KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

11.sezonda tanrı gelirse nasıl biri olur?

asya478 Seviye 12

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 877 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mr.nobody
adam o kadar ara vermiş bence günaha batmış şekilde gelir Emoji
mr.nobody 722 YIL ÖNCE2YANITLA
Theghost
Töbe estağfurulah çarpılcaz mübarek ramazan
Theghost 262 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Tanrı ile Allah'ı aynı sandığın sürece çarpılırsın merak etme
Yusuf 992 YIL ÖNCE0
levspn
Kudretli ve dünyadaki işlerden yorulduktan sonra uzun bir tatile çıkmış ve nihayet işine geri dönmek isteyen biri olur gibi geliyor bana. Mizahi acıdan da yazılabilir
levspn 32 YIL ÖNCE1YANITLA
Ivy
Bence gelmez. Yani birisi çıkıp, "Dünya altüst olurken neredeydin?" diye sorsa sçtı. "Benim yöntemlerimi anlayamazsınız" şeklinde sinir bozucu ve basit bir cevabı kim kabul eder?
Ivy 152 YIL ÖNCE1YANITLA
JessicaCo
Bence kibirli, kuralcı ve inatçı olur
JessicaCo 92 YIL ÖNCE1YANITLA
Jarsen1
Kibirli ve kuralcı olur
Jarsen1 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Kubra7
Şu kıyamet zamanlarında bu benım sorunum değil fala diyodu ya bence bıraz kuralcı ondan bıde sureklı onun ıcın son olarak bısey karsılıgında kendını feda etmesını ıstıyo o zaman da bına ne denır bılmıyomda cas'i cok gerı hayata çevirdi canım ya o yuzden sevecende Emoji
Kubra7 402 YIL ÖNCE1YANITLA