KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

8.Sezon eski heyecanı veriyor mu?

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

5 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Marla
Yani olay budur. Daha iyi izah edilemezdi.

Diziyi izlemekten sıkılıyormuyum ? Tabiiki hayır. Çok seviyorum Supernatural'i. Öyle ki ben de yeri çok ayrıdır.Ama şu da bir gerçek ki ; Bu diziye çekilen her yeni sezon 5. sezondan sonra iğreti duruyor .

8. sezon 6 ve 7 den iyi gidiyor. Ama bir 5 kesinlikle değil. O tempoyu yakalamaya çalışıyorlar ama zor biraz. Yani evet 8. sezon eski sezonların tadını vermiyor Emoji Beraber başladığım tüm arkadaşlarımda bir bir bıraktılar.

Başıma bir şey gelmeyecekse ( Emoji ) Şunu da söylemek istiyorum. 6. ve 7. sezonu sil at, diziden zerre bir şey eksilmez. Maalesef öyle. Emoji

Tabii bunlar benim düşüncelerim, aksini düşünene de saygımız sonsuz efenim. Emoji
Marla 365 YIL ÖNCE1YANITLA
Allen
Her zaman derim spn dedin mi ilk 3sezon efsanedir. 5.sezin konsept olarak gercekten harikuledeydi. Araya atlikarin sokulmasi falan agzim acik izliyordum. Lakin 6-7 keza 8.sezon bekleneni vermedi bende. 8.sezon son birkac bolumdur toparladi gibi gibi.
Allen 234 YIL ÖNCE1YANITLA
Cansu
Supernatural'ın her sezonunu sevmişimdir ama 8. sezonun senaryosunu pek beğenmedim önceki gibi pek de merak uyandırmıyor aslında.
Cansu 325 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Son iki bölümdür güzel ilerliyor ama henüz -bence- beşinci sezonunun bölümlerini andırmıyor. Sekizinci sezonun başlangıcında Dean'in purgatory'den çıktığı an "işte budur" demiştim sonra Sam ile karşılaşıp sarıldıkları zaman bir an eski Supernatural geri döndü diyerek sevinmiştim ki yedinci sezon benim gözümde Leviathan belgeseli niteliğindeydi. Emoji Her neyse efenim konu kopmasın, taa ki Sam'in avcılığı bıraktığını ve üstüne üstün Dean'i hiç aramadığını öğrendiğim zaman nerede Winchester kardeşlerinin aile kavramı diyerek düşünmüştüm. O açıdan büyük hayal kırıklığı olmuştu ama ilerleyen bölümlerde Garth'ın yeniden gelmesi, özellikle "a little slice of kevin" de Cass'in dönüşü ve bir sonra ki bölümünde yine eski Supernatural tadında olması nedeniyle bayağı bir sevmiştim. Umarım ki böyle devam eder. Açıkçası bu sezonu yedinci sezondan daha çok sevdim ama beşinci sezon ile kıyaslayamam.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Açıkcası eski sezonların tadı yok artık.Aslında bu son bölümler iyi gidiyor ama sonu nereye bağlayacaklarını bilmiyorum sadece çerezlik bölümlerle devam ediyorlar yani avcılığa devam tablet olayı var ama o ne zaman ortaya çıkıcak bilmiyorum.Yine de supernatural benim için bir dizi değil yaşam tarzı çok klişe oldu biliyorum bu laf ama öyle.Yani 8 sezon boyunca izleyip sıkıldım deyip bırakmak çok büyük bir sadakatsizlik olur öyle bir şeyi de asla yapmam o hala benim dostum bu diziyle çok anılarım oldu sonuna kadar izlemeye devam da edicem ve bittikten sonra tekrar başlicam ki her gün zaten en az bir bölüm izliyorum eskilerden.Kısacası SUPERNATURAL!!!Efsane!!Ne diyebilirim başka? eski heyecanı vermese o hala benim dostum ve öyle de kalıcak diğer bütün dizilerden de özel hatta supernatural bir dizi değil benim için bir arkadaş yukarıdaki cümlelerimde de bunu ifade ettiğim gibi.Saçmalasalar da ben izlemeye devam edicem umarım saçmalarlar ve böylece devam da eder.:)
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
bilmiyorum ben diziyi hiç ara vermeden bir anda izlediğimden midir bilinmez hiçbir sezonu bir önceki sezonla kıyaslayarak izlemedim aslında.

evet söylenildiği gibi 5.sezon bu dizi için tam yerinde bir final olurdu. devam etmeseydi bir şey kaybetmezdi. ama ben 6. ve 7.sezonun tamamen sil atlık olduğunu düşünmüyorum açıkçası. her sezon diziye yeni bir tat ekleyerek gitti.
kendi fikrim olarak ben bu dizi 10 dan daha fazla sezonda da olsa izlemeye devam ederim. kendini tekrarlasa da fark etmez.

şu anda sezonun da takip etmek benim için çok zor oluyor çünkü izlerken öyle bağlandım ki dayanamadım en baştan tekrar izledim ve şimdi de arkadaşıma başlattım ve onunla tekrardan izliyorum bu böyle sürüp gitse de bir önceki cümleden sonra ne geleceğini bilsem de bitmesinin hiç istemediğim bir dizi...OTH in bitmesinde o kadar kötü hissettim ki kendimi Chuck ta da öyle ve şimdi HIMYM da da bitme gibi bir ihtimal varmış...

belki saçma gelecek çocuk gibi görüleceğim bazılarınız tarafından ama yine de söyleyeceğim. izlediğim ve biten diziler sanki benim çocuğummuş gibi benden birçok şey alarak ve fazlasıyla birçok şey katarak bitti...bundan sonrada böyle devam edeceğini bildiğimden artık hiçbir şey bitmesin istiyorum...buna baş sıralarda dahil olan da SPN dir.

çok uzattım lafı biliyorum ama benim için SPN böyle bir durumda artık...
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
sinemgfb
Son bölümü izlerken "evet lan supernatural izliyom ben" dedim..
Yani kısmen heyecanını kaybeder gibi oluyor ama sonra bomba gibi toparlıyor dizi..
E tabi sezonun tüm bölümleri boyunca büyük bir istikrar beklemek zaten olanaksız ama 5. Sezondaki kurguyu 8. Sezonda yine hissedeceğiz gibime geliyor benim.. (:
sinemgfb 755 YIL ÖNCE0YANITLA
River
Cass'in gelişiyle zaten dizi öyle bir tat aldı ki anlatamam. İnsan "Supernatural budur" demeden edemiyor. Emoji Böyle gitsin dinimiz amin diye Fırat duasına giriş yaptım resmen.
River 565 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Bu sezon 5.sezonun yanından geçemez bence Emoji ama fena değil
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Suprime
8 sezon kolay değil yani yeni şeyler üretmek zorundalar buda ha deyince olmuyor arada önceki sezonlara kayıyor tabi
Suprime 725 YIL ÖNCE0YANITLA
Destiamxx
Güzel ama Castiel gelse daha güzel olacak diye düşünüyorum
Destiamxx 74 YIL ÖNCE0YANITLA
zalex
her halükarda izlerim sam&dean(jared&jensen) oldukça
ama benim için ilk 3 sezon harikaydı, muhteşemdi,çok ama çoook özeldi.
4-5 iyiydi.
6-7 iyiki oldu.
8-9-10 inşallah olur(sadece winchesterları çok sevdiğim için)
zalex 365 YIL ÖNCE0YANITLA
Bobby1967
8. Sezonun eski heyacanı kalmadı bence , işin duygusalına kaçtılar. Ama eski heyecanı isterdim. Emoji
Bobby1967 85 YIL ÖNCE0YANITLA
Miňo
5. sezon kadar olmasa da bence 6. ve 7. sezondan kat kat güzel.
Benny ve Cass sayesinde dizi farklı boyutlara taşındı. Güzel oldu, iyi oldu. Emoji
Miňo 255 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
5. sezonu aratıyor açıkçası, ama bu aralar 5. sezon gibi olmasa da hiçte fena değil. Emoji
ErdiDSC 885 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
Öncelikle 6 ve 7. sezon için söylediğimi tam açamadığımı düşündüğüm için yorumunu alıntılıyorum. 6 ve 7'yi çıkar hiç bir şey eksilmez derken bu bölümlerin aşırı vasat olduğunu kesinlikle kastetmedim. Duygusal boyutu açıklamak istedim. Şöyle ki bence dizi bize 6 ve yedi de daha önce vermediği duygusal bir gelişme veremedi. 6 ve 7 bu yüzden diziye bu anlamda bir şey katamadı bence. Ama bu demek değil ki bu sezonlar güzel değildi. Güzellerdi gayet, içlerinde favoriye alınacak çok güzel bölümler vardı. Emoji

Ve şu çocuğum gibi olayına kesinlikle katılıyorum. Emoji Bunun çocuklukla alakası da yok bence kesinlikle çünkü bu izlediğin şeyin sana ne kattığı ile ilgili bir şey bence. Emoji Supernatural'in yeri çok çok ayrıdır bende de. Her yaz mutlaka baştan sona bitiririm.Ve ne kadar devam ederse etsin izlerim kesinlikle.
Marla 365 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
8.sezonda görmek istediğim şey @zalex'in de deiği gibi kardeşlik bağını görmek
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
-Başak-
Fazlasıyla sevimsiz yorumlar duyuyorum 8.sezon hakkında fanlardan...Eski heyecanını kaybettiği doğrudur ama şu yönden bakın adamlar işlenebilecek her türlü temayı işledi görmediğimiz yaratık gitmediğimiz dünya kalmadı ve buna rağmen reyting yapan bir dizi olduğu için devam ettiriliyor ancak bize bir, hayır birkaç ödül gerek! Oylamalarda bu şekilde devam edersek 9.sezon olmayabilir...
-Başak- 25 YIL ÖNCE0YANITLA
J2castiel
İlk bölümlerde o heyecan yoktu. Ama 11-12 gibi bölümlerde geldi heyecan. Diğer bölümlerde duygusalına kaçıldı işin.
J2castiel 295 YIL ÖNCE0YANITLA
Mollary
İlk başlarda olmasada son 2 bölümdür eski heyecanı veriyo bence konular, kişileri falan böyle devam ederse iyi bir yere gidicek diye umuyorum Emoji
Mollary 555 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle