KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

51.Bölge

Yusuf Seviye 99

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 727 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
ya 51. bölge hakkındaki görüşlerimden önce uzaylılar hakkında ne düşündüğümü söyleyeyim. ben evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum. elbette evrende birden fazla, birbirinden farklı bir çok yaşam biçimi var. amma velakin onların bizlerle iletişime geçtiklerini düşünmüyorum. mantıklı düşünelim. x galaksisinin y gezegeninde yer alan süper güçlü elemanlarsınız. ne işiniz olur la bizimle? zaten gücünü almış yürümüşün. 3d printer olayını, interneti yeni yeni keşfetmiş, telefonda cem yılmaz tabiri ile bahattin dayıyı büyütmekle sevinen adamlarla iletişime geçsen nolacak? diyelim ki bu adamlar sadist, manyak, psikopat. bizlerle ilgili kötü fikirleri var. o zaman neden saklanma gereği duysunlar ki? neden şu ana kadar bir tanesi bile açık bir şekilde çıkmadı karşımıza? yav karşıma çıkmasına bile gerek yok. adamlar madem evrenin bilmem neresinden dünyayı gözlemlemeye gelebilecek kadar güçlü, istediği an yok edemez mi bizi? pek tabi yok edebilirler. tabi niyetleri kötüyse. haa diyelim ki niyetleri iyi. bizim gelişmemizi, ilerlememizi istiyorlar. o zaman neden saklanıyorlar? neden sadece askeri tesislerin etrafında gözüküyorlar?

buradan hareketle 51. üs efsanesinin birazcık abartıldığını düşünüyorum. bence orada uzaylılar, uzaylı cesetleri vs. yok. bence orası abd'nin nükleet çalışmalar yaptığı falan bi yer. orada ulaşılan silah teknolojisi çok çok ileri seviyelere gitmiş olabilir. belki orada değil bir ülkeyi bütün bir kıtayı yok edecek güçte silahlar falan yapılıyordur. belki orası abd'nin guantanamo gibi pis işlerini, işkencelerini yaptığı bir yerdir. orada iyi şeylerin dönmediği kesin. bu ufo efsanesinin de bu kötü işleri maskelemek için çıkarıldığını düşünüyorum. düşünsenize bi, 51. bölgeyi duyan herkes; "olm, 51. bölgede uzaylılar varmış, bizden saklıyolarmış" kafasında. insanlar orada uzaylı olduğu teziyle konuşuyor hep. farklı düşünelim. insanlar şu an oranın insanlık suçlarının, işkencelerin, insan haklarına aykırı deneylerin yapıldığı teziyle yürüseydi? tamam yine gizli kalırdı orası. açıklamazlardı belki. ama eminim abd hükümetinin yada yetkililerin vs bir kaç açıklaması olurdu. bu kadar rahat olmazlardı bence. bakın şimdi bi kaç link ekleyecem.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/27805981.asp

kaynak? cia raporu ile ilgili tek bir kaynak bile yok. muhtemelen popolardan sallama bi ilk paragraf yazdılar. gerisinin aynısı wikide var zaten. 51. bölge diye yazın wiki'ye girin görürsünüz.

http://yalansavar.org/2014/10/29/yeni-uzayli-masali-yas-78-bolge-51/

boyd bushman amcamızı irdelemişler epey. yazı uzun ama okunmalı.

http://www.unforgiven-heroes.com/htmls/space.html
http://www.teknokistan.com/abdnin-51-bolge-gercekleri-aciga-cikti/
http://www.mynet.com/my/yildiz.ertan/olmeden-once-uzaylilarin-fotograflarini-yayinladi-1034740

bunlar türkçe sonuçlar. internette yabancı dillerde arama yaptığınızda da farklı şeylerle karşılaşmıyorsunuz. oralarda da sirius uzaycı kafasındaki adamlar gitmişler hep bu konunun üstüne. affedilmeyen kahramanlar ne lan? daha web site tasarımı yapamayan adamlar 51. bölgenin sırrını çözüyor. breh breh. konuya bilimsel yaklaşımlar içinse;

http://www.evrimagaci.org/fotograf/83/4119
http://www.evrimagaci.org/fotograf/83/4113
http://www.evrimagaci.org/fotograf/83/5459

ingilizcesi olanlar şöyle buyursun;
http://www.skepdic.com/area51.html

hadi bakın tamam. unutun attığım linklerin hepsini. konuyla ilgili -aşığı olduğum- neil dayunun iki matrak videosu var. toplasan 23 dakika. okumayı sevmeyenler, sıkılanlar var aramızda biliyorum. bırakın okumayın. 23 dakikanızı ayırıp izleyin. türkçe alt yazılı ve epey matrak videolar.söyleyeceklerim bu kadar canlar. haydi öperler.
Visur 762 YIL ÖNCE2YANITLA