KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

4.bölümde Dean'in gözleri

eda54 Seviye 19

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
eda54
evet Emoji
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
Munzevii
Gördüğün karede ss alıp atsan daha sağlıklı olur bence görmeden yorum yapmak çok zor.
Munzevii 373 YIL ÖNCE0YANITLA
Aylinn
10x4 demek istedin sanırım. Benim dikkatimi çekmedi. Zaten Deanmon'un bittiğine dair pek çok şey söledi J2 panellerde. Şeytan Dean olmucak ama Dean tamamen iyileşmedi. Yani mühürle sorunu olcak. O sahnedeki ışıkla ilgili sorun olabilir. Belki Deanmon'u istemediğimden çok pozitifimdir. Haklı da olabilirsin. Emoji
Aylinn 163 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
farkında deilim evet 10x4 olmalıydı. bnde geri gelmesini istemiyorum ama bana öyle geldi sanırım Emoji bu dean yüzünden iyice paranoyağa bağladım .
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
meraba. bana öyle geldi sanırım. dean in dönüşü erken oldu . o yüzden her hareketine dikkat ettiğimden o gölgede gözleri ilgimi çekti bi an .ve 14:36 daki deil orda şeytan olduğunu biliyorum.
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA
Juu
Ben de fark ettim onu evet, ama sonra gölgedendir diye düşündüm. Hatta bir an "Acaba Dean numara yapıyor olabilir mi?" dedim ama sanırım biz yanıldık. Emoji
Juu 783 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Merhaba,
15:11'de ki gözlerden mi bahsediyorsunuz ?
sedattt 293 YIL ÖNCE0YANITLA