KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

5. İstanbul Buluşması - Ağustos 2014

TheKing Seviye 89

ETKİNLİKLER & BULUŞMALAR

3 yıl önce - 7B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ayseegul
yazın da iç geçirip şaapalım Emoji

Öncelikle başganım SA kıvırcık olmanın verdiği rahatlığı sizde göremiyorum neden? Biz maşa yapyoruz siz neyse ulan buluşmaya yazıyordum saça gitti kafam dgdryryw. Neyse Hakan abi gecenin 2'sinde ararsak ban yer miyiz merak ettim ne kadar süre uzaklaştırılırız?
Kasım olm senin suratın niye bu kadar masum ben seni ciddiye alamam bundan sonra videolarda falan ayrı bi masum ulan afsasfsa.
Nil Şerlok'a neden baston? Çok mu geleceği düşündün ben orda takıldım jdfhkfa adama yaş sendromu yaşatıyoz zaten xd Hasan'a Riyannamlı tişört ben bi şy dmirom Nil .s Doğum günü tebriklerimi geri aldım bb. Ayrıca kulağınla beni beklemeye aldığını da unutmadım bb.
Daha kahvaltı etmeden yemekli fotoğrafı görünce yı qıl dım! Emoji
Emre kızın doğum günü pastasına mumlarına niye salça oluyorsun sjdfjhksdfjs. Toplu mesaj at bence öyle kutla aradan tamemen çıkar fdsgs.
Hsnfrt123 bey siz neden bu kadar sessizsiniz Emoji Quem yua sesimi duyunca Ayşuu diye sevindi siz bilmezsiniz dsfdssdg.
Ayşunur'un Fisur'u bey sizde de bir yönetici havası sezdim haberiniz olsun sdfdsfs.
İbrayim abi sen neden oraya gidiyon sfsgs. Çocuk kayblacksn dye çk krktu çk .s Şekil şukul hediyeler falan tmm İbrhm abi tmm. Şerlok uzatma bi daha oralara gitme. Ayrıyeten azcık yemek ye lan! Emoji
Son videodaki holiganlığı bulunuz xd
Eşşek gibim eğlenmişsiniz yoo hiç kıskanmadık yoo. Bir dahakine daha kalabalık olun yeeey!
ayseegul 803 YIL ÖNCE7YANITLA
Visur
gelenlerin hepsi de gemlek isteyip gelemeyenler de bu buluşma için yazılar yazsa pek farklı şey çıkardı ortaya eminim. çağdaş bu farklılıkları güzel özetlemiş.
şimdi seri teşekkürler edeceğim.
- öncelikle bulluşmayı organize eden arkadaşlara
- sonra çeşitli hediyeler ile hepimizi şaşırtan Sherlock abimize
- katılamadığı halde yanımızda kalbimizde hissettiğimiz canlara
- arayarak aradaki mesafeleri kapatan arkadaşlara
- izmir ve ankara buluşmalarına katılanlara
- bizle samimi sohbeti ve verdiği bilgiler için hakan başgana
- 4+ saat simit sarayında sadece bir içecekle oturduğumuzu unutan simit sarayı çalışanlarına çok teşekkkürler, yürekten sevgi!

buluşan kısmı sitenin %2si olarak kabul etsek, sitenin %98ini evlerinde zor tuttuğumuz bir buluşma oldu. bir dahaki buluşmalarda daha kalabalık, daha güzel, daha datlış datlış buluşmak üzere. katılan katılamayan herkese çok sevgi!

Not: kameraya allerjim olduğu doğrudur. videoların birinin başlarında ki ürkek bakışlarım bu yüzdendiir. sevmiyom la fotoğraf videolarda gözükmeyi.
Visur 763 YIL ÖNCE6YANITLA
Lucitiel
Enfes bir buluşma olmuş eee ne de olsa organizasyonun içinde Emre ve İbrahim abimiz var. Çok keyif aldım okurken de resimlerinize bakarken de. Videolarınız çok şekil olmuş. Kaliteli, vizyonlu ve neşeli dakikalar geçirmişsiniz bu arada Nil'i yerim o nasıl bir sevimliliktir adeta bir enerji Tanrıçası gibi Emoji

Hasan erkek güzeli lütfen. T-shirtüne ba-yıl-dım. Kasım ve yanakları Emoji Emoji hassas noktam.

İstanbul buluşmasına katılan tüm arkadaşlara İzmir buluşmasını düzenleyen Merve kardeşiniz de teşekkür ediyor hep böyle bir arada olalım, sadece dizi olarak değil arkadaş olarak ta kalalım, görüşelim. Nice dostane buluşmalar dileğimle.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE6YANITLA
Nobody
Selamlar,

(Şu fotoğraf çok hoşuma gitti atmadan edemeyeceğim.)Sherlock'la başlayan yolculuğum yine Sherlock ve yanında Çaydaş ile son buldu. Gün boyunca güldük, eğlendik. Organizasyon için Hakan Abi'ye çok teşekkür ediyorum. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Özellikle son kalan 4'lüyle yaptıklarımız pahabiçilemezdi. Bu arada Nil ile tokalaşırken çok dikkat edin arkadaşlar. Çaydaş'a kafa attı. Neyse çok hoş bi buluşmaydı. Bir dahakine görüşmek üzere. Onda da bunun kadar eğleneceğimize eminim. Teşekkürler.. Emoji
Nobody 713 YIL ÖNCE5YANITLA
yarencgla
Gerçekten çok eğlenmişsiniz Emoji keşke bu etkinlikten önceden haberim olsaydıda ben de katılsaydım offf çok canım çekti gelmediğim için çok pişşmanıım bidahaki buluşmayı ipleen çekiyorum.
yarencgla 83 YIL ÖNCE4YANITLA
sinemgfb
La olm hepinniz m buluştunuz la?! Ne kadar bi buluşma? Emoji
Neyse emre bey editleyin de okuyalım!

Yeni yorum yapmayım editleyim barimm..
Şincik bi kerem çok eğlenmişsiniz onçün hayırlı uğurlu olsun devamı daha fazla katılımla gelsin inşallah deyüüp konuyu tabi ki uza capsine getiriyorum..
Emre kappeciğimiz uza resmi çektiğiniizi dile getirmişsiniz ama bir yorumda kendisini göremedik! (Şimdi bana faceden bak lagalugası yapma adi kral)
Ondan sooracığıma videoları falan izleyince bi dahaki istanbul buluşmasına rezerve tabi ki yapamicam çünküm biliyorsunuz köle isaura bir ben iki çalışıyorum..
Hakan başkan saçlarına yandığımını benim o kadar saçım yok bu arada.. Sa başgan!.. Emoji
'Ayrıca hepinizin doğum günü kutlu olsun' by dıking! (Helal hepimizi aradan çıkardın karşim spr dwm!!)
Söyliceklerim bu kadar.. Buluşmaya katılan büyüklerimin ellerinden (ki büyüğüm yok kanımca) küçüklerimin gözlerinden öpüyor bu saçma yorumumu sonlandırıyorum!
Kappe emre güyaa aylar öncesinden gülayımcanım gibin dükkanımı da basacaktı emme bunu da burdan bi hatırlatalım da..
Nese ben senin kapına baskın yaparsam o zaman da böyle detaylı bi yazı yazarsın hrhlde cnm?!
Tamam tamam sustum..
sinemgfb 753 YIL ÖNCE4YANITLA
MissPanda
Kıskançlıktan evde guduranlar oldu özellikle Kasım, Şerlok, Nil, Hasan, Önder ve King'in yemekteki fotoğrafına bakıyom önemli olan yemek arkdşlr şaka 1 yana inşallah 1 dahakine orda olurus........
MissPanda 303 YIL ÖNCE4YANITLA
Lion
reserve sa as xd

SA herkeşe….

Günlerden bir gün gene rezerve yapmıştım, şimdi onu doldurmaktayım…
Neyse ben başlayayım Emoji

Taksime geldiğim zaman Emre’yi aradım, meş gul dü! Ben geldim nerde buluştunuz diye soracaktım… Dıking beyin telefonu habire meşgüldü. Çok meşguller kendileri. Her neyse beni İbrayim abi aradı, gezi parkındayız falan dedi, geldim hemen işte… Sarılmalar tanışmalar falan… Sonra ben onları ilk defa gördüğüm için bi denişik geldi, beni gülme tuttu Emoji Gülüyorum, onlar bana tip tip bakıyolar falan, bu deli de nerden çıktı gibi… İşte benim bi elimde poşet (içinde Hasan’ın tişörtü var) bi elimde de uzunca kocaman bi paket duruyodu (kim anlamaz onun baston olduğunu asdsadsasad)

Her neyse başgan geldi, hasan geldi falam benden sonra… Toplandığımız gibi klimalı (başganımızın isteği üzerine) Simit Sarayı’na gittik. Biliyonuz zaten gerisini dıkink arkadaşımız anlattı her şeyi Emoji

Emre’ye istemeden kafa attım çok özür dileyerekten bana dikkat edin diyorum. Öyle kazalar olabilir değil, ben varken mutlaka olur xd

Hepsini geçtim ben hayla şundayım bak, o simit sarayında nasıl ays ti olmaz! O bizim has içeceğimiz… Her neyse gazoz içtik işte öyle, arkadaş dıkink biraz farklılık yapıp fanta içti xd

Öncelikle doğum günümü kutlayan herkeşlere buradan tşk… Gerçekten buluşmada olsun, forumda olsun bana verilen ilgiden dolayı çok mutlu oldum EmojiBöyle bi fotoğraf çekildik üflemeden önce mumları işte Emoji Burda hatırlıycağım anılardan biri Çaydaş efendinin dediği; Herkesin doğum gününü buradan kutluyorum xd Çok iyidi kabul sadsadsaxscxsadsds

Önder’den, Emre’den, Başgan’dan, Muhammed’den, Kasım’dan dsdfdsfdsaf bu böyle gider hepinizden özür dilerim tekrar, Hasan’a sözüm vardı onun için ona yaptırdığım Rihastle tişörtünü verdim.Sonra da Şerloğun bastonunu verdim, Emre de piposunu verdi falan… Emoji
Şerlok da bize picama, tişört falam getirmiş İbrayim abi sağolasın xdHee İlayda ve Erdem hoş geldiniz, şeref verdiniz size geldiğiniz için tbk tşk Emoji (Erdem kaptın amuleti xd Diyene bak bana doğum günü hediyesi verdi Spnturkey sitemiz ve Başganımız… Teşekkürler Başgan, Teşekkürler Supernatural Turkey, Teşekkürler Türkiye, Teşekkürler Sab.. adjgjkejfdjfb Dıking gibi yapmıycam bu tşk faslını burda bitiriyorum xd


Ve Önder (Visur)’un bizi götürdüğü lokantaya geldik, orda bişeyler yedik işte buda ordan bi kare xd Tabii bende dıkink gibi farklı bi insan olduğumdan herkeş kurufasulye pilav yedi, ben karnıyarık xsfdasdsadas Ne çabuk kalktılar ama, erkek değiller mi, beni bi 45 dakika - 1 saat falan bekleyemediler Emoji (Anca yerim napayım bütün tabak kaldı xs)Yemekten önce zaten İlayda, Erdem ve Başgan’ı alkışlarımızla uğurlamıştık.. Yemekten sonra da Hasan ve Önder’i uğurladık… Kaldık mı biz bize 4 kişi.

Öyle Eminönü’ne falan gittik işte, ah be Kasım’a bütün suları geçirdik xd Olsun Kasım ne olcak ki xs

Ya şu Tavşanla resim çektirmediler ya Kasım’ı uyuz oldum u yuzzzzzzzzzzz!!!!!

Sonra da Dıkink’e istemeden bi kafa çakıp olay yerinden uzaklaştım okuyan ve bir hafta sabreden herkeşlere, Simit Sarayı’ndaki görevlilere, Eminönü sakinlerine (Biz dörtlünün anırmaları yüzünden xd) nese hepinize tşk tşk tşk

Bu buluşma gerçekten çok iyidi! Benim ilk buluşmamdı, bi dahaki buluşmalara gelmezsem ne olayım xd Gelemeyenler için çok üzgünüm, umarım bi dahaki buluşmaya gelirsiniz… Ne ka kalabalık o kadar eğlence xd Hadiyn si yu tşk !!!!!!!!!
Lion 473 YIL ÖNCE3YANITLA
jivel
Öncelikle kıskançlığın 1 getirgesi olarak hepinize kocaman abv diyorum. Ardından doğum günümü kutlayıp mutlu ettiğiniz için teşekkür ediyorum xdxd (abv halen geçerli) Neresine ne desem bilemedim yav. Baya güzel 1 buluşma olmuş. Resimlerin çoğuna feci güldüm hatta bazılarını bilgisayara kaydettim ki capslik malzeme çıksın, ötekilerine de arada bakıp güleyim S:ÇDFds UZA resmi tam 1 harique xd Eminönü'nde hayvan gibi böğürmeler felam, çk çlgnsnz çk. Şerlokun bastonunu çok sevdim, pro felam, yine iyisin Şerlok dlşksfjkdsf Nil nbr cnm iisin inş bn sni kskandı gbi .dd.d.d.d Muhammed'in sessiz durduğunu okuyunca hafif 1 şok geçirdim yav, ben bu çocuğun sessiz yada sakin durduğunu pek hatırlamam xdxd Ah be başgan, çok dertlisin xd Şunu söyleyeyim, eğer biri beni gece yarısında arayarak uyandırıp amulet için teşekkür etseydi ben bu kızı ya da ovlanı bulur döverdim. Visur Bey'de baya eylenmiş, biz öyle duyduk, çk kskndk. Hasan'ın yüzünü de gördüm ya artık ölsem yine gam yiyebilirim belki ama yani görmek iyi oldu, sa Hasan, Rihanna tişörtünü kaptın beleşten eferim, bide burdan yine kocaman tişikkirlir sana, nedenini biliyon xd Kasım Kasım Kasım! Resimlerden en çok seni aldım kappe çok tarzsın felam hakkını helal edesin xd Ve Çağdaş kappesi, en çok sen eğlendin gibi gibi :d O Batman tişörtü de üstüne yapışmış sanki yav, sürekli onu giyiyorsun, görmemişin tişörtü olmuş alla alla df.ÇGFD:ÇGfdç.Gd Neyse malsın felam ama, orda doğum günümü kutlamayı düşündüğün için çok tişikkirlir, mutlu oldum eyvo. Diğer iki arkadaşı da pek tanımıyorum ama genel olarak onların da abvi çok iyi vakit geçirdiniz değil mi kappeler Emoji :(:(:(:(:((:(:(:(: Neyse uzatmayacağım daha fazla. Her ne kadar Zonguldak buluşması kadar olmasa da siz de çok eğlenmişsiniz gibi, tbrklr.
jivel 873 YIL ÖNCE3YANITLA
TheKing
yazı baya uzun sürecek rezerveciler gececi tayfaya katılmak zorunda
TheKing 893 YIL ÖNCE3YANITLA
Suprime
Vay be sd:SDs Valla gırgır şamata ohh keyiff f:DS:DSds. Bizde melül melül bakmakla yetindik artık :SDDSs:D Valla ne kadar eğlendiğiniz çok çok belli S:Ddsds Bu kadar çok video beklemiyodum Emoji Ds:DSd: Dahada sevindim dS:DS Hele sizin böğürmeler filan çok güldüm ds:DSds: Gülse geldi aklıma be d:DSSD İsmail abi diye bağırtmıştım ona ds:DS:SD Nys sd:SDd Doom günü süprüzleri filanda çohhoşmuş SD:Sd.Dds Herkesin doom gününü kutlamak filan büyük jest sd:SDDS Benimde doom günümü kutlamış kadar oldun SD:DSsd:DS Şerloğa baston filan sd:DSD::sd pipo da cuk oturmuş ya d:Ds.Ds Nys dS:DS mikemmel bi buluşma olmuş keyifle okudum keyifle izledim ds:DDSds bizi bu kadar kıskandırdığınız için tşq :SDSsd.ds
Suprime 723 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Hasan, kasim karizma adamlar yakiyor serlok zaten diyecek bir sey yok eylenceli gecmis guzel olmus
Melkor 993 YIL ÖNCE3YANITLA
Chazy
Çok güzel ve eğlenceli bir buluşma olmuş.

Öncelikle Kasım gerçekten de çok masum bir yüzün var senin yaaa Emoji Emoji Ayrıca tanımasamda yazayım Çağdaş çok komik birisiymiş. Özellikle şu yolda giderken bağırması çok eğlenceli -Bende yapmıştım gerçekten çok eğlenceli oluyor fsdfsf Emoji - Orada olsaydım kesin bende bağırırdım o kadar yani Emoji Emoji Kasım çok sakin gözüküyorsun fssdf Emoji

Dün Nil'in doğum günü idi fakat benim geç haberim oldu ve geç kutladığım için çok özür dilerim canım Emoji Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere Emoji Ehh doğum günü demişken Banu'yu atlamak olmaz. Doğum günün kutlu olsun Banu mutlu senelere ikinizde iyi ki varsınız Emoji

Şerlok!!! Bakıyorum hediyeleri kapmışsın yüzün gülüyor gül tabii hep gül Emoji

Buluşmalardan birine gelmeyi çok istesem de gelememiş olmanın verdiği hüzün var aslında neyse artık bir dahakine Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE3YANITLA
Dilsad
emre parmak arası terliğin olam asdflkadlaşdf
Dilsad 383 YIL ÖNCE3YANITLA
FeeLucky
Dur ben de alayım bi tane rizorvıd Emoji

Yav ben acayip kıskandım SA. Ama siz eğlendiyseniz ben de mutluyum diyerek duygusala bağladım dostlar xd Defalarca izledim şu videoları , aranıza şöyle küçük bir ''ben'' koymaya çalıştım. Cık , olmadı . tablonun güzelliği bozuluyodu ben de çıkardım kendimi xd neyse reyelini de yapcaz dostlar.. Bekleyin ve görün ayıks xdxd Kasım Nil sizi çok seviom BB xd Emoji
FeeLucky 713 YIL ÖNCE2YANITLA
ireem
Konu hakkında bi fikrim yok ama risörvd (farkımız tarzımız.)
ireem 273 YIL ÖNCE2YANITLA
Rihastle
Evime yakın olmasının verdiği avantajı değerlendiremeyen ben 5 dakikalık yolu 25 dakikada yürüdüm doğrudur.Koşarak kan ter içinde kalsamda vardım buluşma noktasına.Ulam ordada 2 tane havuz vardı taaa en sonuna gitmişim yanlışlıkla 1 daha geri yürüdüm o kadar sonunda buldum bizimkileri.Söylene söylene geliyorum bizimkilerin yanına.Sonra arkadan hiç beklemediğim 1 şekilde 2 darbe Çaydaş ve Kasım hoşgeldin deyişlerini ninja edasıyla yaptılar doğru.Ben geldikden 2 dakika sonra cool başkanımız gözüktü ağaçların ardından jdffj.Aynı coollukta oturdu hemen banka ve evet gençler ne yapıyoruz demeye başladı.Daha gelecek var mı diye sordu sonra yola koyulduk.Gerisini anlatmaya kelimeler bulamıyorum zaten her gün rüyalarıma giriyor ki ne güzel hiç unutmayacağım 1 gündü he Nil'e teşekkür ediyorum hediyesi için üstümde çürüteceğim.Kasım çaydaş şerlok Hakan başkan muhammed ilayda önder erdem nil hepsine çok teşekkür ediyorum böyle güzel 1 günde yanımda olduğunuz için.1 sonraki buluşmada herkesin gelmesi dileğiyle.Allaha emanet olun xd
Rihastle E3 YIL ÖNCE2YANITLA
Juu
Çok eğlenmişsiniz baya mutlu oldum görünce sizi öyle Emoji Mutluluk + hüzünç + kıskançlık gibi duyguları aynı anda yaşattınız bana lan 4 saatte............ neyse yanınızda olup o fotolarda ufak bir yerim olması vardı ama bir dahakine artık. Ama fotolara baktıkça güçlü kalamıyorum Emoji Ben gelince de buluşma olmasa da bile benzer tayfayı istiyorum yanımda haa ona göre Emoji Emoji (::((
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
CupCake
Ooooooooo kıskançlık almışım bi dal zaten. Neyse de Çakataş feysbuk kullanmayanlar ne yapsın fotoğrafları koy şuraya lütfen tşq.
CupCake 803 YIL ÖNCE1YANITLA
sherlock
Bazı şeyler anlatılmaz yaşanır der susarımmm.. Emoji
Buluşmaya istanbul da olupta gelemeyen arkadaşlarıma çok üzüldüm Emoji
Çok eğlenceli bir buluşma organizyasonu oldu...
Gelecek sezon buluşmaların bekliyoruz ...

Saygılar..Sherlock Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle