KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

B.Hunter Seviye 26

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 608 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Yazıklar olsun! Önümüzde üç tane okul var ikisi de lise; birinden de ne bir istiklal marşı sesi duyduk ne bir yürüyüş yapıldı sessizce iki şiir okunduysa her zamanki klasiklerden çok bile!! Ama maşallah sabahtan beri parti arabalarının türkülerini dinliyoruz!
İçinizde biraz vatan sevgisi kaldıysa siz sahip çıkın Atamıza, Atanıza. Bu ülkeyi kimlerin kurduğunu unutmayın!
Zaferlerimizi bile kutlamıyoruz artık, gelecekten korkuyorum.
Bu arada "19 Mayıs " diye başlık mi olur? Tam adı olsa daha uygun
Moliarty 972 YIL ÖNCE3YANITLA
Lucitiel
Evimizin önünde bir ilköğretim, bir de lise var. Bugün Hacışakir Eczacıbaşı İlköğretim Okulu öğrencileri bizlere 19 Mayıs temalı harika bir oratoryo hazırlamışlar ben de bizim balkondan dinledim ve izledim, nefisti. Karataş Lisesi öğrencilerinin gümbür gümbür okuduğu İstiklal Marşı ve ''Atatürk Diyor ki'' sözleriyle adeta cumhuriyete hayat verdiler. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor bayramımız kutlu olsun, bir İzmirli olarak göğsüm kabardı bir kez daha.

Kurucumuz, nesillerimize özgür bayrağımızın altında hayat veren, ilkeleriyle yolumuzu aydınlatan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e binlerce kez teşekkürler.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE3YANITLA
PsycoGirl
Teşekkürler ^^
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE2YANITLA
e.....
Kesinlikle öyle
e..... 362 YIL ÖNCE2YANITLA