KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

2020 Olimpiyatları İstanbul Tanıtım Filmi

katildans Seviye 46

SERBEST KÜRSÜ

4 yıl önce - 501 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
2016 biz, 2020 siz. Muhteşem olacak Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE1YANITLA
kafder
yıl 2015 kazanan japany
kafder 402 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
İnşallah olimpiyatlar bizde diye görüyorum ben. Tanıtım filmi iyi hoş ancak "Şahin bırak rakı dayımın" şarkısı kötü bir izlenim oluşturabilir, keşke şarkı seçimi farklı olsaymış. Bide politikanın ne kadar iki yüzlü olduğunun kanıtı videoda mevcut. Aslında mevcut olmayan bir şey sayesinde bunu anlıyoruz. Burda dile getirmeye gerek yok ancak youtube'daki yorumlarda bir arkadaş bunu dile getirmiş zaten Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
ireem
Dünya'ya hala fes takmadığımızı ve bi yere develer ile gitmediğimizi göstermek için iyi bir fırsat.Lakin tanıtım filmi beklediğim gibi olmamış.Dünyaca tanınan şarkıcılarımızı,futbolcularımızı falan koyabilirlermiş. Olsun çok önemli değil zaten.2020'ye kim öle kim kala.
ireem 274 YIL ÖNCE0YANITLA