KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

10.Sezon 13.Bölüm Replikleri

Rihastle Ekip

REPLİKLER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Juu
Bu bölüm harikaydı. Tam bir eski sezon kokusu aldım, keşke böyle devam etse. Replikler çok iyi, tam yerinde Hasancım ellerine sağlık. :')
Juu 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
''Delilah: Nasıl başa çıkıyorsun?
Dean: Viski. İnkar. Elimden geldiğinde doğru şeyler yapmaya çalışıyorum. Belki senin için bu itiraf etmek. Bağışlanmak için bir yol bulmak. Çiçekçiye para harcayarak değil. Gerçek bağışlanmaktan bahsediyorum. Bu şekilde bazı şeyleri gömemezsin. Bununla başa çıkmalısın. ''

Bu replik cidden çok sağlamdı ve Dean'in birçok olumsuzlukla nasıl başa çıktığının özeti adeta. Hason yine çalışmış elması kızarmış vela vela velvela diyorum ve 3 evetle uğurluyorum Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
C41N
Dean: Croissookie. Çok güzeller kardeşim süperler .. Emoji
C41N 512 YIL ÖNCE0YANITLA