KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

86. Oscar Ödülleri Sahipleri Buldu!

Flame Seviye 59

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
''12 Yıllık Esaret'' Filmi özellikle En İyi Film Oscar Ödülü alamasaydı şüphe içinde kalırdım. Muhteşem bir film, Brad Pitt'in filmin doğru yerinde girmesi zaten bambaşkalaştırmıştı. ''Blue Jasmin'' filmini izleme şansım olmadı en kısa sürede telafi edeceğim. Cate Blanchett'in en iyi Kadın Oscarı alması doğal. Tılsımlı bir kadın gerçekten. En iyi Animasyon Filmi'nin ''Frozen'' filmine gitmesi de gülümsetti beni.

Can Arkadaşım ayağının tozuyla harika bir paylaşımda bulunmuş, ellerine sağlık.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
sleeper
Benim düşündüklerim en iyi film her, en iyi erkek oyuncu bale, en iyi kadın oyuncu cate blanchett idi. 12 yıllık esaret solomon un anılarından yola çıkarak yapılmasa, gerçek bir hayat hikayesi olmasa zaten vermezlerdi. Oscar da leonardo dicaprio ya gelene kadar neleri var neleri richard burton, alfred hitchcock bunlar hiç alamamış düşünün yani. woody allen annie hall ile en iyi film ödülünü aldığı açıklarınken evinde kitap okuyordu. woody allen gibi daha onlarcası var. yani çevre önem verdikçe önemi artıyor bu ödüllerin. populer olan ve gösterişli olan şeylere o kadar meraklıyız ki milyoner gibi filmler adaylığı açıklandıktan sonra gişe hasılatını katladı.
sleeper 713 YIL ÖNCE2YANITLA
Artea
Kaçırdığım için çok üzülmüştüm. Leonardo Di Caprio daha çok üzülmüştür tabi. Frozen'ın ödül almasına bende sevindim izlerken eğlendiğim sayılı animasyonlardandı. Bu arada Onur yokluğun belli oluyordu forumda Emoji hoş geldin Emoji paylaşım için de sağol.
Artea 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Clarkent
*bence* en uyduruk oscar töreniydi.
Clarkent 293 YIL ÖNCE0YANITLA
Flame
Rica ederim Merve. Baktım kimseler açmamış hemeen böylesine önemli bir haberi paylaşayım dedim Emoji .
Benimde bu seneki ödülleri alanlar için de en sevindiğim ödül En İyi Kadın ödülü. Gerçekten çok başarılı olan Cate Blanchett'in eksik olan Oscar Ödülü'nü alması çok isabetli bir karar olmuş Emoji .
Gravity'nin 7 dalda ödül kazanması ise beni oldukça şaşırttı. Tek kişilik bir film gibiydi. Açıkçası bu durum beni biraz sıkmıştı. Ama gerçekçiliği çok başarılıydı. Gerçi Sandra Bullock gibi profesyonel bir aktristin de böyle bir yapımda olması da başarısını etkilediğini söyleyebilirim.
Flame 593 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Kendi adıma Leonardo DiCaprio'yu sevmem hiç ama oyunculuğuna laf yok.Adam oscarı bir alamadı.Çok büyük bir haksızlık.Onun gibi nice aktörler var başta Brad Pitt olmak üzere ya da Edward Norton,Joaquin Phoenix gibi.Ben açıkcası bu oscar ödüllerine güvenmiyorum.Hakettiği kişilere hiçbir zaman vermedi oscar'ı.Hobbit'in de geçen yılki gibi yine elinin boş dönmesi de cabası.Beni en çok sinirlendiren de bu oldu.Yine de sinemaya büyük bir ilgi duyan biri olarak her halükarda kazananlara bakıyorum.Paylaşım için teşekkürler. Emoji
Zatarra 613 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
Kazananların hakkını yememek gerek ancak kazanmayan bazı filmler ve oyuncuların hakkı yenmiş gibi görünüyor.

Paylaşım için teşekkür. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Leonardo Dicaprio yine olmadı be reis üzülme Emoji
Melkor 993 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Çok iyiler Ya
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA