KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

200.bölüm partisinde konuşulanlar

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 7B okunma
200.bölümün kutlama partisinde, ekiple dizinin 200.bölüme ulaşması ve daha ne kadar devam edeceği hakkında konuşuldu.

Eric Kripke (Dizinin yaratıcısı): Aslında 22 bölüm yayınlandığında bile oldukça şaşırmıştım, 200.bölüme ulaşabileceğimizi hiç tahmin etmiyordum. İlk sezonlarda iptal edilmemek için oldukça çaba harcıyorduk açıkçası. Her sezon başlangıcında yazar odasına giriyordum ve “Millet bu büyük ihtimalle son sezon olacak. O yüzden onlara günlerini gösterelim ve harika bir senaryo yazalım!” diyordum. Yazarlar da bana söyleniyordu. Çünkü iptal edileceğimizden oldukça emindim. En büyük hayalım 5.sezonu görebilmekti ama şimdi bu ikiye katlandı ve hala çok güzel bir şekilde devam ediyor. Akıl erdiremiyorum bu duruma cidden. Oldukça gurur duyuyorum bu denli başarılı olduğumuz için. Benim için oldukça güzel bir başarı. Aynı şekilde Sera Gamble ve Jeremy Carver’la da gurur duyuyorum çünkü ikisi de diziyi kendi formatlarına göre uyarladılar.

Jared Padalecki: 200.bölüme ulaşmak oldukça tuhaf. Ama harika ve epey nadir olan bir şey. Hatırlarsanız, ilk sezonlarda biraz sallantıdaydık. Önce WB kanalındaydık, sonra CW’ya geçtik. Yeni bir kanal, yeni patronlar, bu oldukça zorluydu bizim için. Bocalamaktan korkmuştuk. Sonra dizi yeni sezon onayı aldı ve bu duruma çok sevindik. Sonra yolumuza birkaç taş daha çıktı ama pes etmedik. Şimdi bu noktaya geldik ve gerçekten kendimi çok güçlü hissediyorum. Ve insanların “Dizi şimdi daha iyi” demesinden kaş göz hareketi yapmasından nefret ediyorum. Karakterlerimizle oldukça özdeşleştik, yazarlar ve oyuncular karakteri çok iyi tanıyorlar. Yazarlarla ve hayranlarla da oldukça iyiyiz, bir aile gibi olduk diyebilirim. Sette de oldukça eğleniyoruz ve beraber vakit geçirmekten oldukça keyif alıyoruz.

Jensen Ackles: Hala neler olduğunu anlamaya çalışıyorum. Herkes “200 bölüm oldu!” diye bağırıyor ama ben, “O kadar oldu mu yahu?” modundayım. Şaka bir yana, 200 bölüm oldu, daha dün 100.bölümü kutluyormuşuz gibi. Jared ile şu sözü oldukça seviyoruz, “Başarının sırrı işine önem vermekten geçer.” Jared ve ben işimize oldukça önem veriyoruz, kafamızı öne eğip, doğruca bölüme odaklanıyoruz ve yazarların bize dediklerini yapıp ortaya güzel bir şeyler çıkarmak için çabalıyoruz. Kafamızı bir kaldırıyoruz ki 200 bölüme ulaşmışız. Hala daha böyle çalışmaya devam ediyoruz çünkü önümüzde daha uzun bir yol var.

Jeremy Carver (Yapımcı): Kafamızı öne eğip en güzel bölümleri ortaya çıkarmak için çok uğraşıyoruz ve şimdi 200 bölüme ulaştık, bu çok tuhaf bir şey. Bu yolda birkaç zorlukla karşılaşmış olsak da, emeğimizin karşılığını aldık. Bu başarımızdan ötürü hepimiz oldukça gururluyuz.

Misha Collins: Diziye ilk girdiğimde, sadece 3 bölümde yer alacağımı sanıyordum, daha sonra 6 bölüm, 9 bölüm, 2 sezon derken buraya kadar geldim ve bu benim için oldukça ilginç bir durum. 100.bölüm partisindeyken, “Bu kadar uzun soluklu bir dizide rol almak çok güzel” demiştim. Oradan biri de, “Belki seni 200.bölüm partisinde de görürüz” demişti. Ben de, “Hadi oradan, beyinsiz. 200.bölüme ulaşamadan biter dizi” diye geçirmiştim aklımdan. Ama işte buradayız. Bu noktaya ulaşacağımızı kimse beklemiyordu ama oldukça mutluyuz bu durumdan dolayı.

Dizi ne kadar daha devam eder?

Eric Kripke: Henüz bunu düşünmüyoruz açıkçası. Daha doğrusu, artık bunu düşünmeyi bıraktık. Gidebildiği yere kadar gidecek. Bu sezonun reytingleri de oldukça iyi durumda. Şahsi düşüncem, bence dizi Jared ve Jensen bırakmadığı sürece devam edecek, onlar devam ettiği sürece biz de devam edeceğiz. Onlar artık bırakmak istediklerinde ise bunu tabii ki de anlayışla karşılayıp, bizler de bırakacağız. Ama dizi bu denli iyi gittikçe şimdilik kimsenin bırakacağı da yok.

Jeremy Carver: Dizide bazen oldukça çılgınca şeyler yapıyoruz, bazen çok ileri gittiğimiz oluyor ve izleyenler bu durumdan biraz endişeleniyor. Dean’in şeytan olması, Sam’in içine melek girmesi gibi oyuncuları da daha farklı rollerde gördüğümüz ve sürekli sıradan bölümler yapmadığımız sürece devam ederiz, çünkü bu durum izleyenler kadar oyuncuları da motive ediyor.

Jared Padalecki: 6.sezondan itibaren ilk sezonlara kıyasla sezonlar daha uzun sürdü. Demek ki ortaya güzel şeyler çıkarıyoruz ve devam etmemizi istiyorlar. Jensen ve beni asla, “Bu kadar yeter, artık filmlerde görünmek istiyoruz çünkü bizler oldukça yetenekliyiz” gibi şeyler söylerken görmeyeceksiniz. Yazarlarla sürekli iç içe olduğumuzdan, dizinin sonunun yaklaştığını ve veda vaktinin geldiğini anlayabileceğiz. Dizinin zorla devam ettiği bir noktaya gelmesini istemem açıkçası. Eninde sonunda bitireceğiz diziyi maalesef, belki 30 sezon olacak ama bir gün bu acı durumla yüzleşeceğiz.

Jensen Ackles: Dean’i canlandırmaktan hala oldukça keyif alıyorum. Bana asla sıkıcı gelmiyor ve canlandırırken epey eğleniyorum. Çalıştığım arkadaşlarımla da çok iyi anlaşıyorum. Hayranlar da harikalar. Dizi hayatımı tamamen değiştirdi. Dizinin bana kattıklarından dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bazıları, “Daha iyi bir dizide ya da güzel bir filme rol almak istemez miydin?” diye soruyor ben de, “E zaten iyi bir dizide çalışıyorum!” diyorum. Tamam televizyon dünyasının en iyi dizisi değil ama bu işimi sevmeyerek yapacağım anlamına gelmiyor. Çalışma arkadaşlarım ve oynadığım rol de benim için oldukça önemli ve şu an bu açılardan oldukça memnunum. Çoğu oyuncu böyle bir ortamda çalışamıyor, o yüzden şu anki halimden oldukça memnunum ve işimi seviyorum.

Misha Collins: Bu duruma nazar değdirmek istemem hiç, ama bence dizi uzun süreler devam edecek daha. 11., 12.sezon onay alırsa azıcık bile şaşırmam açıkçası çünkü bunu bekliyorum. Şimdilik bu kadarını söyleyebilirim sizlere, devamını 300.bölüm partisine saklıyorum.

Kaynak
YORUMLAR
*J2-Dean*
İnşallah daha uzun sürer Emoji Dizinin 15. 16. sezonunu bile bekliyorum
*J2-Dean* 553 YIL ÖNCE4YANITLA
DSW_20
inşallah uzun sürer Emoji
DSW_20 83 YIL ÖNCE2YANITLA
decanus
300 olur inşaallaaaahhhh Emoji
decanus 73 YIL ÖNCE2YANITLA
zalex
işte bu sitenin farkı .......muhteşem bir çeviri daha.... elinize emeğinize sağlık......gerçekten mükemmelsiniz ya...

ve kripke dizisine bu kadarmı güvenmiş, hayal kırıklığına uğradım. oysa ilk 3 yılın reyting ve seyirci sayısı oldukça iyiymiş. neden bu kadar korkuyormuş anlamadım. veee şükür birisi sera'yı hatırlamış. ve partiyede çağırmışlar.

jared fazla değil 30 sezonda biteceğini düşünüyormuş.....harikasın budur işte....

mishayı çok sevmesemde kalanları 300. bölüm partisinde söyleyecek olmasını sevdim....

jensen cansın. biliyoruz birkaç sinema filmini spn için kabul etmediğini. ama bence kesinlikle doğru karar verdin....

ve carver....hazır kripke ordayken biraz kardeş sahnesi nasıl olur sorsaymış keşke. birkaç şey öğrenirmiş
zalex 363 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
''Eric Kripke: Henüz bunu düşünmüyoruz açıkçası''

Supernatural daha bir 10 sezon daha devam etmeli etmeli etmeli...
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
milena
Insallahhhhhh hatta 400 bolum olsun Emoji
milena 33 YIL ÖNCE2YANITLA
Edaxelena
:3 Daha bitmemeli :^
Edaxelena 23 YIL ÖNCE1YANITLA
NjL
300. bölüm fena olmazdı Emoji
NjL 183 YIL ÖNCE1YANITLA
ermanbasu
çeviri için teşekkürler
ermanbasu 73 YIL ÖNCE1YANITLA
DemonStan
Aynen bencede dizi uzun sürmeli
DemonStan 23 YIL ÖNCE0YANITLA
hobbit42
inşallah devam eder uzun süre
hobbit42 23 YIL ÖNCE0YANITLA
jensen.
300. bölüm partisi de 30.sezon da olsun onlar aktörlükten ve bizler onları izlemeyi birakmadigimiz sürece...ki ben bırakacağımı düşünmüyorum.30. sezona kadar gitse de varım.Jensen ve Jared da sıkılmadıklarını ve devam edeceklerini söylüyorlarsa ve biz dedwvam edersek neden olmasın diyorum!? Ben bu diziyi seviyorum ya! ♥♥♥♥
jensen. 53 YIL ÖNCE0YANITLA
misaafanı
20. sesozn bekleriz Emoji
misaafanı 23 YIL ÖNCE0YANITLA
eczmerve
sonda çıkan kişi kimdi acaba?
eczmerve 23 YIL ÖNCE0YANITLA
C.Ece_Spn
haha misha çok iyi demis yaa Emoji Emoji
C.Ece_Spn 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Moliarty
Sanirim 300. Bolum olursa ben de kutlayacagim. Hem yüz bolum nedir ki 40x100= 4000 dk 4000÷60=66 saat
66 ÷ 24=3 gün yaklasik çekmek biraz sorun ama ben izlemeye hazirim.
Moliarty 973 YIL ÖNCE0YANITLA
MonkeySPN
Çeviri harika, emeğinize sağlık. Oyuncuların ve yazarların bu denli istekli olmaları, işlerini severek yapmaları gerçekten harika, eğer onlar bu kadar istekliyse, biz izleyenler olarak da bi o kadar istekliyiz izlemeye, umarım 300. bölümü de görürüz!
MonkeySPN 83 YIL ÖNCE0YANITLA
Emrys
Daha 6. sezonda ''Ay galiba bitecek bitecek.'' derken 10. sezon oldu, 200. bölüm oldu. Daha da mükemmel olamazdı. Çeviri için çok teşekkürler. ^^
Emrys 123 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
4. ve 5. sezonda görmüş olduğumuz, Supernatural kitaplarının yazarı elçi Chuck'tı Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
LostDemon
umarım 300. bölüm kutlamasıda yapabiliriz, supernatural ailesi olarak
LostDemon 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle