KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

8.Sezon 19.Bölüm Replikleri

Corolle Seviye 62

REPLİKLER

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
PsycoGirl
Ya bu bölümü izlerken Dean'in bu sahnesinde gülen tek ben miyim? Emoji
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE8YANITLA
angell123
Yine mi yine mi Novak Ailesi! Bıktım Cass'i üzüyorlar sadece başka bir işe yaradıkları yok tamamen çıksalarda diziden kurtulsak.
angell123 62 YIL ÖNCE7YANITLA
Gizem
Ah, ismi gibi harika bir bölümdü. Bu kadar duygusal olacağını da hiç tahmin etmiyordum. Claire hakkında biraz olumsuz düşündüğüm için kızıyorum şu an kendime. Umarım yeniden görürüz kendisini. Önüne gelen de Jody'nin yanında kalıyor bir de hahah Emoji ama düşündüm de bu konudan iyi bir spin-off çıkardı, güzel bir konu arayan yapımcılar bu konuyu bir düşünmeli bence, severek izlerdim bayan avcılarımızı Emoji
Sonunda Jimmy ve Amelia kavuştu ya, o kadar güzel ve duygusaldı ki o sahne... Misha'nın oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldım, Jimmy aynı bıraktığımız gibiydi, o ağlaması olsun, müthiş bir oyunculuk sergiledi Misha. Amelia'yı oynayan oyuncunun değişmesi gerçekten çok iyi oldu, o eski Amelia'yı tekrar görmeye katlanamazdım yoksa, keşke en başından bu oyuncu canlandırmış olsaydı.
Dean ve Claire'in arasının düzelmesine de çok sevindim, bir de o grumpy cat hediyesi hahah, güzel bir göndermeydi Emoji
Resmen 3 bölüm kaldı 10.sezonun bitmesine, yine çok çabuk geçti zaman ya, sanki daha dün başlamış gibi 10.sezon...
Gizem 942 YIL ÖNCE4YANITLA
fcass1
Beyler ve bayanlar Cass'e duygusal bakımdan bir şey olursa yardım edebilecek iki şey var. Winchester bro. Novak Family yani anlayacağınız üzere Novak ailesi gidemez Cass'in bedenini aldığı kişinin ruhu cennete olabilir ama bir parçası kesin içindedir bu konuya yönelecektirler bu yüzden Novak ailesi önemli bir şey.
fcass1 112 YIL ÖNCE3YANITLA
drum230
aynen ya hiç sevmiyom bu novak ailesini puffffffffffff
drum230 92 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Castiel, Novak ailesine bu kadarını borçlu. Düzenli bir çekirdek aile hayatına sahip inançlı bir insanın ailesini dağıttı. E bir zahmet, bir melek nasıl olunur göstersin Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Rihastle
Novak ailesi sizi çok seviyor demeyin öyle slklar Emoji
Rihastle E2 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
O kadar süper bir bölüm değildi, Bir kaç komik replik vardı iyiydi Emoji onun dışında Castiel her zaman ki gibi güçsüz, Claire mümkünse bi daha gelmesin, annesi ölünce de sevindim belki bi daha dönmez Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
HunterLiv
Crowley; Adresini annen söyledi
Kevin; Annem asla beni satmaz!
Crowley;Tabi anneler öyledir , anneni öldürüp yerini adres defterinden buldum.
Kevin;Hayırr!!
HunterLiv 23 YIL ÖNCE1YANITLA
Cassmelis
Cass i ilk defa ağlarken görmüş olduk .hiç cass e benzemiyordu orda zaten jimmy novak idi.bu dean e de ne çok öldürttüler kankisi benny i yaw
Cassmelis 152 YIL ÖNCE1YANITLA
yuhayuh
ağızda güzel tat bırakan bir bölümdü. espriler iyiydi. ama? ama sezonun konusu olan -bence en saçma sezon konusu- mark of cane hakkında; sadece dean'in gittikçe kötüleştiğinden bahsedildi ki bunu neredeyse her bölümde duymuştuk. geriye 3 bölüm kaldığına göre son ara bölümü izlemiş olduk. artık bu sezonu güzel bir finalle bitirip 11. sezona mark of cane saçmalığından daha iyi bir konu seçmek kaldı. evet bende hiç bitmesin istiyorum ama kalitesiz bir dizi de tat vermiyor. bölüm sonu çalan şarkıyı (Willie Nelson - Blue Eyes Crying in the Rain) çok iyi bulmuşlar ve kameranın çekim açısı artısını da yazmadan geçmeyelim. son 3 bölümde dean, sam, crowley, cass, rowena 'yı beraber görmek isterim doğrusu. ortalık karışşın yeter beklediğimiz.
yuhayuh 42 YIL ÖNCE1YANITLA
Rihastle
Bobby: Defol git buradan seni siyah gözlü pislik!
Sam: Ne? Bobby ben Sam.
Bobby: Evet tabi ben de Elvis. Defol git buradan!
Sam: Bobby..
Bobby: Defol.. Emoji asdfghjk
Rihastle E3 YIL ÖNCE1YANITLA
ygokbaraz
Castiello aile babası haline geldi garibim. Hiçde yakışmıyor. Biz onun çatlak tavırlarına alıştık
ygokbaraz 22 YIL ÖNCE1YANITLA
angell123
Aynen ya dizide şu saçmalığa yer verdiğiniz yetmedi mi?
angell123 62 YIL ÖNCE1YANITLA
Mishafect
açıkçası ben claire novak'ı daha çok görmek isterdim ayrıca bölümün isminden dolayı da baya iyi şeyler bekliyorum
Mishafect 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Collins67
Kathryn'e gıcık oluyorum sanırım onu kıskanıyorum, keşke onun yerinde ben olsaydım. Supernatural'da oynamak hayal edilemeyecek kadar muhteşem bir olay be
Collins67 72 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Bölümün konusu rehbere eklenmiştir.
Gizem 942 YIL ÖNCE0YANITLA
Severus
hakikaten ya bu castiel özünü de aldı ama hala gücsüz Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE0YANITLA
hakanwinc
Novak ailesine iyilik borclu ama castiel merak ettim bu bölümü..
hakanwinc 22 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Ben bu bölümü çook sevdim. Çoğu kişi Claire mevzusunu sevmese de ben ilk günden beri sevdim o konuyu. Herhalde defalarca izlenecek olan bölümlerimin arasına girmiştir. Bölümde öyle anlar vardı ki her duyguyu yaşatan. Sezon finaline yaklaşmanın verdiği üzüntü ve bu bölümün duygusallığı zaten çıkmadı bir süre aklımdan.
Dean ile olan sahneler aşırı eğlendirirken ağlatan sahnelerde vardı. Söylemeden edemeyeceğim hele ki son sahne çok güzeldi. Gerek müzikten olsun gerekse atmosferden. Bölümdeki kamera açıları da ayrı bir dikkat çekici ve güzeldi. Ama annenin ölmesine üzüldüm. Olmasaydı keşke öyle ama Jimmy ile kavuştular ve Claire en azından annesini gördü ve affetti. Claire tekrar gelse yine güzel bir bölüm olur herhalde. Eskilerin yerini tutması zor olsa da aileye yeni kişilerin girmesi güzel oluyor çünkü.
MerveS 592 YIL ÖNCE0YANITLA