KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

11.sezon konusu "Karanlık"

melih007 Seviye 9

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 348B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sedattt
Ölüm'ün bile ne olduğunu bilmediği bu karanlık hakkında tahmin yapmak gerçekten zor. Bence bu karanlığın şu an supernaturalde olan hiçbir kötü ile alakası yok ve Crowley dahil herkesin başı belada. Tahmin edebilceğim şeyler bunlar çünkü supernatural ekibinin işine akıl sır ermiyor Emoji
sedattt 292 YIL ÖNCE8YANITLA
Yusuf
Karanlık çok farklı yaratık falan da degil 11.sezon fena olur Emoji
Yusuf 992 YIL ÖNCE5YANITLA
Severus
iddia ediyorum sam ve dean başa cıkamayacak neden mi tanrı ve başmelekler korkunç bir şekilde savaşıp yenmişler
Severus 532 YIL ÖNCE4YANITLA
Melkor
Ne yaratığı la adamlar en en güçlü varlıklardan birini diziye kattı.
Yalnız benim açımdan bir mantık hatası var. Şimdi zamanında bir büyüğüme "Allah ışığı, ruhları, sistemleri yaratmadan önce ne yapıyordu" diye bir soru fırlatmıştım oda bana muazzam bir mantık hatasını fark ettirdi saolsun "Zamanı yaratan da Allah" yani önce diye bir olay yok.
O biraz şeydi ama çok takılacak bir mevzu değil. Dizi bu adamlar istediğini yapar.
Bu arada efsane bir sezon geliyor bence 5. sezondan daha iyi olacak bu sezon.

bi ekleme yapayım. Sayın gencolar, gelen şeyin farkındasınızdır inş. Tek e tek olarak dizideki tanrıdan daha güçlü bu karanlık beyefendi.
Melkor 992 YIL ÖNCE4YANITLA
kreims2
İyi yazmışsın ama Lucifer'la Micheal'ı o kafesten kim çıkaracak.Cass teleport bile olamıyor,Crowley'in durumu meçhul.Kendileri yapabilseydi Sam zamanında yaparlardı.Geriye tek bir şey kalıyor.Tanrı! John Winchester vücudunda gelse tadından yenmez be.Dediğin gibi çok fazla soru işareti var.Bekliyip göreceğiz.
kreims2 172 YIL ÖNCE3YANITLA
Yusuf
Aynen öyle Başmeleklere ihtiyaçları olacak.
Yusuf 992 YIL ÖNCE3YANITLA
pie4ever
Bence Tanrı diziye gelecek çünkü Tanrı ve baş meleklerin zor yendiği bir şeyi bizim kardeşler tek başına asla yenemezler. Tanrı gelirse eğer baş meleklerin de geleceğini düşünüyorum. Lucifer ve Michael kafesten çıkar. Lucifer bizimkilerle mi savaşır onu bilmiyorum. Deccal de sadece 1 bölüm görünmüştü ama önemli bir karakter. Deccal de gelebilir. Yani bütün herkes toplanıp karanlığı yenmeye çalışacak bence. Eğer mühür tekrar diziye dönerse Lucifere gider diye düşünüyorum. Çünkü ilk sahibi oymuş.
pie4ever 32 YIL ÖNCE3YANITLA
MikailC
4.sezonun finali gibi bitti tıpkı. Bence yine Dean, Sam ve Castiel bir uçağa veya başka bir şeye ışınlanacaklar 5.sezonun başı gibi. Lucifer ve Michael'ın kafesten çıkacağını düşünüyorum ve Tanrı, Gabriel ve Raphael'i tekrar diriltecektir. Karanlık denilen şeyin, Smallville dizisindekine benzer olduğunu düşünüyorum. Bazı özel bedenleri ele geçirecekler ve insanların zaaflarından faydalanıp herkesi mühürlemeye çalışacaklar. Yani demek istediğim, insanları gerçek kıyamete hazırlayacak Karanlık. Yani böyle düşünüyorum. Başmelekler tekrar birleşecekler. Lucifer ve Michael'ı kafesten Metatron da kurtarabilir, sonuçta Karanlık her şeyin sonu demek değil mi? En sonunda karanlık yok olduktan sonra Lucifer cehennemin başına geçecektir, yani final olursa. Chuck konusunda sizlere katılıyorum gerçekten dönebilir. Ben Ölüm'ün de döneceğini düşünüyorum, Osiris gibi geçici uykuya benzer bir ölüm geçiriyordur tahminimce. Bu büyük savaşta Yunan Tanrılarının ve diğer Paganların da bulunacağını düşünüyorum sonuçta hiçbiri dünyanın ve evrenin yok olmasını istemez herhalde. Görüşlerim bu kadar sorusu olan varsa sorabilir Emoji
MikailC 412 YIL ÖNCE2YANITLA
DPE
Bundan daha güçlü bi düşman getiremezler diye düşünüyorum. Merakla bekliyoruz Emoji
DPE 22 YIL ÖNCE1YANITLA
*ASİ*
Bende bu bölümden bahsediyorsunuz sandım 200. bölüm de evet son dakika da çıkmıştı hatırlıyorum tşkler cvp için Emoji
*ASİ* 172 YIL ÖNCE1YANITLA
MicHael#
Tanrı ve başmelekler bile zar zor yendiyse bu Karanlığı bizimkiler hiç baş edemez tek başlarına . Bu durumda Tanrının kesinlikle teşrif etmesi lazım . Lakin Tanrı tek başına karanlığı bitire bilir mi orası muamma . Başmelekler desen Luci ve Michael kaldı onları da anca Tanrı çıkarır kafesten . Castiel ve Crowley o durumdayken ne olacak acaba . Birinden biri haşat olacağı kesin
MicHael# 582 YIL ÖNCE1YANITLA
thexael
jdkşksdşlksldjf

thexael 132 YIL ÖNCE1YANITLA
Misha#
Bence cok guzel yere bagladılar ^^ Ama beklemisler beklemisler sezon finalinde asmıslar yani.Cok guzeldi.Uzun zamandır bekledigim,en mukemmel bolumdu.11.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
Misha# 732 YIL ÖNCE1YANITLA
dilayy
ya öğleden sonra okulu astımsonra hemen izledim sezon finalini böyle bişi olamaz nolcak şimdi karanlıkla acaba
dilayy 22 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
crowley le alakalı olmuyacagı kesin cünkü ölümün dediği gibi mühür hem kilit hem anahtar paylaşmadan kaldırılırsa cok daha kötü bir şeyi serbest bırakmış olacaklarını söylemişti ki öyle de oldu şimdi deanin yaptığı aptallık tekrar dünyanın sonunu getirecektir
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
sam ve dean tek başına karanlıkla savaşamazlar yenemezler durduramazlar o kadar diyorum Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Hamburger
Katılıyorum Emoji
Hamburger 402 YIL ÖNCE1YANITLA
FarguvseN
Darkseid is Coming! Emoji
Bunu Twitter'da "Sizce Karanlık ile ilgili neler olacak?" diye sorulması üzerine yazmıştım. Ama burda tamamen teoriye döküyorum.

Darkseid, Superman'in en büyük düşmanlarındandır. Jack Kirby tarafından kendi mitolojik tanrılarını yaratmak istediği üzerine "New Gods" adı altında yaratılan birçok karakter arasındadır. Smallville dizisinde de karanlık gelmişti. Bunu getiren daha doğrusu karanlığın bizzat kendisi olarak Darkseid gelmişti.

Supernatural'e nasıl gelir diyorsanız; Superman, DC Comics'in karakteridir. DC Comics ise Warner Bros. himayesi altındadır Supernatural gibi karakterlerin hepsi Warner'e ait olduğu için bu tip şeyler daha öncede yapılmışlığı var.

https://www.youtube.com/watch?v=SCh89RTBOA8

Smallville izlemeyenlere de tavsiye ederim. 4.Sezon ana kadrosunda Jensen Ackles'de vardı.
FarguvseN 72 YIL ÖNCE1YANITLA
Deny
11 sezon efsane bir sezon olacak bence. Umarım Tanrı Lucifer ve Michael diziye gelir. Çünkü bu Karanlık bizimkileri epey bir zorlar.
Deny 832 YIL ÖNCE1YANITLA
ventus
Bence Lucifer ve Michael kafesten çıkacak. Bu tanrı sayesinde olabilir. Belki biz izleyiciler tüm sezon boyunca tanrıyı görmeyeceğiz, ama tanrıdan haber alınacak gibi. Michael ve Lucifer kafesten çıkarsa ne olur bilmem, ama Rowena'yı öldürmeyi deneyecekler gibi. Çünkü Lanetler Kitabı Rowena'da.
Eğer Lucifer ve Michael kafesten çıkarsa, Chuck da bizimle olabilir. Tanrının elçisi olarak. Chuck tanrıdan haberler verir, Lucifer ve Michael de Lanetler kitabını arayabilir.
Ölüm, Tanrı'nın dünyayı bir hiçten yarattığını söyledi. Ayrıca Tanrı, normalde her şeyin yaradanı diye bilinirken öyle olmamasıı şaşırttı. Tabii Dean şaşırmadı, ama olsun. Yani aslında mühür iyi bir şeydi ve kötü oldu.
Vay be, ilk defa bir sezon finalinde adam akıllı tahmin yapamıyorum.
Aklıma takılan tek soru: Karanlık hızlı yol alırken Impala'ya çarpıyordu. Şimdi, Dean ve Sam'e bir şey olacak mı, yoksa siyah bir toz bulutu etraflarından geçmiş gibi mi olacak?
ventus 62 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle