KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

11.sezon bölüm özeti

Lucitiel Seviye 69

SIĞINAK

1 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
aptaladam
İlk 10 bölüm hariç tam bir hayal kığırıklığı
aptaladam 621 YIL ÖNCE3YANITLA
Severus
ilk 23 bölüm hariç tüm bölümler hayal kırıklığı
Severus 531 YIL ÖNCE3YANITLA
PeterLore
1,2,9,20 ve 22. bölümler dışında hiçbiri tatmin etmedi.

Bu arada eline sağlık arşivlik bir konu.
PeterLore 341 YIL ÖNCE2YANITLA
Jarobyn
Tanrı'yı ortaya çıkarmasalardı belki çok daha güzel ve mantıklı olurdu. Beklenti fazla yükseldi. Lucifer 11x9'da geldiğinde manyak heyecanlanmıştım ve sezonun en müko bölümüydü cidden. 5x22'ye bir dönüş yapıldı falan. Sezonlardır gizemini koruyan agresif, strateji ustası, güçlü Tanrı'nın ne kadar basit işlenenileceğini ve güçsüz olduğunu gördük.
Ayrıca ben hala Karanlık olayının da, işe Tanrı'yı karıştırmaları gibi koca bir sezonu geçiştirmekten başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. 12. sezonda toparlayacaklar gibi geldi. Sanki 8-9 havası hissettim Harflerin Adamları'na bağladıklarında. Umarım güzel bir sezon olur.
Jarobyn 781 YIL ÖNCE2YANITLA
csinemaky
Bu sezonda beğendiğim bölümlerin sayısı bi elin parmak sayısını geçmez. 22.bölüm 23.bölümden daha heyecanlıydı bence. Sezon finalini hiç beğenmedim. Umarım 12.sezon çok daha iyi olur.
csinemaky 1 YIL ÖNCE2YANITLA
jj ackles
Şimdi bi baştan bakınca çok güzel sezondu bence 5 sezonu da geride koydu. Emoji ellerine sağlık Emoji
jj ackles 561 YIL ÖNCE1YANITLA