KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

12. Sezon Hakkında Teorileriniz Neler?

brcuu27 Seviye 14

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
2y5kansas
11.sezon çoğu kişiye hayal kırıklığı oldu ama ben 11.sezonu da severek izledim.Evet öyle mükemmel bir sezon değildi ama berbat denilecek kadar kötü de değildi bence.Sezon finalini de aynı şekilde beğenerek izledim.O yüzden 12.sezonu da beğeneceğimi düşünüyorum.12.sezonun konusu birçok şey olabilir ve bence güzel olacak.
2y5kansas 251 YIL ÖNCE8YANITLA
brcuu27
Aynen, ama Tanrı'nın kız kardeşi olması çok ilerdeydi. Bence Amara güçlü bir şeytan ya da melek olmalıydı. Ya da ikisi de, melez gibi. Çünkü Tanrı ve kız kardeşi... Bu biraz avcılığı aşıyor. Ama ben sezon finalini ve sezonu yine de sevdim. 12. Sezondan kimse umutlu değil ama Mary geliyor. Mary bu, boru değil yani. Av bölümlerini düşünsene, ''Kardeşimden uzak dur!'' yerine ''Annemden uzak dur!'' ya da, ''Oğluma dokunma!'' olabilir. bence şaşırtıcı şeyler olabilir
brcuu27 141 YIL ÖNCE3
2y5kansas
Zaten Karanlık Avcıların halledebileceğinden çok ilerideydi ve sonuçta halledemediler de zaten.Bu yüzden Tanrı ile Karanlığı barıştırmak zorunda kaldılar başka türlü çözülmezdi çünkü.Yani o kadar cadı şeytan melek bir de üstüne Tanrı saldırıp da hayatta kalabildiyse ruh bombasıyla ölmesi çok saçma olurdu bana göre bu barışmalarından daha saçma olurdu zaten.Bunun dışında evet anneleriyle olan konuşmaları heyecanla bekliyorum!Sırf Mary döndüğü için bile 12.sezon güzel olacak.
2y5kansas 251 YIL ÖNCE2
brcuu27
Aynen. Avcılığın çok üstündeydi bu durum. Böyle yapmaları en iyisiydi.
brcuu27 141 YIL ÖNCE0
F.Ackles
Şahsen herkes ne kadar kotu bi sezon finali desede benim hoşuma gitti zaten sezon finalindende belli olduğu gibi sezon sam i kurtarmak üzerine olucak
F.Ackles 641 YIL ÖNCE3YANITLA
brcuu27
Benim de hoşuma gitti
brcuu27 141 YIL ÖNCE1
2y5kansas
Sezon finalini tepinerek izledim.(Diğer sezon finallerini de aynı şekilde izlemiştim) çok mükemmel olmamakla birlikte güzeldi.Supernatural benim için hep aynı.Bu konuda yoruma açık değilim.
2y5kansas 251 YIL ÖNCE5
heyidjits
Sezon finalinde Mary'nin dönmesi ve Sam'in vurulmuş olma olasılığı kesinlikle önceden planlanmamış... Yazarlar "Bari bu kadar vasat bir sezon hazırladık sezon finalinde 12. sezonu izlemeleri için bir sebep verelim, yoksa s*çtık." demişler. Ya ben tanrının ortaya çıkışını bu kadar şatafatsız olacağını düşünmemiştim. Sam, Dean, Cas, Lucifer, Crowley, Rowena birleşip Karanlık'a savaş açtıktan sonra Amara tam bunları öldürürken tanrının arkasında Gabriel, Balthazar, Jo, Ellen, John, Charlie, Pamela gibi bizde iz bırakan karakterlerle "Suprise bitches." diye gelmesini ve Amara'yı hapsetmesini falan bekliyordum. Bak sen o zaman 11. sezon nasıl patlardı...

12. Sezon ise kesinlikle içinde büyük bir miktarda Mary içerecek, John'a da selam olsun o garibim hala cehenneme yanıyor. Ancak şöyle bir sorun var yazarlar diziyi canlı tutmaya, şaşırtan bir şeyler yapmaya çalışacaklar. 10. sezon biraz durağan olsa da güzel bir sezondu; sonrasında 11. sezonda büyük bir şey yapmak istedilerse de -tanrı ve tanrının kardeşi işine hiç girmeyeceklerdi.- beceremediler 12. sezonda da bunu düzeltmeye çalışacaklar ve muhtemelen Destiel, Megstiel, Samstiel yada öyle bir şeyin içine girecekler. Bir kitle desteklerken bir kitle "WTF?!" olacak, hayranlar arasında civil war çekilecek. Yada yine vasat bir sezon yapıp diziyi bitirecekler ve "SPN çok bozdu ya." diyenleri haklı çıkaracaklar. Birincisini seçerim, bu arada kalbimizdesin John, seni unutmadım ben...
heyidjits 81 YIL ÖNCE2YANITLA
Marowit
Ya destiel veya samstiel olmasin ya Emoji ya hayir Emoji
Marowit 211 YIL ÖNCE1
heyidjits
Ben hard Destiel shipperım ama onu ne yapacağız? :')
heyidjits 81 YIL ÖNCE1
SPNMarcal
Tamam, öyle beni duygudan duyguya sokan bir sezon finali olmadı. Daha çok kavga, uğraş falan görmek isterdim, direk her şeyin tatlıya bağlanmasını değil. Ve şunu belirteyim; Amara'dan o kadar şaşalı bahsettiler sezon başında ama son bölümlerde geçen sezonlarda uğraştıkları gibi birine dönüştü. Bu konuda büyük hayal kırıklığına uğradım. Ayrıca artık ne çeşit bir kötü karakter çıkarsa çıksın ben Karanlık'tan sonra oluşan boşluğu doldurabileceğini sanmıyorum. Yani adamlar Tanrı'nın kardeşiyle uğraştıktan sonra, elin kıytırık Harflerin Adamı gelip sezonun sorunlusu olursa ben sıkılırım o sezondan. Tek umudum; Amara'nın tekrar sorun olarak ortaya çıkması ve şu Michael, Gabriel, Balthazar gibi baş meleklerin geri gelmesi. Sezon anca bu şekilde toparlanır diye düşünüyorum. Karanlık'tan sonra artık daha büyüğe oynamaları lazım (ki ne kadar mümkün olur bu bilinmez). Şu sezonda bir adam ve ekibine yenilmezler diye umut ediyorum artık.

He bir de sezon başındaki Sam'in Amara'nın sisinden etkilenmesi vardı ki o başka konu. Bir bölüm içerisinde ölecekmiş gibi olup bir anda kendine tedavi bulması saçmaydı. Daha sonraki bölümlerde de yine o sis konu olduğunda neden o tedaviyi kullanmadılar bilmiyorum. Tekrar bir sorun olarak gelirse bu, fena olmaz aslında.

Daha konuşsam çok şey çıkar bu sezondan. Şimdi tek beklentim iyice saçmalamamaları. Göreceğiz...
SPNMarcal 41 YIL ÖNCE2YANITLA
Phantom90
Ben cevap vereyim sorularınıza sezonun ilk başlarında o sis devamlı ortada yoktu herkez etkilendikten sonra ortadan kalkmıştı. Bu şekilde tedaviyi buldu ve uyguladı. Sonuna doğru gelen siste ise sis hiç kaybolmadı yani tedaviyi yapsa bile sis orada kalıp herkezi öldürecekti. Sadece etkileyip bırakmadı.

Sezon finali içinse bence gerçekten güzel bir son oldu. Nedenini ise sizede mantıklı gelecektir şimdi. Bu Darkness'i ilk kim olduğunu öğrendimden bu yana aklımda hep şu vardı "Eğer Dean ve Sam tanrının kardeşini yani onun kadar güçlü birini yenerlerse artık karşılarında kimse duramaz hiç bişeyden korkmalarını gerektirirdi"

Böyle olması çok güzel oldu bu sebepten dolayıda. Ama şuna çok heveslenmiştim bu sefer kardeşlerden biri ölmedi mutlu bir sezon finali izleyeceğiz derken. Kadının Sam'e ateş etmesi ve Mary'nin geri gelmesi gerçekten çok merak uyandırdı bende.
Phantom90 21 YIL ÖNCE2
Emir67
12.sezonun son olacağını düşünmüyorum raytinglerde ciddi bir düşüş yaşanmazsa, konu olarak ilginçleşeceğini düşünüyorum
Emir67 281 YIL ÖNCE2YANITLA
fat3244
Dean'in ortadan kaybolup bilmediği bir yerde Annesini bulması hayra alamet değil buradan süpriz gelebilir.
Bence Sam ya vurulmadı yada omzundan yada bacağından vuruldu.
Harflerin adamlarının üstü bir ihtiyar heyeti hiç manıklı olmadı, dünyada tonla olay oldu neden hiç birinde müdahaleleri yok?
Olay avcıların liderliğine oradan "Hello John" a doğru gidiyor.
fat3244 31 YIL ÖNCE1YANITLA
casstiel<
'Harflerin adamları bilim ile uğraşır yaratık avı ile değil.'
casstiel< 111 YIL ÖNCE1
witchyy
biraz kıpırtısız ve yavan olsa da bölüm yer yer güzeldi.. Mary tamamen dirildi mi yoksa Dean'i bir hediye olarak ziyaret mi etti çok merak ediyorum. Bu Amara'nın yaptığı bir şey ama 12. sezonda Mary'i canlı kanlı görür müyüz emin değilim. Sadece şunu diyorum, madem Amara bu kadar kolay etkilenip kardeşini affedecekti neden bunca zamana kadar bekledi? Basit kaçtı bence.. Dean'in bir nasihatı onu intikamdan vazgeçirtti.. basit oldu.
witchyy 831 YIL ÖNCE1YANITLA
Gabriel,
12.Sezon baş düşmanı her şeyi çok değiştirecektir,eğer dizi baş düşmanı Darkness olan sezondan sonra İhtiyar Meclisi'ne geçerse çok kötü bir sezon olur.Her ne kadar umutlarım olmasa benim açımdan en mantıklı senaryo Toni'nin Sam'i öldürmesi Billie'nin Sam'i boşluğa atması Dean'ın onu kurtarması ve baş düşmanın Reaperlar olması yan konulardan biri olarak da İhtiyarlar Meclisiyle uğraşsalar.Sezon finali Ölüm geri gelse,mantıklı bir senaryo oluşabilir bence.
Gabriel, 61 YIL ÖNCE1YANITLA
taurikili
keşke mary ile birlikte azazel,lilith falan da gelse... eee zaten lucifer a ne olduğu muallak,bizim bad boy tanrı ile kardeşinin yokluğunu fırsat bilerek getirse onları efso olmaz mı?
taurikili 71 YIL ÖNCE1YANITLA
D. Yaren
12. sezonu berbat edecekler diye bir ses geliyor kulağıma. Bir de Allah aşkına dizi final yapsın, yan dizi oluştursunlar, onu izleyelim.
D. Yaren 371 YIL ÖNCE1YANITLA
Chuckist
Sam'e silahı doğrultan kadın Mary'nin kardeşi olabilir. Kardeş olduklarını ilerleyen bölümlerde öğrenebilirler. Eğer 12.sezon final olursa Chuck ve Amara son 2-3 bölüm kala orta çıkarlar. Öte yandan Ölüm gelir. İhtiyar heyetindekilerin bu zamana kadar yaşamaları Ölüm'den kaçabilmeleri olabilir. En sonunda Ölüm onlarında canını alır. Falan filan.. Ama en babası John'un gelmesi olur. Ne de güzel olur..
Chuckist 371 YIL ÖNCE1YANITLA
mystory
12 iyidir iyi
mystory 991 YIL ÖNCE1YANITLA
godlike
Iska herhalde fjdjd
godlike 741 YIL ÖNCE0
Antares
Artık sonu gelmeli.Bir yerden sonrada tadında kalmalı artık.
Antares 731 YIL ÖNCE1YANITLA
tactsfake
12 sezonun en azından ilk yarısının sıkıcı geçeceğine eminim. Bence daha fazla tadını kaçırmadan bitirmeliler artık zira eskiden bile ana konu kötü ite kaka götürüyorlar konuyu derdik ama şimdi hakikaten işleyecek konu yok daha fazla sündürüp yılların emeğini çüp etmezler umarım.
tactsfake 841 YIL ÖNCE0YANITLA
gmze522
12.sezonda Dean ve Mary Sam'i hemen bulmazlarsa sıkıcı olabilir
gmze522 61 YIL ÖNCE0YANITLA
CasDean#
İçimde son sezon olacak gibi bir his var Sam'in vurulmasını saymazsak şaşırtıcı bir biçimde mutlu bitti ortaya öldürülecek birşey çıkmadı felan bence final olur bu sezon
CasDean# 131 YIL ÖNCE0YANITLA
MicHael#
12.sezon ilgimi çekmiyor
MicHael# 581 YIL ÖNCE0YANITLA
Severus
11.sezondaki fiyaskodan sonra 12.sezonun pek tutulacağını düsünmüyorum Emoji
Severus 531 YIL ÖNCE0YANITLA
Marowit
Spn icin 5. Sezondan sonrasi fiyasko da dendi, ama bizimkiler bi yolunu bulup sevdirdiler kendilerini. 12. Sezondan hala umudum var
Marowit 211 YIL ÖNCE4
Severus
ben bu sezonu görünce pek umudum kalmadı 12.sezonun güzel olucağına
Severus 531 YIL ÖNCE0
2y5kansas
O kadar da kötü olmadığını düşünen tek ben miyim??
2y5kansas 251 YIL ÖNCE5
Severus
supernatural tarihinin en kötü sezonu 11.sezondur bölümleri izlerken pembe dizi izler gibiydim
Severus 531 YIL ÖNCE0
MELİFSA
Ben severek izledim aslında bence en kotu sezon 9 du
MELİFSA 201 YIL ÖNCE0
Deanmon8
En kötü sezon 7 idi bence
Deanmon8 71 YIL ÖNCE0
brcuu27
Bende 7. Sezonu pek sevmemiştim.
brcuu27 141 YIL ÖNCE0
2y5kansas
Tüm sezonları seven de tek benim sanırım...
2y5kansas 251 YIL ÖNCE1
Severus
senaristler boylarından büyük bir işe giriştiler bu sezon ellerinde patladı hele o ne biçim bir sezon finaliydi en kötü ve sıkıcı sezon 11.sezondur Emoji 7.sezonda bile insan yiyen leviathanlar daha güzeldi Emoji
Severus 531 YIL ÖNCE0
simhon123
dean ve samin annesi daha oncede dunyaya gelmıstı sanırım o yuzden bır daha gitti geldi felan cehenneme koymuslardır sonra crowley gibi oda yana yana şeytan olmustur felan onu öldürürler o sam i vuranları öldürürler ölüm fiziksel formunda yenıden döner belki tanrıyla karanlığın peşine düşer cunki ilk cıktıgı bolum 5x19 da tanrıyıda oldurebilecek gücte oldugunu solemıstı
simhon123 21 YIL ÖNCE0YANITLA
Antares
12.sezon belki şu şekilde olabilir.Ailenin bir araya gelmesini konu alabilir.En sonrada john gelse diyeceğim ama..Son sezon olsun yalnız. Tadında kalsın.
Antares 731 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle