KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

5 Baş Melek

Daeva Seviye 74

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
5. baş melek Metatron'du Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE2YANITLA
Elo
Azrael. Hatta düşüşte öldüğü de söyleniyor.
Elo 23 YIL ÖNCE2YANITLA
Orome
Normalde 5.baş melek oydu tabletleri alınca melek olmaktan çıkıyor, tabletler kırılınca,o zaman güçlerini kaybedip normal bir meleği dönüştüğünü düşünüyorum sizce?
Orome 313 YIL ÖNCE2YANITLA
Gizem
Metatron'dan ilk bahsedildiği zamanlarda baş melek olduğu söylenmişti ama daha sonra bazı özel yetenekleri olan bir melek olduğunu gördük. O yüzden viki kısmında baş melek olduğu yazmıyor.
Evet, şu an sıradan bir melek oldu tabletten aldığı güçleri kesilince.
Gizem 943 YIL ÖNCE2YANITLA
Daeva
Ben de öyle düşünüyorum ama burda http://supernatural.com.tr/metatron-viki.html baş melek olduğu yazmıyor. Kafam çok karıştı Emoji
Daeva 743 YIL ÖNCE1YANITLA
Ynsylmz
Normalde metatron dur yahudi inancına görede uriel dir dizide 4 bas melek tanıdık metatron kendi demisti baş melek degilim sıradan melegim diye.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE1YANITLA
Jnsenfact
http://supernatural.com.tr/gabriel-viki.html Burdan bakacak olursak da "O Michael, Lucifer, Raphael, ve Metatron ile birlikte yaratılmıştır." yazıyo Emoji
Jnsenfact 633 YIL ÖNCE1YANITLA
Daeva
onu gördüm zaten o kafama takıldı.
Daeva 743 YIL ÖNCE0YANITLA
miacles
Bence Azrail yani ölüm
Saçma mı oldu
Neyse
.
miacles 271 YIL ÖNCE0YANITLA