KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

11. Sezon onaylandı mı?

MerveS Seviye 59

BOBBY YARDIM HATTI

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MerveS
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar Emoji tek bir yerde görsem itibar etmezdim ama her yerde olması tereddüte düşürdü beni o yüzden açtım konu Emoji
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA
jimijimi
Spin off güzel olursa dizi bitermi yani
jimijimi 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Merhabalar,
Maalesef uydurma bir haber o. Henüz resmi bir gelişme olmadı 11.sezon ile ilgili. Zaten oyuncularımız her panelde ve röportajlarında söyledikleri gibi 11.sezon olursa oynarız gibisinden bir şey söylemiş panelde ve bu durum yanlış anlaşılmaya yol açmış. Kesin olsaydı bunu zaten duyururduk sitemizde.
VanCon'un özetine gelecek olursak, büyük bir ihtimalle bu hafta içi çevrilecek ve konusu açılmış olacak Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
jimijimi
Teşekkür ederim
jimijimi 63 YIL ÖNCE0YANITLA
pinkstars
11. sezon banada %90 olur gibi geliyor ( %10 yanılma payı bıle fazla ama ) çünkü arkadaşlar bu dizinin dünya çapında ciddi fanları var bence bır kaç sezon daha devam eder
pinkstars 63 YIL ÖNCE0YANITLA