KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

8x02 Dean ve Cass

Miňo Seviye 25

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
Dean & Cass sarılması gerçekten çok güzeldi. Ben Cass'in de Dean'e sarılmasını isterdim, evet Cass biraz soğuk davrandı ama kendince bir nedeni vardır mutlaka. Ve Cass haklıydı bence sonuçta Dean'i korumak için kaçmış. Altında başka bir nedenin olduğunu düşünmüyorum.
Ahh o sondaki sahne... İlk fragmanda görmüştüm o zamandan beri içime oturdu. Cass'i öyle görmeyi hiç istemezdim. Ama Dean bile bile bırakmamıştır bence onu orada. Tamam Dean'de biraz farklılık var, fazla acımasız gibi.. Ama Cass'i orada bırakacak kadar kadar da acımasız olamaz, yani umarım başka bir nedeni vardır. Cass oradan çıkacak bir şekilde bunu biliyoruz zaten, bakalım nasıl bir sonuca bağlayacaklar.. Eskisi gibi hepsini bir arada göreceğimiz bölümleri heyecanla beklemekteyim Emoji
Gif ve videolar için teşekkürler canım, her izleyişimde duygulanıyorum.. zavallı meleğim benim :mlk:
Gizem 945 YIL ÖNCE0YANITLA
pwis
bu ikiliyi her zaman sevmişimdir cass dean'i korumak istedi
pwis 84 YIL ÖNCE0YANITLA
Deanna
O bölümde Dean ve Cass'in sahnelerine bayıldımm.. Cass'in Dean'in hayatı için onu bırakması çok etkileyiciydi. Çok duyguluydu ya çok acıdım o bölümde Cass'e dizideki en acınası karakter o bana göre Emoji Ama sonu çok merak uyandırıcıydı Dean onu neden bıraktı bilmiyoruz ama bu Dean yani mutlaka bir nedeni gerekçesi vardır, ben Benny'den şüpheleniyorum biraz..
Paylaşım için teşekkürleer Emoji
Deanna 135 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
O sahne güzeldi ama 8.03 daha güzel olacak bence Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
/Castiell
Resim mükemmel olmuş gerçekten.
/Castiell 35 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Sarılmaları beni bende almıştır.Cass'in yaptığı şeyin doğru olduğunu düşünüyorum.Yani arkadaşını düşünüpte kaçmış.Son sahne zaten içimi çok acıtır gözlerim dolar.Çok üzülmüştüm ki hala da öyle.Dean'e kızgınım nasıl cass'i bırakabilir.Zavallı cass'de dean diye bağırıyor.Elleri yavaş yavaş kayıyor.Gerçekten çok üzücü bir sahne.Cass zaten masum masum bakıyor.İnsanın içini daha da bir parçalıyor.Yani o son sahne hep aklımdadır ve Cass'in sesi.Hatırladıkça üzülürüm.Ama eminim bir neden vardır Dean dostunu asla bırakmaz sadık biri o.Ama yine de Dean'e şu anlık kızgınım.
Cass'i bulup sarılmaları da ayrı bir olay.İçim bir garip olmuştu dostların tekrar bir araya gelmesi ve sarılmaları.Çok duygulandıran bir sahne.Gerçekten bu noktaya değinmen iyi olmuş.Teşekkürler.Konuşulması ve tartışılması gereken bir nokta.:)Resim ve gif de harika.:)
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
RuLing
Sarılmaları ve o an aralarında geçen diyalog bir harikaydı.. Emoji

Şu hayranın paylaşmış olduğu resim de çok fena gerçekten...

Dediğin gibi Cass biraz soğuk gibiydi... Ama Dean'de de çok fazla farklılık var maalesef (olumsuz yönde farklılıklar).

Cass'in yaptığı kaçmak değildi bence. Tam tersi Leviathan'ların Dean'e saldırmasını önlemek için yaptığı şey tam bir fedarkarlıktı Emoji
RuLing 495 YIL ÖNCE0YANITLA