KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

10.sezonun posteri yayınlandı!

Gizem Seviye 94

HABERLER & RÖPORTAJLAR

3 yıl önce - 8B okunma
CW, Supernatural'ın 10.sezon posterini az önce yayınladı. 10.sezonun sloganı ise; "Şeytanlarınla mücadele et".
YORUMLAR
Phantom
İlk gördüğümde fan yapımı sandım.Keşke öyle olsaydı.Büyük hayal kırıklığı yaşadım.Bu nası bi anlam karmaşası anlamadım.
İlk önce yeni fotoğraf çekimi yapılacak dendi.Göründüğü kadarıyla yapılmamış.Daha sonraki röportajlarda hikaye eşit oranda dağıtılcak dendi.Posterde Sam yine önde.Hikaye yine tek karakter üstüne mi kuruldu?

Ahh nerde eski promo resimleri?!? Yaratıcılık istiyoruz.Duy sesimi CW!
Phantom 393 YIL ÖNCE21YANITLA
Gizem
İnan bundan daha güzel fan yapımları vardı. Bari bir yarışma falan düzenleyip hayranlara yaptırsalardı posteri, eminim bundan daha güzel şeyler çıkardı ortaya. Ama kesinlikle yeni çekim olmalıydı, CW'nun diğer tüm dizileri için çekim yapıp Supernatural için yapmaması büyük haksızlık. Üstelik 10.sezonu yayınlanacak bir dizi için daha çok özen göstermelilerdi. Geçen yılki tanıtımların yarısını bile bu sezon göremeyeceğiz gibi bir his var içimde ama umarım yanılıyorumdur ve bunu bir şekilde telafi ederler.
Gizem 943 YIL ÖNCE9YANITLA
Lucitiel
10.Sezona dayanmış bir dizinin henüz tek posteri yayınlanmışken, üzerinden olumsuz bir yorum yapmayı kendi adıma doğru bulmuyorum. Kararımı yeni sezonu izledikçe vereceğim. Umutluyum, bakalım bizlere ne sürprizler hazırladı CW. Kurgunun sadece Dean üzerinden gideceğini düşündürtseler de bizleri ters köşe yapacaklar diyorum. Şu zamana kadar bizleri şoklara sokmasalar bugün 10.sezonu olan bir dizi yerine 5.sezonda final yapmış bir dizi üzerinden konuşuyor olacaktık.

Yeni sezon, büyük umutlar, ilginç karakterler. Şeytanlarla güreşen sadece Dean olmayacak. Avcılar, Melekler, İnsanlar, Cadılar, Yaratıklar hepsi burada. Sayılı günler geç artık...
Lucitiel 693 YIL ÖNCE6YANITLA
mellies.
Açıkçası ben de hayal kırıklığına uğradım kıyafetlere bakılırsa sanki geçen sezona aitmiş gibi bile duruyo diyeceğim nerdeyse, en azından Dean'de daha bir sertlik bi badass bakışı beklerdim Emoji bizi bu posterle oyalayıp yenisiyle şoke edeceklerini umuyorum Emoji
mellies. 123 YIL ÖNCE5YANITLA
Pie!
Pek beğenmedim bu fan yapımı poster bile ondan iyi olmuş ama sloganı güzel seçmişler :d
Pie! 913 YIL ÖNCE4YANITLA
misshntr
Hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Daha özenilmiş bir poster bekliyordum. En azından yeni fotoğraf çekimi yapılabilirdi daha dikkat çekici olabilirdi. Dizi 10. sezona geldiği ve o kadar çarpıcı bir sezon finaliyle bittiği halde yapılan postere bakın. Biraz dikkat çekici bir poster hazırlamak bu kadar zor olmasa gerek. Yeni fotoğraf çekimi yapılmamış, efektler çok iyi değil, önemli konulara dikkat çekilmemiş nasıl bir poster bu. Birazcık daha özenilse en azından yeni bir fotoğraf çekimi yapılsa çok daha iyi olurdu. CW'den böyle özensiz bir poster beklemezdim. Fanlar bundan daha güzel çalışmalar yapıyor gerçekten de. Ama sloganı sevdim. Poster vasat fakat slogan güzel.
misshntr 103 YIL ÖNCE3YANITLA
OzanCass
Beğendim,ama Dean'ın gözleri kara olsaydı daha güzel olurdu Emoji
OzanCass 123 YIL ÖNCE2YANITLA
sherlock
Etkileyici olmamış, basite indirgenmiş, normal bir üye yapımı gibi olmuş, böyle postermi olur 10 Yıllık dizi için ... Yazık yanii yazıkkkk...!!!
sherlock 993 YIL ÖNCE2YANITLA
detiell
oha sloganı bile heyecan verici ya bir an önce çıksın
detiell 223 YIL ÖNCE1YANITLA
JensennA.
yaaa yanlış anlaşılmasın da 10.SEZON İÇİN DAHA ÇARPICI Bİ POSTER OLMALIYDI DEĞİL Mİ??? şeytan oldu sonuçta dean
JensennA. 93 YIL ÖNCE1YANITLA
heloboys
boyle bı sezona boyle poster hıc olmamıs fazla sıradan
heloboys 83 YIL ÖNCE1YANITLA
Orome
Bu sezonun gerçekten güzel olucağını ümit ediyorum ve posteride güzel bu sezondan hakkında gerçekten güzel şeyler bekliyorum olumsuz yorumu bir kenara bırakın bence Supernatural izleyen biri olarak bence sizde bu dizinin tek bir karakter üzerine gidiceğini zannetmiyorum.
Orome 313 YIL ÖNCE1YANITLA
deancass8
Güzel olmuş ama yine sam önde bu olmamış bence. yani iki karakterde baş rol ikiside önde olmasaydı keşke ama olsun heycanlandım şimdi Emoji
deancass8 83 YIL ÖNCE1YANITLA
*J2-Dean*
Çok güzel olmamış ama olsun yine idare eder bence Emoji ) 10.sezona daha yeni bir poster bekliyordum açıkcası
*J2-Dean* 553 YIL ÖNCE1YANITLA
cwmelkoor
Sadece slogan etkileyici geldi, biraz hayal kırıklıgı oldu sanki
cwmelkoor 113 YIL ÖNCE1YANITLA
-Okeanos
Posteri fazla sevmesem de slogan iyi en azından sd:Fd
-Okeanos 553 YIL ÖNCE1YANITLA
Charmiene
Sam ve Dean'in aynı boyda görünmesi hoş tabi.
Charmiene 63 YIL ÖNCE1YANITLA
desaa
sam in önde olmasına pek takılmayalım bence 1.sezondan incelersek posterleri bazı posterlerde de dean önde ama dizi içerik olarak karakterlere aynı önemi veriyor bence hattşa 2 başrole eşit davranan tek dizi diyebilirim benim sitemim çok basit olmuş ilk gördüğümde hayran yapımı sandım spn daha iyilerine layık heleki o bomba gibi sezon finalinden sonra... posterler içerik hakkında çok şey anlatmalı ama sadece slogan bir şeyler anlatıyor gibi.
desaa 153 YIL ÖNCE1YANITLA
Sunema
Bende bir çok arkadaşımızla aynı fikirde olaraktan,gerçekten çok sade kaçtığını düşünüyorum.
9.sezon posteri bile daha bi şık duruyor bunun yanında.Tabi olur da ilerde değiştirirlerse buna söyleyecek sözüm yok.
Ama böyle bırakırlarsa bence de fanlara bıraksalarmış işi daha iyiymiş.
Posterdeki sloganı sevsem de bi hayranın kendi yaptığı posterde yazdığı "He Became His Most Nightmare" sözü daha bi hoş olurdu diye düşünüyorum Emoji
Sunema 373 YIL ÖNCE1YANITLA
OG7_Dean
Postere bakıp sezonu yorumluyanlar var aksine hepsinden iyi olucak bana göre
OG7_Dean 83 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle