyo ama illa ihanet ediceksede sezonun başında etmez.Zaten şurda hepi topu 9 bölüm izledik ondada geçmiş dışında bi bölüm göründü buda ikinci olucak o yüzden şimdiden ihanet söz konusu olmaz bence..
Acentr 105 YIL ÖNCE0YANITLA
bangbang
Saldırmaz bence ama Sam Benny e saldırır sonra benny vahşileşir Sami öldürmek ister sonra da Dean Benny e saldırır diye düşünüyorum :B
bangbang 35 YIL ÖNCE0YANITLA
Tahmasp
şahsi olarak saldıracağını saldırmayacağını 2 turlü düşünüyorum saldırıpta bişey yapmıyacağını ve o anki durumad benny hayali olabilir diye düşünüyorum Emoji
Tahmasp 205 YIL ÖNCE0YANITLA