KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

3 Doors Down

Thatcher Seviye 54

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-Okeanos
Here Without You *-* mükemmel sdfsd:d
-Okeanos 553 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Ooo görünce bayağı bir sevindim. Sevdiğim gruplardan biridir. Seventeen Days albümleri sağlamdır ; It's Not Me, The Real Life, Right Where I Belong parçalarına bayılırım...

Here Without You konusunda ortak kanaate sahibim, gerçekten çok sağlam bir parça. Ama ben ''Kryptonite'' parçasını da beğenirim sizlerle paylaşmak istiyorum. Klibi de çok etkiler beni. Paylaşım için teşekkürler Emoji

Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Poned.
Hala Here Without You dinlerken hüzünleniyorum Emoji Ah ah en güzel parçalardan Emoji
Poned. 323 YIL ÖNCE1YANITLA
Rosenuf
Vaaays be, ben bunun birkaç şarkısına rastlamıştım. Çokça da sevmiştim adını arıyordum bu grubun ya! Çok kaliteli bi' rock grubu, birkaç şarkısını biliyorum gerçi ama takip ediciğim artık umarım. Bu arada müzik zevkini git gide seviyorum beyz, şarkı falan isteyebilirim senden dikkatli ol Emoji Konu için teşekkürler, emeğine sağlıık :')
Rosenuf 293 YIL ÖNCE1YANITLA
Suprime
Tabiki en sevdiğim 'Here without you ' Emoji sD:sd Diğer şarkılarını da dinledimde o şarkının yeri aynı sDSD
Paylaşım için teşekkürler beyza sd:S emeğine sağlık SD:
Suprime 723 YIL ÖNCE1YANITLA