KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

10.sezon teorileriz

spnturkey Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mervei
İlk olarak ben de cennet ve cehennemdeki sorunlar ve karışıklıklar bu sezon sonunda kısmen çözümlenip önümüzdeki sezonda karışıklık
devam eder diye düşünüyorum. Cennetten düşen melekler büyü kaldırılıp bu sezon bu sezon sonu cennete gidebilir ve önümüzdeki sezonda oradaki iç karışıklar ve savaşlar devam eder
Crowley ve Dean 'de Abaddon 'la savaşacak ki zaten Dean 'de Kabil'im mührü var
Cehnnemdeki iktidar savaşı ise farklı sonuçlar doğurabilir. Bu karmaşada Lucifer ve Michael kafesten çıkabilir ya da Abaddon Crowley'e karşı yardım için Lucifer'i kafesten çıkarabilir.
Belki meleklerle ilgili düşme büyüsünü ortadan kaldırmak için de Michael 'ın yardımı gerekebilir. Castiel ve kardeşler onu çıkarmak için
uğraşabilirler bu yüzden.
Ve Kabil'in Dean'a verdiği mühürle ilgili gelişmeler olabilir. Bu mühürle ilgili Tanrı'nın Kabil'e mührü bu dünyada bir azap için verdiğini
ve ona zarar vermeye kalkanın 7 kat fazlasını çekeceğiyle ilgili bir bilgi gördüm. Yani Dean o mühür varken ölümsüz bile olabilir ve
ızdırap da çekebilir bu mühür kolundayken zaten Kabil bu mührün zorlukları olduğunu söylemişti.
mervei 383 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Dizide mührün Lucifer tarafından Kabil'e verildiği hikayesi işleniyor, en azında viki'de öyle yazıyor.

Benim 4-5 tane farklı teorim var. Bir tanesi Sam-Abaddon sizin de dediğiniz gibi.

Bir tane teorim şu:

Lucifer neden mührün geçirilmesine izin versin ki? Bir amacı yoksa neden böyle bir şey yapsın? Dean eline bıçağı alınca kendini kaybediyor. Bambaşka biri oluyor. Hipnoz edilmiş, içine şeytan kaçmış gibi oluyor. Dean'in şeytanlaşacağını düşünüyorum. Abaddon ölecek büyük ihtimal, ölürken de bir şeylerin kilidi kırılacaktır. Kabil mühürden kurtulmak istese önüne gelen ilk kişiye mührü verir ama "amansız bir katil" i bekliyor, hiçbir şeyi takmayan dünya umurunda olmayan adam neden beklesin ki, demek ki mühür koyuyor o şartı Kabil değil. Mührün amacı mührün sahibi Lucifer'a hizmet etmek, bu yüzden Dean'in Lucifer'a yaklaşacağını düşünüyorum.
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
velaroux
vay bea resmen senaryo yazmışsın tebrik ederim bi bölümde sen yazsan olur yani Emoji ) keşke öyle bi imkanımız olsa bi bölümde seyircilerin yazdığı bi senaryo olsa eminim senin yazdığını seçerlerdi..
velaroux 43 YIL ÖNCE1YANITLA
Kayahan
Benim 10. sezon teorimdede, Samaddon vardı açıkçası, eğer oda olmassa, bizi şok edici bir final beklemekte, nasıl ki 8'in finalindede son 3 bölümde ' Oha bi saniye o düşenler melekmiydi ? ' diye kaldık, öyle bir son bekliyor bizi. 10. sezonda kardeşlerden birine muhakkak birşey olacak. Eğer Samaddon değilse, Dean'e Kabil'in Mührü dolayısıyla birşeyler olacak. Crowley-Abaddon kapışmasında ise Crowley'in tacı kaptırmayacağını düşünüyorum. Zaten ancak kaybederse, Abaddon Sam'e girmek gibi bir harekette bulunabilir. Yan dizide geliyor, ama hikaye farklı bir koldan ilerleyecekmiş, kanımca Lucifer'in üzerinede oynama ihtimalleri var, her ne kadar uzak bir ihtimal olarak görülsede, ama bu Supernatural, kim bilir belki cenneti ancak Lucifer gibi bir güç kurtarabilir ve Winchester'ları Cehennem'in en dibinde Lucifer'i çıkarmaya çalışırken görebiliriz.
Kayahan 443 YIL ÖNCE1YANITLA
İzPeşinde
Kesinlikle katılıyorum.Bende Dean'in Lucifer'e yaklaşacağını düşünüyorum ama bu mühür olayı derken bence Sam ve Castiel Dean'in böyle bir şey yapmasına izin vermeyecektir.Eğer kafesler açılıcaksa Michael'da çıkacak demektir.Bence Michael çıkınca bedenini isteyecektir.Çünkü hala Adam'ın içinde.Bence kardeşler bunu için de savaşacaklar.Ayrıca mühür falan derken o eski kardeş bağını görme ihtimalimiz oldukça fazla.Muhtemelen Dean bir yerden sonra pes edecektir.Bu sırada da devreye Sam girecektir.Tabi onun söylediklerini umursar mı bilinmez.Zaten Dean Sam'e içinde melek olduğunu söylediğinden beri artık eskisi gibi Sam için endişelenmiyor.Şu an onun daha büyük problemleri var çünkü.Her şeye rağmen Lucifer dünyaya inecekse ilk işi Sam'i görmek olur bence.Demek istediğim eğer Dean mühürden dolayı Lucifer'e hizmet edecekse-ki başlarda kabul etmeyecektir-Dean'i kendisine bağlamak için Sam'e karşı planlar hazırlayacaktır.
İzPeşinde 53 YIL ÖNCE0YANITLA
crovvley
Bence Dean , Kabil'in Mührü'nü anlatırken Kabil'in dediği gibi büyük bir sınavla karşılaşacak.Bedeli çok büyük olacak.Bunun etkilerini 10. Sezonda görmemiz muhtemel.9. Sezonda Abaddon öldü sıra Metatron'a gelecek diye düşünüyorum.Böyle bir Sezon Finali yapabilirler.10. Sezonda en çok düşündüğüm teori 5. Sezon 4. Bölüm'de Lucifer "Ne yaparsan yap ne değiştirirsen değiştir sonumuz böyle olacak Dean.5 sene sonra görüşürüz." demişti.Hatta Lucifer Sam'in bedeninde idi.Yani 10. Sezon Finali bence Final olacak.Supernatural'a 10. Sezonda veda etme olasılığımız fazla dostlarım.
crovvley 63 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Son bölümlerden sonra aklımda var olan düşünceler biraz değişti. Dean in kötü role burunup sam in tek başına mücadele etmesi benim için kabul edilir bir sey değil. Ölsün daha iyi. Bu sezonu birlikte kardeş kavgası olmadan geçirmeleri çok iyi olur. Dean in mühürden kurtulması için yine bir katile ihtiyac var. Ortada mührün kabul edeceği kabil den başka kimse de yok gibi. Kabil, Dean i çağırıp kendisini öldürmesini istemişti. Bundan vazgeçip kendisine ait olanı tekrar alacak ve verdiği sözlerden vazgeçecek. Böylelikle 10. sezon kabil in yapacaklarını önlemek ile geçecek.

Lucifer ve Michael ın kafesten çıkması benim için biraz zor gözüküyor.(Eğer gelişmeleri iyi hatırlıyorsam) Michael Adam in bedenine sahip ama Lucifer in Sam in bedenine ihtiyacı var. İkisi arasında tekrar savaş olmaz. Olursa bu karar 5.sezona gölge düşürür. Sonuçta Sam Lucifer e gel bana demiyecek. Bir de ikisi uzun süredir kafeste. Kafesten çıkarlarsa birlikte bir seyler yapmaya calişabilirler.
sleeper 713 YIL ÖNCE0YANITLA
xxSudexx
Bence ilerleyen bölümlerde (9.sezonun finaline doğru) cennet ve cehennem konusu çözülecek.(Biraz da Lucifer ve Michael dönebilir gibi bir his var içimde) Dean'e Kabil'in mührü yüzünden başına kötü şeyler gelecek.Crowley-Aboddon kapışmasında ise Crowley asla yerini,tacını vermez diye düşünüyorum.Ama en çok merak ettiğim konu Dean'in başına neler geleceği.Sonuçta Kabil Dean'e mührü verirken zorluklarını söylemişti.Sam'e gelince.Kabil'in mührü yüzünden Dean'in başına kötü şeyler gelebileceği için ona yardım edecek ve aralarındaki kardeşlik bağı güçlenecek.Ayrıca 10.sezonda Aboddon bir şeyler yapıp Crowley'e zarar verebilir.
xxSudexx 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Rosenuf
Ben de Sammadon'u destekliyorum ama olma olasılığı fazla yok yine de bana göre. Kabil Dean'e mührü verirken Kabil'e mührü işleyenin Lucifer olduğunu öğrendik. Bunun üzerinden devam edecekler bana göre. Lucifer'a inanmak istemeyerek yoluna devam etmeye çalışacak Dean ama pek olası değil. Ve ben pek inanmasam da, son böyle olacak sanırım 5. sezonda söylenilenler gerçekleşecek. Çünkü 5. sezonda Dean çok kötü bir hal almıştı, artık hiçbir şeye inanmıyorum, güvenmiyorum, acımıyorum tarzındaydı. Bu bana göre mührün etkisi olarak işlenecek ve yine Dean'i Sam'e karşı koz olarak kullanacaklar Lucifer böylece bedenine girecek.
Rosenuf 293 YIL ÖNCE0YANITLA
ALiyeJJ
ben ce bu crowley in oğlu bela olacakbaşlarına
ALiyeJJ 63 YIL ÖNCE0YANITLA
KadrSrca
Bence Lucifer ve Michael ın kafesten çıkması bana göre de zor ama 10. sezona Dean nin aldığı kabilin mührü başına dert açacak gibi bir his var içimde (belki bir ihtimal olarak mühürden kurtulmak için lucifer in yanına gide bilir ) o mühürden kurtulmanın yollarını arayacaklar kardeşler ayrıca Castiel lin cennette yükselmesini bekliyorum eyer bu sezon cennete giderlerse tekrar melekler ve şeytanlar arasında savaşlar çıkacağını düşünüyorum
KadrSrca 133 YIL ÖNCE0YANITLA
Aras
Kafes açılacak, her iki büyük de geri gelecek ve cennet cehennem arasındaki savaş tekrardan alevlenecek ama sonuç da sanırım Tanrı bu işe el atacak, zamanı yaklaşmaya başladı.
Aras 73 YIL ÖNCE0YANITLA
damla_oz
Her sezon olduğu gibi şaşıracağız gibime geliyor. 10. sezon hakkında bir teorim yok ama Sam'in testleri ne kadar zorlukla geçtiğini hatırlıyoruz aynısı hatta daha fazlası Dean içinde geçerli olacaktır bence.
damla_oz 293 YIL ÖNCE0YANITLA
eda54
cenneti kurtarcaklar tek konu yani
eda54 193 YIL ÖNCE0YANITLA