KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

11.sezon finali keşke böyle olsaydı

sezer95 Seviye 9

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
tactsfake
Bölüme haksızlık etmeyin evet sezon finaline göre beklentilerin altındaydı ama sonuçta Supernatural'ın bize verdiyi ilk mutlu sona bağlanmış sezon finaliydi
tactsfake 841 YIL ÖNCE5YANITLA
Taylan368
Olabilecek en güzel sondu Evrendeki denge bozulmamalıydı çok güzel bir bölümdü ve aslında çoğu kişi patlama veya benzeri bişey bekliyordu ama olmadı ve yeni karakter ve Marry döndü yani ters köşe yaptılar bir bakıma. Bu Supernatural yani ne bekliyorsunuz Karmaşık değil iyi her zaman kazanır. Kötü şeyler olacak diye bir zorunluluk yok.
Taylan368 181 YIL ÖNCE3YANITLA
sezer95
10 sezon boyunca tüm sonlar kötü bitti hep bir sıkıntı çıktı şimdi ise en büyük kötülük dünyadan gitti 12.sezonda Crowley mi düşmanlık edicek rovenamı o Harflerin kadınımı ? Kim edicek Bölüme lafım yok ama Anne dışındada biri olmalıydı ya farklı bir yaratık Lucifer bile gözükse yine mutlu ederdi. Babam beni kurtarmaya çalışmadı amara ile birlikte oldu filan deseydi bari. Çok yetersiz kaldı
sezer95 91 YIL ÖNCE0
olcaruge
Açıkcası bölüm güzeldi ama beklentimin altındaydı daha güzel olmasını dilerdim ben o son sahnede son kez savaş olup Tanrı ve Karanlık'ın ölmesini ve gezegenin yok olmasını isterdim sonra Karanlık'ın kendine ait olan dünyasına gönderilmelerini falan çok güzel olurdu
olcaruge 21 YIL ÖNCE2YANITLA
sezer95
Evet bu tarz bir sonda süper olurdu insanlar melekler şeytanlar yaratıklar hepsi karanlığın kapkaranlık dünyasında heryerde çığlık sesleri filan süper olabilirdi Emoji Bende tabikide çok beğendim bölümü ama bundan önceki bölüme sezon finali deselerdi daha iyi olurdu okadar diyorum.
sezer95 91 YIL ÖNCE0
lucifer12
daha 12.sezon gelmedı bı beklıyelım ne olcak?
lucifer12 291 YIL ÖNCE0
lucifer12
...
lucifer12 291 YIL ÖNCE0
godean
katılıyorum bu kadar büyük bi konu harcandı tanrı resmen 2-3 bölüm durdu gitti 12. sezon konusu tanrı olmalıydı rob bedenict'e doyamadık ve yeni gelen kadın karaktere hiçbi zaman ısınamıycam sanırım bu diziye yeni karakterler olmuyor hele kadınsa hiç olmuyor
godean 121 YIL ÖNCE1YANITLA
Diklubo
En iyi olmasa bile iyi bir sondu, bu sezon finali. Nedenini açıklamak gerekirse; Amara yeniden kafese yollanmış olsaydı o mühür Sam'in başına bela açacaktı ve bir sezon Dean'nın başına gelen her şeyin Sam'in de başına geldiğini seyrederek geçirmiş olacak, azraille gitmezse yeniden Amara'yı salmak zorunda kalacaklarına şahit olacaktık. Olay örgüsü başa sarmasın diye mecbur olan bu sondu. Harflerin adamları yahut başka bir konuya yönlendirilme zorunluluğu getirildi ve doğru olan karar olmuş oldu, diye düşünüyorum. Sam'in harflerin adamlarına götürülme zorunluluğu olduğu için, öldüğünü düşünmüyorum. Gelecek sezon harflerin adamları ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğiz gibi gözüküyor.
Diklubo 21 YIL ÖNCE1YANITLA
klorof19
Bu diziye yakışmadı!!! Bu sezon ölü sezondur! Tamamiyle o kadar gösterdikleri uğraş çabalar boşa gitti saçma sapan karakterlerin başka kişilere dönüşmesinden tut av sıkıldığımız av sezonlarının fazlalığına kadar bu sezon senaristler gözümden düştü (gördüğüm kadarıyla çoğu kişinin gözünden düştüler). gelecek sezon işleri çok zor.
klorof19 21 YIL ÖNCE0YANITLA
87Dogan
Bence de yani koskoca tanrı dan korkmayan adamları Harflerin adamlarımı götürecek saçma geldi bana.
87Dogan 21 YIL ÖNCE0YANITLA
destiel09
sam bence ölmedi o kadın omzundan falan vurmuştur.Hatta bundan önceki sezon finalinde de şaşırtmışlardı castiel crowleyi öldürüyor gibi gösterip herkesi şaşırtmak istediler(başarılı oldular mı ?o muamma ) sezon finaline değinecek olursam bence böyle bitmesi iyi oldu düşünsenize dean kendisiyle birlikte amarayı patlatsaydı ne olacaktı? deani tekrar kurtarmaya mı çalışacaklardı? böyle bişey olsaydı eğer artık iyice saçmaladıklarını düşünürdüm .
destiel09 31 YIL ÖNCE0YANITLA
lucifer12
barısmaları felan ıyı oldu ama bence 12.sezonada guzel bı olay koyarlar
lucifer12 291 YIL ÖNCE0YANITLA
heyidjits
Durun ben size hayalimdeki senaryoyu yazayım;

Karanlığın kafesten bir erkek figüründe çıkmasını ve yine Michael-Lucifer'da yapıldığı gibi Sam-Dean arasındaki bağa gönderme yapılmasını isterdim. Tanrı ortaya bu kadar basit bir biçimde çıkmamalıydı. Sezon finalinde, arkasında bizim sevdiğimiz tüm ölü karakterler (Bobby, Charlie, Kevin, Pamela, Rufus, Jo, Ellen, Ash, John, Mary, Adam vb.) ile Amara'ya "Suprise bitch" gibi bir giriş yapmasını yeğlerdim. Ve Dean'in amuletinin ben daha büyük bir rol oynayacağını düşünmüştüm. Mesela; tanrı gitmeden önce tüm gücünü kolyeye aktarmış. O yüzden uzun zamandır ortalarda yok gibi bir hikaye yazılsaydı, Amara hapis edilseydi çok daha güzel olabilirdi.

-He tabii bunu demeden geçemem Destiel sahneleri biraz daha fazla olsaydı iyiydi. O araba sahnesi biraz daha uzun tutulsaydı, Cass'te bir şeyler söyleseydi, Cass'e neden söz hakkı tanınmıyor anlamıyorum ki?)
heyidjits 81 YIL ÖNCE0YANITLA